Přihlásit seZaregistrovat se

Motorické hry

Motorické hry

Motorické hračky rozvíjí u dětí jemnou motoriku a další dovednosti jako jsou rozpoznání barev nebo tvarů.


Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce
222Kč
Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazní..
Bigjigs Toys balanční hra - Ovoce Anglická značka Bigjigs by...
Bigjigs Toys dřevěná hra - Chytání rybiček na desce
182Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys dřevěná hra - Pirát rybaří
496Kč
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž by se jeho loďka převrhla. Cílem hry je správně umístit rybičky podle velikosti a přitom lodičku "nepotopit". Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala vý..
Houpy, houpy. Pomozte pirátovi nachytat všechny rybky, aniž b...
Bigjigs Toys dřevěná motorická hra - Kolik kočka unese?
282Kč
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere kolečko barvy, která mu padla, a vloží ho libovolně na vršek dřevěné kočičky. Hra po..
Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji ...
Dětská dřevěná hra - Skákací Žirafí hlavy
199Kč
U této veselé hry nezůstává žirafí krk dlouho na svém těle. Pomocí pera vevnitř dřevěného korpusu se dokáže žirafí krk s hlavou pohybovat nahoru a dolů a dokonce vyskočit, a to daleko! Žlutá dřevěná noha nabízí pevnou oporu.Německá firma Legler zam..
U této veselé hry nezůstává žirafí krk dlouho na svém těle. P...
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks
1 401Kč
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks v různých barvách. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost..
Displej Nasaď sovičce hlavičku 24 ks v různých barvách. Ně...
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks
1 168Kč
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks s různými motivy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro ..
Displej mini kuličkový labyrint se zvířátky 24 ks s různými m...
Dřevěná hračka - Motorická kostka Kachna
514Kč
Dvě malé kachny na žlutých bočních dílech vybízejí děti k vyzkoušení hry: Kudy projdou asi nejlépe půlměsíc, obdélník, srdce a jiné tvary? Pomocí této motorické kostky se batolata hravě naučí různé tvary a barvy. Kryt lze otevírat, aby se správně u..
Dvě malé kachny na žlutých bočních dílech vybízejí děti k vyz...
Dřevěná hračka - Třídící hra školní autobus
355Kč
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede víc než jen dopravovat děti do školy. Malí řidiči autobusu mohou zde třídit různě barevné tvary podle velikosti a tím rozvíjejí smysl pro barvu, tvar a velikost.Německá firma Legler zaměř..
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede ...
Dřevěná motorická deska - Pexeso pro ruce
370Kč
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Velmi rozvíjí hmatové smysly dětí. Vhodné také pro z..
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů...
Dřevěná motorická hra - Balancující kočka
395Kč
Velké „klubka“ z barevného masivního dřeva jsou vhodné pro zlepšení manuální zručnosti! Dřevěná hra, při které si děti procvičují jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. Hra je určena pro 1 až 4 hráče Příprava: Položte ..
Velké „klubka“ z barevného masivního dřeva jsou vhodné pro zl...
Dřevěná motorická hra - Koník cirkus
326Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěná motorická hra - Siláci s čísly
326Kč
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva pro trénink jemné motoriky a trpělivosti! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Krásná hra na zkoušku šikovnosti z barevně lakovaného dřeva p...
Dřevěná motorická hra - Slepičky a kuřátka
310Kč
Dřevěná motorická hra - Slepičky a kuřátka Dřevěná motorická balanční hra s balónkem s pěti drůbežími kamarády. Smyslem hry je umístit balónek do středu hrací plochy na hlavičky slepiček a kuřátek. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitn..
Dřevěná motorická hra - Slepičky a kuřátka Dřevěná motorická...
Dřevěná zatloukačka Peanuts
371Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěné hra - Hra na házení Afrika
376Kč
Barevná hra na házení se sítěmi a s míči. Otvory se liší velikostí a čím menší je otvor, tím těžší je se trefit. Ale počet bodů motivuje - zkuste to! Tato hra zabírá málo místa a je ideální pro hraní v místnosti!Německá firma Legler zaměřená na výr..
Barevná hra na házení se sítěmi a s míči. Otvory se liší veli...
Dřevěné hračky - Aktivní trojúhelník s angličtinou
789Kč
Motorický trojúhelník obsahuje počítadlo, kreslící tabulku, anglické názvy předmětů podle abecedy včetně obrázků, rozlišování barev a čísel.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majit..
Motorický trojúhelník obsahuje počítadlo, kreslící tabulku, a...
Dřevěné hračky - Motorická duha
564Kč
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou výzvou ke školení jemné motoriky rukou, rozpoznávání barev a tvarů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou ...
Dřevěné hračky - Posouvací zvířátka na statku Mašinka
301Kč
Motorická hra, která učí dítě logicky myslet.   WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných ..
Motorická hra, která učí dítě logicky myslet.   WOODY dřevě...
Dřevěné hračky - Pyramida Krtek
596Kč
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející ...
Dřevěné hračky - Woody Skládací věž barevná - hlavolam
260Kč
Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdílné tvary, ale při správném složení do sebe zapadnou a vytvoří věž. Rozvijí představivost a logické myšlení. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, tak..
Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdíl...
Dřevěné hračky - Zlatá horečka
699Kč
Napínavá hra na manuální zručnost pro 2-6 hráčů ve věku od 5 let. Po bestselleru „Věž duchů“ je to další hra na procvičování manuální zručnosti a koncentrace! Tyče se musí vytahovat z věže, aniž by spadlo „zlato“. Hra vyžaduje ještě intenzivnější z..
Napínavá hra na manuální zručnost pro 2-6 hráčů ve věku od 5 ...
Dřevěné hračky Woody - Věž z 5ti kostek Mašinka -nový design
492Kč
Rozměr: Hrana největší kostky: 15 cm; Výška sloupce: 54 cm | Pět kostek, které se dají skládat na sebe i do sebe, mají několik funkcí. Každá zkostek má v sobě vyříznut tvarový otvor, do kterého se vkládá kostička příslušného tvaru a barvy. Další st..
Rozměr: Hrana největší kostky: 15 cm; Výška sloupce: 54 cm | ...
Dřevěné kostkové puzzle na tyči Slon Panda
313Kč
Na tom malém roztomilém dřevěném puzzle se malý panda veselé houpe tam a zpět. Na opačné straně si to malý slon šlape přes deštný prales. Devět kostkových puzzlí se nasazuje na tři dřevěné tyče upevněné na houpačce. Zde se děti učí hláskování a poč..
Na tom malém roztomilém dřevěném puzzle se malý panda veselé ...
Dřevěné magnetické puzzle veselá zvířátka
278Kč
Dřevěné magnetické puzzle veselá zvířátka je vhodnou hrou k rozvíjení motoriky a koncentraci dítěte. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Dřevěné magnetické puzzle veselá zvířátka je vhodnou hrou k r...
Dřevěné motorické hračky Woody - Káča pyramida mini - Trendy
264Kč
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republ..
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality...
Dřevěné motorické hračky Woody - Motorika 3D
344Kč
Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vnímání a jemnou motoriku. Obsahuje 12dílů. Vyrobeno z kvalitního dřeva, použity nezávadné barvy.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozv..
Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vn...
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus
136Kč
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus Ideální hra pro dlouhé cesty v autě nebo ve vlaku. Malé magnetické kuličky se pohybují pomocí male tyčky s magnetem, která je připevněna k labyrintu pomocí šňůrky. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Dřevěný kuličkový magnetický labyrint 1 kus Ideální hra pro ...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku
58Kč
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V případě zájmu můžeme velkoobchodním zákazníkům zaslat včetně displeje.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small..
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V ...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku fialová
58Kč
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V případě zájmu můžeme velkoobchodním zákazníkům zaslat včetně displeje.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small..
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V ...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku modrá
58Kč
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V případě zájmu můžeme velkoobchodním zákazníkům zaslat včetně displeje.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small..
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V ...
Hra zručnosti - Nasaď sovičce hlavičku růžová
58Kč
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V případě zájmu můžeme velkoobchodním zákazníkům zaslat včetně displeje.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small..
Figurky mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. V ...
Zobrazuji 1 až 32 z 61 (celkem stran 2)