Přihlásit seZaregistrovat se

Vhazování, vkládání

Vhazování, vkládání

Tyto hračka pomáhají rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování a vkládání. Tyto produkty jsou skvělou vzdělávací hračkou, se kterými se vaše dítě učí hrou.


Bigjigs Baby Dřevěné kostky tvary a barvy
304Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Baby Dřevěný motorický vozík zajíc
1 117Kč
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco speciálního. Držením rukojetí nebo oušek a tlačením nebo jízdou na dřevěném králičkovi, může vaše batole rozvíjet svůj vlastní pohyb. Pocit úspěchu může také vašim dětem zaručit správné tř..
Tento králíček se svými kožešinovýmí oušky je skutečně něco s...
Bigjigs Baby Dřevěný motorický vozík zebra
1 290Kč
Tato zebra je skutečně něco speciálního. Držením rukojetí a tlačením nebo jízdou na dřevěném vozíku, může vaše batole rozvíjet svůj vlastní pohyb. Pocit úspěchu může také vašim dětem zaručit správné třízení puzzle, které se nachází v těle zebry. So..
Tato zebra je skutečně něco speciálního. Držením rukojetí a t...
Bigjigs Baby Motorická kostka barevná
385Kč
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze dřeva a má přirozenou překližkovou úpravu. Třídič má jasné barvy a 9 vyříznutých tvarů ve třech stranách. Devět jasně barevných masivních dřevěných tvarů je vytvořeno ke snadnému zvednutí,..
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze d...
Bigjigs Baby Vkládací krabička s tvary
304Kč
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování do krabičky. Tato dřevěná krabička je skvělou vzdělávací hračkou, u které se vaše dítě učí hrou. Pastelově modré vysouvatelné víko je odolné pr..
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání ba...
Bigjigs Toys Dřevěné auto s tvary
484Kč
Součásti balení je 10 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součásti balení je 10 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs T...
Bigjigs Toys Dřevěné auto se zvířátky
330Kč
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na ..
Součásti balení je vše dle obrázku: 11 hracích prvků.Anglická...
Bigjigs Toys Dřevěné auto se zvířátky safari
475Kč
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy na nákladní automobil prostřednictvím speciálních otvorů na střeše a bočních panelů vozidla. Seřaďte tvary, pak každé vložte do správného otvoru. Jakmile jsou zvířata bezpečně na palubě, u..
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy n...
Bigjigs Toys Dřevěný autobus se zvířátky
699Kč
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné strany posuvnými a z druhé strany otočnými okny s různými zvířátky. Okna vrchního patra pak přesnými otvory pro přiložené dřevěné zvířátka. Zadní část vrchního patra má otevírací dvířka. Dř..
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné st...
Jeujura Dřevěný domeček s vkládacími kostkami
710Kč
Pestrobarevný domeček s vkládacími kostkami. Balení obsdahuje 8 kostek různých tvarů. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí sv..
Pestrobarevný domeček s vkládacími kostkami. Balení obsdahuje...
Le Toy Van Petilou Ptačí budka s tvary
550Kč
Le Toy Van Petilou - Ptačí budka s tvary Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých tvarů se vkládá do jednotlivých otvorů v budce. Má odjímatelnou střechu. Pomáhá rozvíjet motoriku dítěte a také rozpoznávání tvarů a barev. Le..
Le Toy Van Petilou - Ptačí budka s tvary Dřevěná malovaná vk...
Le Toy Van Vkládačka malá archa
880Kč
Le Toy Van vkládačka Malá archa Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trupu lodi. Na bocích se nachází barevné vkládací otvory, kajutu na palubě lze využít i jako rukojeť pro snadné přenášení. Soucástí balení je 5 vkládacích tva..
Le Toy Van vkládačka Malá archa Krásná dřevěná ručně malovan...
Le Toy Van Vkládačka Noemova archa
880Kč
Le Toy Van vkládačka Noemova archa Dřevěná ručně malovaná archa s 7 páry zvířátek, Noem a jeho ženou. Archa má vkládací otvory pro zvířátka, odjímatelné dveře v zádi a na palubě jednoduchý můstek, součástí je také nástupní žebřík. Le Toy Van v..
Le Toy Van vkládačka Noemova archa Dřevěná ručně malovaná ar...
Small Foot Didaktické vkládací kostky ABC
401Kč
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí děti geometrickým tvarům, barvám, číslům i písmenům. Roztomilé motivy zvířátek děti zaujmou a učení pro ně bude velkou zábavou. Upevňuje jemnou motoriku dítěte. Německá firma Legler zam..
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí ...
Small Foot Dřevěná motorická hračka Vyvažování balancující houpačka
249Kč
Skvělá hra pro tréning jemné motoriky a trpělivosti! Účelem hry je umístit barevné tvary tak, aby zůstala houpačka v rovnováze. Tvary se umísťují v pořadí, které určí hrací kostka.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček ..
Skvělá hra pro tréning jemné motoriky a trpělivosti! Účelem h...
Small Foot Dřevěná motorická vkládačka třídění
554Kč
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky zvířat, tvarů, ovoce a zeleniny, oblečení a čísel. Děti musí vhazovat obrázky do příslušných otvorů. Dřevěná hra rozvíjí rozpoznávání tvarů a barev. Německá firma Legler zaměřená na výro..
Tato krabička obsahuje 5 různých lišt s 50-ti různými obrázky...
Small Foot Dřevěná vkládací závažíčka barevná
435Kč
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání, organizaci, počítání, měření a strukturování. Tato hračka z masivního dřeva se vyznačuje svou jednoduchostí a zřetelností. Procvičuje jemnou motoriku a pomáhá dětem v rozvoji jejich vním..
Tato pestrobarevná logická hra povzbuzuje děti k porovnávání,...
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec
446Kč
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. P..
Small Foot Dřevěný vkládací barevný válec Německá firma Legl...
Small Foot Motorické hračky lesní krabička vkládání tvarů
195Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Motorické hračky vhazování domeček Leo
699Kč
Děti mohou rozvíjet své motorické schopnosti a matematické vlohy s tímto barevným domečkem z masivního dřeva! Různé hry jsou umístěny na 3 stranách domu. Střecha, která lze otevřít, je vybavena počítadlem a hodinami. Nekonečná zábava je zaručena! N..
Děti mohou rozvíjet své motorické schopnosti a matematické vl...
Small Foot Motorické hračky Vhazování kostka
520Kč
Barevná geometrická skládačka školí jemnou motoriku a poznávání tvaru.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro..
Barevná geometrická skládačka školí jemnou motoriku a poznává...
Small Foot Skládací kostky duha
214Kč
Skládací kostky - Duha Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou s..
Skládací kostky - Duha Německá firma Legler zaměřená na výro...
Small Foot Tahací dřevěný vláček s vkládacími zvířatky
690Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Věž z kostek s dřevěnými zvířátky
465Kč
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Kostky jsou vyrobeny z kartónu, zvířátka ze dřeva. Německá f...
Small Foot Vkládačka dřevěný náklaďák se zvířaty Zoo menší
465Kč
Větší verze úspěšného bestselleru mezi dřevěnými hračkami.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost ..
Větší verze úspěšného bestselleru mezi dřevěnými hračkami.Něm...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal
829Kč
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikaj..
Tidlo Věž ze skládacích kostek Animal  Hračky anglické značk...
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow
799Kč
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynika..
Tidlo Věž ze skládacích kostek Rainbow  Hračky anglické znač...
Vilac Farma se zvířátky
699Kč
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířátek. Děti se při hře učí poznávat tvary, barvy a zvířata, trénují si jemnou motoriku. Obsahuje deset dřevěných zvířátek. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že..
Dřevěná barevná farma s vkládácími otvory pro každé ze zvířát...
Vilac Matrjoška pohádka O Mášence a třech medvědech
611Kč
Čtyři dřevěné matrjošky ilustrovány motivem pohádky O Mášence a třech medvědech. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vz..
Čtyři dřevěné matrjošky ilustrovány motivem pohádky O Mášence...
Vilac Motorická Archa zvířat
614Kč
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu, poznávání tvarů, barev a zvířat. Obsahuje 9 ks zvířátek. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné ..
Dřevěná archa zvířat a tvarů je ideální pro trénování úchopu,...
Vilac Skládací kostky zvířátka
327Kč
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Děti se při hraní si naučí jak skládat kostky a také o zvířatech a jejich potravě, barvách... Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEM..
Deset kartonových skládácích kostek s pěknými ilustracemi. Dě...
Woody Destička s geometrickými tvary
250Kč
Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i barevných kostek, 5x2,5 cm.Dřevěná destička s barevnými geometrickými tvary, které do sebe zapadají. Rozvíjí zrak, dětskou motoriku, vnímání barev a soustředěnost.  WOODY dřevěné hračky kla..
Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i bare...
Zobrazuji 1 až 32 z 32 (celkem stran 1)