Přihlásit seZaregistrovat se

Motorické hry

Motorické hry

Motorické hračky rozvíjí u dětí jemnou motoriku a další dovednosti jako jsou rozpoznání barev nebo tvarů.


Bigjigs Baby Aktivní trojúhelník s angličtinou
799Kč
Motorický trojúhelník obsahuje počítadlo, kreslící tabulku, anglické názvy předmětů podle abecedy včetně obrázků, rozlišování barev a čísel.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majit..
Motorický trojúhelník obsahuje počítadlo, kreslící tabulku, a...
Bigjigs Baby Nasazovací kostky pirát
469Kč
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž by se jeho loďka převrhla. Cílem hry je správně umístit rybičky podle velikosti a přitom lodičku "nepotopit". Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala vý..
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž b...
Bigjigs Toys - Magnetické vertikální puzzle Zámek
305Kč
Součástí balení je vše 7 dílů dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení..
Součástí balení je vše 7 dílů dle obrázku. Anglická značka Bi...
Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce
229Kč
Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazní..
Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce Anglická značka Bigjigs by...
Bigjigs Toys dřevěná hra - Chytání rybiček na desce
188Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys dřevěná motorická hra - Kolik pes unese?
291Kč
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere tyčinku barvy, která mu padla, a vloží ho libovolně na vršek dřevěného pejska. Hra p..
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji ...
Bigjigs Toys dřevěná skříňka se zámky
776Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys dřevěná skříňka se zámky - poškozený obal
663Kč
Bigjigs Toys dřevěná skříňka se zámky - sleva Sleva z důvodu poškozeného obalu, výrobek je nový a bez závad. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s lásk..
Bigjigs Toys dřevěná skříňka se zámky - sleva Sleva z důvodu...
Box: Objevovat hmatem
976Kč
Napínavá hra, při které dítě objevuje svět pomocí boxu z barevně a přírodně lakovaného vrstveného dřeva v kombinaci s černým textilem. 2 textilem vystlané otvory poskytují rukám přístup do boxu, 2 prizmatické čočky dovolí očím vytušit, co je uvnitř..
Napínavá hra, při které dítě objevuje svět pomocí boxu z bare...
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks
1 455Kč
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks v různých barvách. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost..
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks v různých barvách. Ně...
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks
1 168Kč
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks s různými motivy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro ..
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks s různými m...
Dřevěná hračka - Motorická kostka Kachna
514Kč
Dvě malé kachny na žlutých bočních dílech vybízejí děti k vyzkoušení hry: Kudy projdou asi nejlépe půlměsíc, obdélník, srdce a jiné tvary? Pomocí této motorické kostky se batolata hravě naučí různé tvary a barvy. Kryt lze otevírat, aby se správně u..
Dvě malé kachny na žlutých bočních dílech vybízejí děti k vyz...
Dřevěná hračka - Třídící hra školní autobus
355Kč
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede víc než jen dopravovat děti do školy. Malí řidiči autobusu mohou zde třídit různě barevné tvary podle velikosti a tím rozvíjejí smysl pro barvu, tvar a velikost.Německá firma Legler zaměř..
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede ...
Dřevěná motorická deska - Pexeso pro ruce
375Kč
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Velmi rozvíjí hmatové smysly dětí. Vhodné také pro z..
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů...
Dřevěná motorická hra - Balancující kočka
396Kč
Velké „klubka“ z barevného masivního dřeva jsou vhodné pro zlepšení manuální zručnosti! Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. Hra je určena pro 1 až 4 hráče Příprava: Položte ..
Velké „klubka“ z barevného masivního dřeva jsou vhodné pro zl...
Dřevěná motorická hra - Balancující opička
230Kč
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva pro trénink jemné motoriky a trpělivosti! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva p...
Dřevěná motorická hra - Balancující sova
338Kč
Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráb..
Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, ús...
Dřevěná motorická hra - Balancující žába
188Kč
Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. Hra je určena pro 1 až 4 hráče Příprava: Položte žábu na rovnou plochu   Jeden hráč: Hoď kostkou a příslušnou barvu polož na žabku..
Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, ús...
Dřevěná motorická hra - Siláci s čísly
327Kč
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva pro trénink jemné motoriky a trpělivosti! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva p...
Dřevěné hra - Hra na házení Afrika
383Kč
Barevná hra na házení se sítěmi a s míči. Otvory se liší velikostí a čím menší je otvor, tím těžší je se trefit. Ale počet bodů motivuje - zkuste to! Tato hra zabírá málo místa a je ideální pro hraní v místnosti!Německá firma Legler zaměřená na výr..
Barevná hra na házení se sítěmi a s míči. Otvory se liší veli...
Dřevěné hračky - Motorická duha
591Kč
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou výzvou ke školení jemné motoriky rukou, rozpoznávání barev a tvarů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou ...
Dřevěné hračky - Posouvací zvířátka na statku Mašinka
274Kč
Motorická hra, která učí dítě logicky myslet.   WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných ..
Motorická hra, která učí dítě logicky myslet.   WOODY dřevě...
Dřevěné hračky - Woody Skládací věž barevná - hlavolam
236Kč
Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdílné tvary, ale při správném složení do sebe zapadnou a vytvoří věž. Rozvijí představivost a logické myšlení. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, tak..
Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdíl...
Dřevěné hračky - Zlatá horečka
699Kč
Napínavá hra na manuální zručnost pro 2-6 hráčů ve věku od 5 let. Po bestselleru „Věž duchů“ je to další hra na procvičování manuální zručnosti a koncentrace! Tyče se musí vytahovat z věže, aniž by spadlo „zlato“. Hra vyžaduje ještě intenzivnější z..
Napínavá hra na manuální zručnost pro 2-6 hráčů ve věku od 5 ...
Dřevěné hračky pro kluky - Zatloukej červa
581Kč
Tato hra procvičí jemnou motoriku. Ve stabilním dřevěném boxu nalakovaném veselými barvami mají děti dřevěnou paličkou zatloukat vykukující červy – ale za každého zatlučeného vykukuje nový! Červi vyrobení z masivního dřeva mají veselý obličej a při..
Tato hra procvičí jemnou motoriku. Ve stabilním dřevěném boxu...
Dřevěné hračky Woody - Věž z 5ti kostek Mašinka -nový design
447Kč
Rozměr: Hrana největší kostky: 15 cm; Výška sloupce: 54 cm | Pět kostek, které se dají skládat na sebe i do sebe, mají několik funkcí. Každá zkostek má v sobě vyříznut tvarový otvor, do kterého se vkládá kostička příslušného tvaru a barvy. Další st..
Rozměr: Hrana největší kostky: 15 cm; Výška sloupce: 54 cm | ...
Dřevěné kostkové puzzle na tyči Slon Panda
312Kč
Na tom malém roztomilém dřevěném puzzle se malý panda veselé houpe tam a zpět. Na opačné straně si to malý slon šlape přes deštný prales. Devět kostkových puzzlí se nasazuje na tři dřevěné tyče upevněné na houpačce. Zde se děti učí hláskování a poč..
Na tom malém roztomilém dřevěném puzzle se malý panda veselé ...
Dřevěné motorické hračky Woody - Káča pyramida mini - Trendy
240Kč
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republ..
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality...
Dřevěné motorické hračky Woody - Motorika 3D
313Kč
Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vnímání a jemnou motoriku. Obsahuje 12dílů. Vyrobeno z kvalitního dřeva, použity nezávadné barvy.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozv..
Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vn...
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus oranžová
142Kč
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus Ideální hra pro dlouhé cesty v autě nebo ve vlaku. Malé magnetické kuličky se pohybují pomocí male tyčky s magnetem, která je připevněna k labyrintu pomocí šňůrky. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus Ideální hra pro ...
Le Toy Van Balanční pirátská loď
520Kč
Le Toy Van balanční pirátská loď Dřevěná malovaná balanční loď s 10 pirátskými dílky, které se skládají na palubu tak, aby vytvořily věž. Skvělý pomocník pro rozvoj motoriky a trpělivosti u dětí. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, pr..
Le Toy Van balanční pirátská loď Dřevěná malovaná balanční l...
Motorická hračka - dřevěný skládací domeček
279Kč
Motorická hračka-dřevěný skládací domeček Tento skládací domeček je motorickou hračkou pro děti, které rády staví. Různé barevné dřevěné kousky musí být sestaveny přesně, děti tím testují svou zručnost a nakonec mají radost z hotové srtavby. Něm..
Motorická hračka-dřevěný skládací domeček Tento skládací dom...
Zobrazuji 1 až 32 z 46 (celkem stran 2)