Přihlásit seZaregistrovat se

Nasazování na tyč

Nasazování na tyč

Motorické hračky z této kategorie pomáhají zábavnou formou rozvíjet obratnost a soustředění. 


Bigjigs Baby Dřevěná motorická věž s číslicemi
373Kč
Stavěj věž a počitej bloky. Tak by se dala nazvat tato dřevěná očíslovaná věž v mnoha barvách, kde každý barevný blok ma své číslo a vaše dítě se při jeho stavbě učí, jak napočítat od jedné do deseti. Jednotlivé bloky jsou skládačkového typu, takže..
Stavěj věž a počitej bloky. Tak by se dala nazvat tato dřevěn...
Bigjigs Baby Duhový panáček
275Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Tyč je se základnou spojena jen provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případy, kdy na hračku spadnou.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majite..
Součástí balení je vše dle obrázku. Tyč je se základnou spoje...
Bigjigs Baby Nasazovací kostky dopravní prostředky
277Kč
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koordinaci rukou a očí.Součástí balení je 10ks hracích dílků.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně ..
Skládáním obrázků hračka rozvíjí motorické dovednosti - koord...
Bigjigs Baby Nasazování barevných tvarů na tyče
266Kč
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěný..
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ...
Bigjigs Toys Deska nasazování s čísly
399Kč
Vaše děti budou milovat tuto velmi aktivní hračku, která obsahuje spoustu barevných disků, které se dají nasouvat na sebe po dřevěné tyčce, a číslic, jež se vkládají do dřevěné destičky. Ideální pro rozvíjení zručnosti, koordinaci a samozřejmě máte..
Vaše děti budou milovat tuto velmi aktivní hračku, která obsa...
Bigjigs Toys Nasaď a otoč
322Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Detoa Pyramida šašek
165Kč
Pyramida šašek podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný od 1 roku a je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblaste..
Pyramida šašek podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vho...
Le Toy Van Petilou Květináčky se zeleninou
649Kč
Nádherně kombinovatelná sada tří dřevěných květináčků s zeleninou. Obsahuje šest odnímatelných vyměnitelných dílků, které se nasazují na květináč a vytvoří tak mrkev, červenou řepu nebo ředkvičku. Vyrobeno z pevného a hladkého kaučukového dřeva,ruč..
Nádherně kombinovatelná sada tří dřevěných květináčků s zelen...
Le Toy Van Petilou skládací kostky veselá zahrádka
427Kč
Dřevěné malované kostky, které se nasazují na tyče umístěné na základní desce. Obsahuje 8 tvarovaných kostek a základní desku. Procvičuje motoriku a koncentraci dětí. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je s..
Dřevěné malované kostky, které se nasazují na tyče umístěné n...
Le Toy Van Petilou skládací stromeček
519Kč
Dřevěná skládací hračka ve tvaru stromečku. Jednotlivé dílky se nasazují na základní část s tyčí tak, aby se vytvořil požadovaný tvar. Trénuje motoriku dětí a trpělivost. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, kter..
Dřevěná skládací hračka ve tvaru stromečku. Jednotlivé dílky ...
Petitcollage Dřevěná věž zajíček
564Kč
Nasazovací věž králíček se svým designem a různými možnostmi postavení přinese spoustu zábavy našim nejmenším. Věž má zaoblenou základnu, ruzné tvary a barvy kroužků a uši z vlněné plsti. Vyrobeno ze dřeva z udržitelných zdrojů. Spolňuje bezpečnost..
Nasazovací věž králíček se svým designem a různými možnostmi ...
Small Foot Dřevěná barevná raketa
288Kč
Dřevěná barevná raketa Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou s..
Dřevěná barevná raketa Německá firma Legler zaměřená na výro...
Small Foot Dřevěná skládací ambulance
168Kč
Small Foot Dřevěná skládací ambulance Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Dřevěná skládací ambulance Německá firma Legler z...
Small Foot Dřevěné skládací auto hasiči
168Kč
Small Foot Dřevěné skládací auto hasiči Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Small Foot Dřevěné skládací auto hasiči Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěné skládací auto policie
168Kč
Small Foot Dřevěné skládací auto policie Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Small Foot Dřevěné skládací auto policie Německá firma Legle...
Small Foot Dřevěné skládací auto traktor
168Kč
Small Foot Dřevěné skládací auto traktor Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Small Foot Dřevěné skládací auto traktor Německá firma Legle...
Small Foot Motorická hra malířské plátno
298Kč
Pestrobarevná dřevěná motorická hračka malířské plátno. Nejmenší umělci se mohou pokusit třídit dřevěné geometrické tvary jako trojúhelník, obdélník a kruh ke správné barvě na malířské paletě. Není to tak snadné, jak to zní, protože tvary je třeba ..
Pestrobarevná dřevěná motorická hračka malířské plátno. Nejme...
Small Foot Nasazování a provlékání lesní zvířátka
293Kč
Součástí je také provázek, který můžete provlékat jednotlivé dílky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro b..
Součástí je také provázek, který můžete provlékat jednotlivé ...
Vilac Dřevěná nasazovací věž Červená karkulka
485Kč
Velmi dekorativní nasazovačka pomůže nejmenším s rozvojem motoriky. Design Shinziho Katoha. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Še..
Velmi dekorativní nasazovačka pomůže nejmenším s rozvojem mot...
Vilac Dřevěná nasazovací věž králíček
599Kč
Velmi dekorativní nasazovačka zajíček pomůže malým dětem s rozvojem jejich motoriky. Navrženo Ingelou P. Arrhenius. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou..
Velmi dekorativní nasazovačka zajíček pomůže malým dětem s ro...
Vilac Dřevěná nasazovací věž kuchař
599Kč
Ano, šéfe! Velmi dekorativní nasazovačka šéfkuchaře pomůže malým dětem s rozvojem jejich motoriky. Navrženo Ingelou P. Arrhenius. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevě..
Ano, šéfe! Velmi dekorativní nasazovačka šéfkuchaře pomůže ma...
Vilac Dřevěná nasazovací věž námořník
616Kč
Ano, kapitáne! Velmi dekorativní nasazovačka námořníka pomůže malým dětem s rozvojem jejich motoriky. Navrženo Ingelou P. Arrhenius. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dř..
Ano, kapitáne! Velmi dekorativní nasazovačka námořníka pomůže...
Vilac Dřevěná nasazovací věž smutný medvídek
485Kč
Velmi dekorativní nasazovačka pomůže nejmenším s rozvojem motoriky. Design Shinziho Katoha. Vyrobeno z lakovaného dřeva ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Še..
Velmi dekorativní nasazovačka pomůže nejmenším s rozvojem mot...
Vilac Nasazovací véž Kitty
437Kč
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, nahoře hlavička kočičky. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, ne..
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, ...
Vilac Nasazovací véž kočička
437Kč
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, nahoře hlavička kočičky. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, ne..
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, ...
Vilac Nasazovací véž pejsek
437Kč
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, nahoře hlavička pejska s plyšovýma ušima. Vyrobeno ve Francii. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří živo..
Krásná nasazovačka z lakovaného dřeva s pastelovými barvami, ...
Vilac Nasazovačka přívěs pro auta
529Kč
Dřevěná hračka která je nejen přívěsem s auty, ale také nasazovačkou, která trénuje motoriku a zručnost dětí. Děti mohou autíčka libovolně sundat, pohrát si s nimi a pak je opět nasadit na přívěs, s kterým odjedou na jiné místo. Obsahuje šest aut s..
Dřevěná hračka která je nejen přívěsem s auty, ale také nasaz...
Vilac Nasazovačka traktor se zvířátky
630Kč
Dřevěná hračka která je nejen traktorem s přívěsem pro zvířátka, ale také nasazovačkou, která trénuje motoriku a zručnost dětí. Děti mohou zvířata libovolně sundat, pohrát si s nimi a pak je opět nasadit na přívěs, s kterým odjedou na jiné místo. O..
Dřevěná hračka která je nejen traktorem s přívěsem pro zvířát...
Vilac Nauč se počítat Zahrádka
699Kč
Hra, která probudí smysly dětí je ideální k učení počítání a rozeznávání tvarů. Tato dřevěná hračka se skládá ze základní desky, zeleniny a stromu s otočnýmí dílky. Zelenina obsahuje například mrkev, pórek a rajčata. Zeleninu a její dílky děti navl..
Hra, která probudí smysly dětí je ideální k učení počítání a ...
Vilac Skládačka kontejnerová loď
663Kč
Plně dřevěná kontejnerová loď Jules Verne CMA CGM. Naložte loď kontejnery a připravte ji k odplutí. Hračka je skvělá i jako dekorace. Obsahuje 35 dílků. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vy..
Plně dřevěná kontejnerová loď Jules Verne CMA CGM. Naložte lo...
Vilac Tahací želva 2v1
501Kč
Pěkná a užitečná hračka pro nejmenší. Želva je tahací a zároveň její krunýř slouží jako motorická hračka – nasazovačka. Rozvíjí motoriku a zručnost. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyrábě..
Pěkná a užitečná hračka pro nejmenší. Želva je tahací a zárov...
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)