Přihlásit seZaregistrovat se

Vhazování, vkládání

Vhazování, vkládání

Tyto hračka pomáhají rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování a vkládání. Tyto produkty jsou skvělou vzdělávací hračkou, se kterými se vaše dítě učí hrou.


Bigjigs Baby Dřevěné kostky tvary a barvy
310Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Baby Dřevěný motorický vozík zajíc
999Kč
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco speciálního. Držením rukojetí nebo oušek a tlačením nebo jízdou na dřevěném králičkovi, může vaše batole rozvíjet svůj vlastní pohyb. Pocit úspěchu může také vašim dětem zaručit správné tř..
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco s...
Bigjigs Baby Motorická kostka barevná
392Kč
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze dřeva a má přirozenou překližkovou úpravu. Třídič má jasné barvy a 9 vyříznutých tvarů ve třech stranách. Devět jasně barevných masivních dřevěných tvarů je vytvořeno ke snadnému zvednutí,..
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze d...
Bigjigs Toys Dřevěné auto se zvířátky
379Kč
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická...
Bigjigs Toys Dřevěný autobus se zvířátky
699Kč
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné strany posuvnými a z druhé strany otočnými okny s různými zvířátky. Okna vrchního patra pak přesnými otvory pro přiložené dřevěné zvířátka. Zadní část vrchního patra má otevírací dvířka. Dř..
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné st...
Bigjigs Toys Vkládací krabička s tvary
310Kč
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování do krabičky. Tato dřevěná krabička je skvělou vzdělávací hračkou, u které se vaše dítě učí hrou. Pastelově modré vysouvatelné víko je odolné pr..
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání ba...
Bino Vkládačka dřevěný domeček
370Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Le Toy Van Petilou Duhová lízátka
597Kč
Dřevěný mráček s duhovými lízátky ve třech velikostech. Zlepšuje koordinaci pohybů, motoriku a soustředění dětí. Je to skvělá a bezpečná zábava pro naše nejmenší. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je sp..
Dřevěný mráček s duhovými lízátky ve třech velikostech. Zlepš...
Le Toy Van Petilou Ptačí budka s tvary
571Kč
Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých tvarů se vkládá do jednotlivých otvorů v budce. Má odjímatelnou střechu. Pomáhá rozvíjet motoriku dítěte a také rozpoznávání tvarů a barev. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kva..
Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých t...
Le Toy Van Vkládačka malá archa
1 039Kč
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trupu lodi. Na bocích se nachází barevné vkládací otvory, kajutu na palubě lze využít i jako rukojeť pro snadné přenášení. Soucástí balení je 5 vkládacích tvarů s oboustrannou malbou zvířátek..
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trup...
Small Foot Dřevěná loď s vkládáním mořských zvířátek
814Kč
Loďka je vybavena kolečky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou..
Loďka je vybavena kolečky.Německá firma Legler zaměřená na vý...
Small Foot Dřevěná věž z kostek se zvířátky a počítáním
474Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Autobus se zvířátky safari
682Kč
Pozor pro všechny fanoušky safari ! Tento krásný zelený autobus je ideálním místem pro africké safari. Všechny zvířátka mohou nastupovat přes odklápěcí klopku v zádní části vozu nebo prostrčením daného taru na střeše nebo po stranách autobusu. Děti..
Pozor pro všechny fanoušky safari ! Tento krásný zelený autob...
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka třídění
510Kč
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky zvířat, tvarů, ovoce a zeleniny, oblečení a čísel. Děti musí vhazovat obrázky do příslušných otvorů. Dřevěná hra rozvíjí rozpoznávání tvarů a barev. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky...
Small Foot Dřevěná skládací duha XL
1 147Kč
Small Foot Dřevěná skládací duha XL Barevná zábava zaručena! Duha včetně 2 dřevěných kuliček je vyrobena z odolného dřeva v pestrých barvách. Složená duha patří na každou polici v pokojíčku, má mnoho variací skládání a hraní. Z duhy lze vytvořit t..
Small Foot Dřevěná skládací duha XL Barevná zábava zaručena!...
Small Foot Dřevěná vkládací závažíčka barevná
466Kč
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání, organizaci, počítání, měření a strukturování. Tato hračka z masivního dřeva se vyznačuje svou jednoduchostí a zřetelností. Procvičuje jemnou motoriku a pomáhá dětem v rozvoji jejich vním..
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání,...
Small Foot Dřevěná vkládačka třídící dům ovoce
899Kč
Objevovat a učit se s tímto barevným domem a barevně lakovanými tvary z masivního dřeva je pro děti radost! Při vkládání tvarů do příslušných otvorů si děti procvičují jemnou motoriku formou hry.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dř..
Objevovat a učit se s tímto barevným domem a barevně lakovaný...
Small Foot Dřevěné hračky motorická duha
525Kč
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou výzvou ke školení jemné motoriky rukou, rozpoznávání barev a tvarů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Barevně malovaných 7 oblouků vyrobených ze dřeva jsou hravou ...
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec
454Kč
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legl...
Small Foot Skládací kostky duha
226Kč
Umíte složit duhu ve správném pořadí? Tento pestrobarevný půlkruh z pevného dřeva je snadným vstupem do světa motorických dovedností. S vodou a slinám odolnými barvami nabízí malým dětem nejen možnost naučit se barvy a tvary, ale také prostorové po..
Umíte složit duhu ve správném pořadí? Tento pestrobarevný půl...
Small Foot Tahací dřevěný vláček s vkládacími zvířatky
699Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Věž z kostek s dřevěnými zvířátky
474Kč
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá f...
Small Foot Vkládačka dřevěný autobus se zvířátky
855Kč
Tento dvoupatrový autobus obsahuje 26 barevných zvířecích postav, které vstupují do autobusu prostřednictvím příslušných otvorů! Každý otvor má vlastní popis abecedy, trénuje jemnou motoriku a učí děti písmenka Německá firma Legler zaměřená na vý..
Tento dvoupatrový autobus obsahuje 26 barevných zvířecích pos...
Tidlo Dřevěná vkládací kostka Animal
697Kč
Tato 25 dílná vkládací kostka děti inspiruje k hodinám zábavy. Cílem hry je spárovat zvířátko s jeho oblíbeným jídlem. Každé zvíře se skládá ze dvou částí, hlavy a těla, a také z otvoru na nakrmení zvířátka. Dítka s představivostí mohou také skláda..
Tato 25 dílná vkládací kostka děti inspiruje k hodinám zábavy...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal
829Kč
Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve správném pořadí od největší po nejmenší a vytvořte věž. Každá kostka má krásnou zvířecí ilustraci, číslici a tečky, které korespondují s danou číslicí, také má každá jinou barvu a název zv..
Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve s...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow
799Kč
Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve správném pořadí od největší po nejmenší a vytvořte věž. Každá kostka má na jedné straně číslici od 1 do 10 a krásnou ilustraci, která koresponduje s číslem kostky. Například číslo 8 a osm ..
Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve s...
Vilac Farma se zvířátky
699Kč
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířátek. Děti se při hře učí poznávat tvary, barvy a zvířata, trénují si jemnou motoriku. Obsahuje deset dřevěných zvířátek. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že..
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířát...
Vilac Motorická Archa zvířat
640Kč
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu, poznávání tvarů, barev a zvířat. Obsahuje 9 ks zvířátek. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné ..
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu,...
Vilac Skládací kostky zvířátka
327Kč
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Děti se při hraní si naučí jak skládat kostky a také o zvířatech a jejich potravě, barvách... Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEM..
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Dě...
Vilac Skládací kostky zvířátka
340Kč
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi zvířátek. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostře..
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi zví...
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)