Přihlásit seZaregistrovat se

Hudební nástroje

Hudební nástroje

Plechový bubínek a nebo třeba kytara na baterie, zkrátka dětské hračky v podání hudebních nástrojů pro malé děti.


Barevný muzikální set
493Kč
Set tří barevných hudebních nástrojů: dřevěného xylofonu s kovovými klávesami, tamburíny a dřevěných kastanět. Uvedená cena je za jeden set.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různé..
Set tří barevných hudebních nástrojů: dřevěného xylofonu s ko...
Dětské hudební nástroje - Housle
351Kč
Imitace klasických houslí pro hudební děti. Struny jsou kovové, součástí je černý smyčec, dřevěný vzhled, vyrobeno z plastu. Tato sada zajišťuje spoustu hudební zábavy, která může podnítit zájem dětí o smyčcové nástroje a hudbu. Tuto hračku nelze p..
Imitace klasických houslí pro hudební děti. Struny jsou kovov...
Dotyková hrací podložka Krteček
470Kč
Dotyková hrající podložka - piánko Krteček. Dotyková hrající podložka Krteček o rozměrech cca 68 x 40 cm se 4 tkalouny - možnost uvázání. Hraje zvuky kláves, melodie a zvuky zvířátek. Automatické vypínání - nedotknete-li se piánka po dobu 1 minuty,..
Dotyková hrající podložka - piánko Krteček. Dotyková hrající ...
Housle se smyčcem
335Kč
Klasické housle pro hudební děti. Součástí je černý smyčec, plastové housle s dřevěným vzhledem. Struny jsou taktéž plastové. Tato sada zajišťuje spoustu hudební zábavy. Tyto housle mohou podnítit zájem dětí o smyčcové nástroje a hudbu.Vše je ulože..
Klasické housle pro hudební děti. Součástí je černý smyčec, p...
Vilac dětské hudební nástroje - Bubínek Woodland
393Kč
Kovový bubínek s membránou a paličkami. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hrač..
Kovový bubínek s membránou a paličkami. Již více než 100 let...
Vilac dětské hudební nástroje - Kovový bubínek Ingela
393Kč
Kovový bubínek s membránou a paličkami. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hrače..
Kovový bubínek s membránou a paličkami. Již více než 100 let ...
Xylofon velký v krabici
204Kč
Barevný xylofon pro malé virtuózy! Tento parádní kousek rozvíjí hudební sluch a kreativitu dítěte. Balení obsahuje xylofon a 2 paličky. Tak ukaž cov tobě je a zahraj svým kamarádům nějakou známou pecku!..
Barevný xylofon pro malé virtuózy! Tento parádní kousek rozví...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)