Přihlásit seZaregistrovat se

Archy

Archy

Archa byla domovem všech živočišných druhů na planetě a ti si s ní můžeš hrát!


Bigjigs dřevěná Noemova archa
766Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Dřevěná Noemova archa modrá
789Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěné hračky - Noemova archa se zvířátky
466Kč
Součásti balení jsou zvířátka ve dvojících dle obrázku + postavičky Noeho a žena.Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím c..
Součásti balení jsou zvířátka ve dvojících dle obrázku + post...
Dřevěné vkládací puzzle - Archa
206Kč
Dřevěné vkládací puzzle - Archa Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité bar..
Dřevěné vkládací puzzle - Archa Německá firma Legler zaměřen...
Le Toy Van Noemova archa
2 115Kč
Le Toy Van Noemova archa Krásná ručně malovaná Noemova archa s 10 páry zvířátek a postavami Noa a jeho ženy. Archa má ve spodní části trupu otevírací nákladní vrata, aby do archy nastoupily všechna zvířátka včas. Podpalubí a palubu spojuje schodiš..
Le Toy Van Noemova archa Krásná ručně malovaná Noemova archa...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)