Přihlásit seZaregistrovat se

Archy

Archy

Archa byla domovem všech živočišných druhů na planetě a ti si s ní můžeš hrát!


Bigjigs Toys Dřevěná Noemova archa
705Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Le Toy Van Drak
311Kč
Pevný dřevěný drak v červené barvě s hybajícími se křídly. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní z..
Pevný dřevěný drak v červené barvě s hybajícími se křídly. ...
Le Toy Van Noemova archa
2 599Kč
Krásná ručně malovaná Noemova archa s 10 páry zvířátek a postavami Noa a jeho ženy. Archa má ve spodní části trupu otevírací nákladní vrata, aby do archy nastoupily všechna zvířátka včas. Podpalubí a palubu spojuje schodiště. Všechny na palubě chrá..
Krásná ručně malovaná Noemova archa s 10 páry zvířátek a post...
Le Toy Van Vkládačka malá archa
1 039Kč
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trupu lodi. Na bocích se nachází barevné vkládací otvory, kajutu na palubě lze využít i jako rukojeť pro snadné přenášení. Soucástí balení je 5 vkládacích tvarů s oboustrannou malbou zvířátek..
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trup...
Small Foot Dřevěná Noemova archa modrá
816Kč
S touto Noemovou archou mohou děti znova oživit Noeho vzrušující příběh. Skvělý způsob, jak trénovat koordinaci rukou a očí a tím i motorické dovednosti zábavným způsobem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku ..
S touto Noemovou archou mohou děti znova oživit Noeho vzrušuj...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)