Přihlásit seZaregistrovat se

Vhazování, vkládání

Vhazování, vkládání

Tyto hračka pomáhají rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování a vkládání. Tyto produkty jsou skvělou vzdělávací hračkou, se kterými se vaše dítě učí hrou.


Bigjigs Baby Dřevěné kostky tvary a barvy
310Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Baby Dřevěný motorický vozík zajíc
1 141Kč
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco speciálního. Držením rukojetí nebo oušek a tlačením nebo jízdou na dřevěném králičkovi, může vaše batole rozvíjet svůj vlastní pohyb. Pocit úspěchu může také vašim dětem zaručit správné tř..
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco s...
Bigjigs Baby Motorická kostka barevná
392Kč
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze dřeva a má přirozenou překližkovou úpravu. Třídič má jasné barvy a 9 vyříznutých tvarů ve třech stranách. Devět jasně barevných masivních dřevěných tvarů je vytvořeno ke snadnému zvednutí,..
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze d...
Bigjigs Toys Dřevěné auto se zvířátky
330Kč
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická...
Bigjigs Toys Dřevěný autobus se zvířátky
699Kč
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné strany posuvnými a z druhé strany otočnými okny s různými zvířátky. Okna vrchního patra pak přesnými otvory pro přiložené dřevěné zvířátka. Zadní část vrchního patra má otevírací dvířka. Dř..
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné st...
Bigjigs Toys Vkládací krabička s tvary
310Kč
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování do krabičky. Tato dřevěná krabička je skvělou vzdělávací hračkou, u které se vaše dítě učí hrou. Pastelově modré vysouvatelné víko je odolné pr..
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání ba...
Le Toy Van Petilou Ptačí budka s tvary
571Kč
Le Toy Van Petilou - Ptačí budka s tvary Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých tvarů se vkládá do jednotlivých otvorů v budce. Má odjímatelnou střechu. Pomáhá rozvíjet motoriku dítěte a také rozpoznávání tvarů a barev. Le..
Le Toy Van Petilou - Ptačí budka s tvary Dřevěná malovaná vk...
Le Toy Van Vkládačka malá archa
1 039Kč
Le Toy Van vkládačka Malá archa Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trupu lodi. Na bocích se nachází barevné vkládací otvory, kajutu na palubě lze využít i jako rukojeť pro snadné přenášení. Soucástí balení je 5 vkládacích tva..
Le Toy Van vkládačka Malá archa Krásná dřevěná ručně malovan...
Le Toy Van Vkládačka Noemova archa
1 039Kč
Le Toy Van vkládačka Noemova archa Dřevěná ručně malovaná archa s 7 páry zvířátek, Noem a jeho ženou. Archa má vkládací otvory pro zvířátka, odjímatelné dveře v zádi a na palubě jednoduchý můstek, součástí je také nástupní žebřík. Le Toy Van v..
Le Toy Van vkládačka Noemova archa Dřevěná ručně malovaná ar...
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka třídění
554Kč
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky zvířat, tvarů, ovoce a zeleniny, oblečení a čísel. Děti musí vhazovat obrázky do příslušných otvorů. Dřevěná hra rozvíjí rozpoznávání tvarů a barev. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky...
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec
446Kč
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legl...
Small Foot Skládací kostky duha
214Kč
Umíte složit duhu ve správném pořadí? Tento pestrobarevný půlkruh z pevného dřeva je snadným vstupem do světa motorických dovedností. S vodou a slinám odolnými barvami nabízí malým dětem nejen možnost naučit se barvy a tvary, ale také prostorové po..
Umíte složit duhu ve správném pořadí? Tento pestrobarevný půl...
Small Foot Věž z kostek s dřevěnými zvířátky
465Kč
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá f...
Tidlo Dřevěná vkládací kostka Animal
697Kč
Tato 25 dílná vkládací kostka děti inspiruje k hodinám zábavy. Cílem hry je spárovat zvířátko s jeho oblíbeným jídlem. Každé zvíře se skládá ze dvou částí, hlavy a těla, a také z otvoru na nakrmení zvířátka. Dítka s představivostí mohou také skláda..
Tato 25 dílná vkládací kostka děti inspiruje k hodinám zábavy...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal
829Kč
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikaj..
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal  Hračky anglické značk...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow
799Kč
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynika..
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow  Hračky anglické znač...
Vilac Farma se zvířátky
699Kč
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířátek. Děti se při hře učí poznávat tvary, barvy a zvířata, trénují si jemnou motoriku. Obsahuje deset dřevěných zvířátek. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že..
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířát...
Vilac Motorická Archa zvířat
640Kč
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu, poznávání tvarů, barev a zvířat. Obsahuje 9 ks zvířátek. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné ..
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu,...
Vilac Skládací kostky zvířátka
327Kč
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Děti se při hraní si naučí jak skládat kostky a také o zvířatech a jejich potravě, barvách... Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEM..
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Dě...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)