Přihlásit seZaregistrovat se

Vhazování, vkládání

Vhazování, vkládání

Tyto hračka pomáhají rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování a vkládání. Tyto produkty jsou skvělou vzdělávací hračkou, se kterými se vaše dítě učí hrou.


Bigjigs Toys dřevěné auto se zvířátky
371Kč
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická...
Bigjigs Toys dřevěné auto se zvířátky safari
484Kč
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy na nákladní automobil prostřednictvím speciálních otvorů na střeše a bočních panelů vozidla. Seřaďte tvary, pak každé vložte do správného otvoru. Jakmile jsou zvířata bezpečně na palubě, u..
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy n...
Bigjigs Toys dřevěný autobus se zvířátky
766Kč
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné strany posuvnými a z druhé strany otočnými okny s různými zvířátky. Okna vrchního patra pak přesnými otvory pro přiložené dřevěné zvířátka. Zadní část vrchního patra má otevírací dvířka. Dř..
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné st...
Bino - Zatloukačka domeček, 6 dílů
370Kč
Zatloukačka podporuje dětskou motoriku a koordinaci pohybů. Balení obsahuje domeček, kladívko a 4 kuličky. Počet dílků: 6 Materiál: dřevo Délka kladívka: 18 cm Rozměr koule: 4 cm Rozměr domečku: 19 x 13 x 16,5 cm BINO Europe je nadnárodní firma vy..
Zatloukačka podporuje dětskou motoriku a koordinaci pohybů. B...
Didaktické vkládací kostky ABC
383Kč
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí děti geometrickým tvarům, barvám, číslům i písmenům. Roztomilé motivy zvířátek děti zaujmou a učení pro ně bude velkou zábavou. Upevňuje jemnou motoriku dítěte. Německá firma Legler zam..
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí ...
Dřevěná hračka - Motorický domeček hladová housenka
413Kč
Tvarované kostky musí být vkládány do správných otvorú. Což trénuje koncentraci a motoriku dítěte hravou formou. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označen..
Tvarované kostky musí být vkládány do správných otvorú. Což t...
Dřevěná motorická hračka - Dřevěná vkládačka Třídění
526Kč
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky zvířat, tvarů, ovoce a zeleniny, oblečení a čísel. Děti musí vhazovat obrázky do příslušných otvorů. Dřevěná hra rozvíjí rozpoznávání tvarů a barev. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky...
Dřevěná motorická hračka - Vyvažování - balancující houpačka
239Kč
Skvělá hra pro tréning jemné motoriky a trpělivosti! Účelem hry je umístit barevné tvary tak, aby zůstala houpačka v rovnováze. Tvary se umísťují v pořadí, které určí hrací kostka.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček ..
Skvělá hra pro tréning jemné motoriky a trpělivosti! Účelem h...
Dřevěná motorická vhazovací hračka - Krabička s tvary
304Kč
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování do krabičky. Tato dřevěná krabička je skvělou vzdělávací hračkou, u které se vaše dítě učí hrou. Pastelově modré vysouvatelné víko je odolné pr..
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání ba...
Dřevěné hračky Woody - Destička s geometrickými tvary
250Kč
Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i barevných kostek, 5x2,5 cm.Dřevěná destička s barevnými geometrickými tvary, které do sebe zapadají. Rozvíjí zrak, dětskou motoriku, vnímání barev a soustředěnost.  WOODY dřevěné hračky kla..
Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i bare...
Dřevěný vkládací zmrzlinový vůz
564Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Geometrické tvary velké Wonderworld
475Kč
Barevné, dřevěné kostky na podstavci ve čtyřech různých velikostech napomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, základní dovednosti, koordinaci a učí tvary a barvy. S těmito kostkami zažijí děti mnoho zábavy a legrace, néjen při stavění komínů či ji..
Barevné, dřevěné kostky na podstavci ve čtyřech různých velik...
HAPE dřevěné hračky - dřevěné nasazovací puzzle zvířátka
350Kč
Vícevrstvé puzzle s motivy zvířátek. Dítě se seznámi s tvary, barvami a osvojí si počítání.   Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna ..
Vícevrstvé puzzle s motivy zvířátek. Dítě se seznámi s tvary,...
Hračka Vilac - Věž z kostek zvířátka 10ks
327Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik ..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Motorická kostka barevná
385Kč
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze dřeva a má přirozenou překližkovou úpravu. Třídič má jasné barvy a 9 vyříznutých tvarů ve třech stranách. Devět jasně barevných masivních dřevěných tvarů je vytvořeno ke snadnému zvednutí,..
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze d...
Motorické hračky - Vhazování - Domeček Leo
699Kč
Děti mohou rozvíjet své motorické schopnosti a matematické vlohy s tímto barevným domečkem z masivního dřeva! Různé hry jsou umístěny na 3 stranách domu. Střecha, která lze otevřít, je vybavena počítadlem a hodinami. Nekonečná zábava je zaručena! N..
Děti mohou rozvíjet své motorické schopnosti a matematické vl...
Motorické hračky - Vhazování - Kostka
514Kč
Barevná geometrická skládačka školí jemnou motoriku a poznávání tvaru.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro..
Barevná geometrická skládačka školí jemnou motoriku a poznává...
Vilac dřevěná farma se zvířátky pro nejmenší
743Kč
Přenosný dřevěný domeček farmy obsahuje spoustu zvířátek. Děti je mohou vkládat do domečku příslušnými otvory a přitom si hrát na zvířecí farmu nekonečnou dětskou fantazií.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost za..
Přenosný dřevěný domeček farmy obsahuje spoustu zvířátek. Dět...
Vilac dřevěná matrjoška medvědi
611Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik ..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Vilac dřevěná matrjoška pohádka 3 prasátka
533Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik ..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Vilac vkládací domeček se zvířátky
614Kč
Vilac vkládací domeček se zvířátky Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, v..
Vilac vkládací domeček se zvířátky Již více než 100 let plní...
Vkládačka dřevěný náklaďák se zvířaty Zoo - menší
459Kč
Větší verze úspěšného bestselleru mezi dřevěnými hračkami.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost ..
Větší verze úspěšného bestselleru mezi dřevěnými hračkami.Něm...
Zobrazuji 1 až 22 z 22 (celkem stran 1)