Přihlásit seZaregistrovat se

Uložné prostory

Bino - Krtek krabice na hračky - bus
407Kč
Bino - Krtek krabice na hračky - bus 2v1 Box na hračky a sedátko v jednom. Dětský box na hračky s motivem Krtečka je vyroben z omyvatelného materiálu (polypropylen) a vnitřek je tvořen ze silného kartonu. Děti zde mohou uložit své hračky a využíva..
Bino - Krtek krabice na hračky - bus 2v1 Box na hračky a sed...
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur
1 605Kč
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur Tento barevný organizátor hraček a různých her usnadňuje zábavným způsobem dětem udržet jejich herní prostor stále uklizený. Pevné, barevné plastové boxy, mohou být vyjmuty pro pohodlné čištění. Robustní dřevěn..
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur Tento barevný organizát...
KidKraft - barevná lavička na hračky
3 695Kč
Barevná skládací lavička je elegantní kus nábytku, který pomáhá udržovat pořádek v pokojíčku. Na lavičce se může sedět, v barevných boxech můžete uchovávat hračky, boty atd. - jednoduchá konstrukce se třemi boxy - lavička na sezení - vyrobeno z ma..
Barevná skládací lavička je elegantní kus nábytku, který pomá...
KidKraft - Box na hračky Austin - růžový
2 911Kč
- výřez po délce boxu zabraňuje dětem v přiskřípnutí prstíků - slouží jako úložný prostor i lavice - úchopy na obou stranách pro snadnou manipulaci - vyrobeno z MDF - Polotvrdá dřevovláknitá deska - pevná a odolná konstrukce - dodáváno s přehledným..
- výřez po délce boxu zabraňuje dětem v přiskřípnutí prstíků ...
KidKraft barevná polička Puzzle
2 345Kč
KidKraft barevná polička Puzzle - robustní konstrukce - materiál: MDF - dodáno s přehledným montážním návodem Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Spole..
KidKraft barevná polička Puzzle - robustní konstrukce - mat...
KidKraft barevná polička s úložnými boxy
2 824Kč
Rozlučte se s nepořádkem. Naše dřevěná polička obsahuje 12 barevných plastových košů, pro pohodlné uložení hraček, oblečení, sportovní vybavení atd. Koše jdou přenášet tam, kde si děti zrovna chtějí hrát. Koše jdou lehce umýt, jsou vzájemně zaměn..
Rozlučte se s nepořádkem. Naše dřevěná polička obsahuje 12 b...
KidKraft barevný stojan na knihy
1 655Kč
- robustní konstrukce z masivního dřeva - dodáno s přehledným montážním návodem - rozměry: 61x30x71 cm - váha 2 kg Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. ..
- robustní konstrukce z masivního dřeva - dodáno s přehledným...
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná
1 648Kč
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná Dětská knihovna umožňuje dětem, aby si sami a jednoduše podali z knihovny knížku, kterou si právě chtějí číst či prohlížet. - knihovna se skládá ze čtyř kapes z plátna - vzhledem ke své výšce je kniho..
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná Dětská knihovn...
KidKraft Knihovna s lákovými policemi přírodní
1 655Kč
KidKraft Knihovna s lákovými policemi přírodní Dětská knihovna umožňuje dětem, aby si sami a jednoduše podali z knihovny knížku, kterou si právě chtějí číst či prohlížet. - knihovna se skládá ze čtyř kapes z plátna - vzhledem ke své výšce je kniho..
KidKraft Knihovna s lákovými policemi přírodní Dětská knihovn...
KidKraft Úložná police na hračky s 12 boxy růžový
2 899Kč
Úložná police na hračky s 12 boxy v veselých dívčích barvách. Police má jednoduchou a stabilní kontrukci. Barevné boxy na ukládání hraček a jiných věcí jsou zaměnitelné a velmi praktické. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem n..
Úložná police na hračky s 12 boxy v veselých dívčích barvách....
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá
1 950Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynik..
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá  Hračky anglické zna...
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní
2 450Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí v..
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní  Hračky anglické...
Tidlo dřevěná úložná lavice bílá
2 199Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice bílá  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající h..
Tidlo dřevěná úložná lavice bílá  Hračky anglické značky TID...
Tidlo dřevěná úložná lavice přírodní
2 599Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice přírodní  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikají..
Tidlo dřevěná úložná lavice přírodní  Hračky anglické značky...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)