Přihlásit seZaregistrovat se

Uložné prostory

Bino - Krtek krabice na hračky - bus
407Kč
Bino - Krtek krabice na hračky - bus 2v1 Box na hračky a sedátko v jednom. Dětský box na hračky s motivem Krtečka je vyroben z omyvatelného materiálu (polypropylen) a vnitřek je tvořen ze silného kartonu. Děti zde mohou uložit své hračky a využíva..
Bino - Krtek krabice na hračky - bus 2v1 Box na hračky a sed...
Dřevěná úložná policena hračky s 9 boxy
1 630Kč
Praktická dřevěná police s 9 pevnými barevnými boxy pro ukládání nejrůznějších hraček, výtvarných pomůcek a pokladů. Boxy lze do police ukládat vodorovně nebo mírně nakloněné. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od..
Praktická dřevěná police s 9 pevnými barevnými boxy pro uklád...
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur
1 685Kč
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur Tento barevný organizátor hraček a různých her usnadňuje zábavným způsobem dětem udržet jejich herní prostor stále uklizený. Pevné, barevné plastové boxy, mohou být vyjmuty pro pohodlné čištění. Robustní dřevěn..
Dřevěný regál s barevnými boxy Natur Tento barevný organizát...
KidKraft - barevná lavička na hračky
3 880Kč
Barevná skládací lavička je elegantní kus nábytku, který pomáhá udržovat pořádek v pokojíčku. Na lavičce se může sedět, v barevných boxech můžete uchovávat hračky, boty atd. - jednoduchá konstrukce se třemi boxy - lavička na sezení - vyrobeno z ma..
Barevná skládací lavička je elegantní kus nábytku, který pomá...
KidKraft - Box na hračky Austin - růžový
3 057Kč
- výřez po délce boxu zabraňuje dětem v přiskřípnutí prstíků - slouží jako úložný prostor i lavice - úchopy na obou stranách pro snadnou manipulaci - vyrobeno z MDF - Polotvrdá dřevovláknitá deska - pevná a odolná konstrukce - dodáváno s přehledným..
- výřez po délce boxu zabraňuje dětem v přiskřípnutí prstíků ...
KidKraft - Knihovna Collage
2 828Kč
KidKraft - Knihovna Collage Dřevěná třípatrová knihovna s rozdělenými policemi a zásuvkou na drobnosti v dívčích barvách. Pomůže udžet pořádek v pokojíčku každé malé slečny. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hr..
KidKraft - Knihovna Collage Dřevěná třípatrová knihovna s ro...
KidKraft barevná polička s úložnými boxy
2 965Kč
Rozlučte se s nepořádkem. Naše dřevěná polička obsahuje 12 barevných plastových košů, pro pohodlné uložení hraček, oblečení, sportovní vybavení atd. Koše jdou přenášet tam, kde si děti zrovna chtějí hrát. Koše jdou lehce umýt, jsou vzájemně zaměn..
Rozlučte se s nepořádkem. Naše dřevěná polička obsahuje 12 b...
KidKraft barevný stojan na knihy
1 685Kč
- robustní konstrukce z masivního dřeva - dodáno s přehledným montážním návodem - rozměry: 61x30x71 cm - váha 2 kg Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. ..
- robustní konstrukce z masivního dřeva - dodáno s přehledným...
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná
1 685Kč
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná Dětská knihovna umožňuje dětem, aby si sami a jednoduše podali z knihovny knížku, kterou si právě chtějí číst či prohlížet. - knihovna se skládá ze čtyř kapes z plátna - vzhledem ke své výšce je kniho..
KidKraft Knihovna s lákovými policemi barevná Dětská knihovn...
KidKraft pastelová polička Puzzle
2 462Kč
Pastelová polička Puzzle zaručuje pevnou a stabilní konrtukci. Tato krásná barevná police je praktickým pomovníkem při ukládání různých věcí a hraček nebo dobře poslouží i jako knihovna. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem náp..
Pastelová polička Puzzle zaručuje pevnou a stabilní konrtukci...
KidKraft Úložná police na hračky s 12 boxy růžový
2 965Kč
Úložná police na hračky s 12 boxy v veselých dívčích barvách. Police má jednoduchou a stabilní kontrukci. Barevné boxy na ukládání hraček a jiných věcí jsou zaměnitelné a velmi praktické. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem n..
Úložná police na hračky s 12 boxy v veselých dívčích barvách....
KidKraft Úložná police na hračky s 5 boxy
1 456Kč
Úložná police na hračky s 5 barevnými boxy. Police mákvalitní a stabilní konrtukci. Boxy na hračky jsou zaměnitelné a praktické. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod tout..
Úložná police na hračky s 5 barevnými boxy. Police mákvalitní...
KidKraft Úložná police na hračky s 5 boxy růžový
1 456Kč
Úložná police na hračky s 5 boxy v dívčích barvách má stabilní a bezpečnou kostrukci. Boxy jsou velmi praktické a zaměnitelné. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou..
Úložná police na hračky s 5 boxy v dívčích barvách má stabiln...
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá
1 950Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynik..
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal bílá  Hračky anglické zna...
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní
2 450Kč
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí v..
Tidlo dřevěná úložná lavice Animal přírodní  Hračky anglické...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)