Přihlásit seZaregistrovat se

Nasazování na tyč

Nasazování na tyč

Motorické hračky z této kategorie pomáhají zábavnou formou rozvíjet obratnost a soustředění. 


Bigjigs - Nasazování na tyč - Duhový panáček
282Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Tyč je se základnou spojena jen provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případy, kdy na hračku spadnou.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majite..
Součástí balení je vše dle obrázku. Tyč je se základnou spoje...
Bigjigs dřevěná motorická hračka - Nasaď a otoč
316Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Toys dřevěná motorická deska nasazování korálky
310Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoh..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys dřevěná motorická třídící deska tvary barvy
373Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoh..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys dřevěné hračky - Nasazování buldozer
437Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys magnetické puzzle pirátská loď
296Kč
Součásti hračky má 7 dílů. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a soustředění. Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys..
Součásti hračky má 7 dílů. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a...
Dřevěná hračka Vilac - Traktor se zvířátky - nasazování
611Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, vě..
Součásti balení je vše dle obrázku.Již více než 100 let plní ...
Dřevěná motorická a naučná hra - Deska nasazování s čísly
415Kč
Vaše děti budou milovat tuto velmi aktivní hračku, která obsahuje spoustu barevných disků, které se dají nasouvat na sebe po dřevěné tyčce, a číslic, jež se vkládají do dřevěné destičky. Ideální pro rozvíjení zručnosti, koordinaci a samozřejmě máte..
Vaše děti budou milovat tuto velmi aktivní hračku, která obsa...
Dřevěná motorická hračka - Nasazování tvarů na tyče
256Kč
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěný..
Tato dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ...
Dřevěná motorická nasazovací hra - Věž Movere
188Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěná motorická skládačka - Nasazování na tyč město
393Kč
Naskládání prvků tohoto kvalitně zpracovaného a barevně lakovaného dřevěného města vyžaduje šikovnost malých rukou! Děti zde také poznají některé důležité dopravní značky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1..
Naskládání prvků tohoto kvalitně zpracovaného a barevně lakov...
Dřevěné hračky - Kostka Safari
318Kč
Stavební puzzle v krychli s krásnými safari zvířátky. Kostky je potřeba naskládat na tyčky tak, aby daly dohromady celý obrázek zvířátka. Podporuje logické uvažování při řešení problémů a oční - ruční koordinaci. Krásné, ekologické, nápadité...
Stavební puzzle v krychli s krásnými safari zvířátky. Kostky ...
Dřevěné hračky - Magnetická skládací pyramida - Káča
344Kč
Každý navlékací kroužek je tvořen dvěma půlkruhy spojenými silným magnetem. Dítě si nejprve půlkruhy spojí a pak je navléká na tyčku. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období ..
Každý navlékací kroužek je tvořen dvěma půlkruhy spojenými si...
Dřevěné hračky - Vkládačka - Barevné tvary
234Kč
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barv..
Geometrie pro nejmenší. 19 dílů.Německá firma Legler zaměřená...
Le Toy Van Petilou - Skládací kostky veselá zahrádka
440Kč
Le Toy Van Petilou - Skládací kostky veselá zahrádka Dřevěné malované kostky, které se nasazují na tyč umístěné na základní desce. Obsahuje 8 tvarovaných kostek a základní desku. Procvičuje motoriku a koncentraci dětí. Německá firma Legler zam..
Le Toy Van Petilou - Skládací kostky veselá zahrádka Dřevěné...
Le Toy Van Petilou - Skládací stromeček
440Kč
Le Toy Van Petilou - Skládací stromeček Dřevěná skládací hračka ve tvaru stromečku. Jednotlivé dílky se nasazují na základní část s tyčí tak, aby vytvořil požadovaný tvar. Trénuje motoriku dětí a trpělivost. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce..
Le Toy Van Petilou - Skládací stromeček Dřevěná skládací hra...
Motorické hračky - Nasazování na tyč - Puzzle hvězda
242Kč
Nasazování barevných dílů na tyče umožňuje dětem nejen rozvíjet jejich motoriku rukou, ale také jejich prostorové myšlení a poznávání barev. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Firma HJ toys patří mezi primární světové výrobce dřevěných hraček..
Nasazování barevných dílů na tyče umožňuje dětem nejen rozvíj...
Nasazování a provlékání lesní zvířátka
278Kč
Součástí je také provázek, který můžete provlékat jednotlivé dílky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro b..
Součástí je také provázek, který můžete provlékat jednotlivé ...
Pyramida Valerie
136Kč
Skládací pyramida panenka Lily o rozměrech 72 x 72 x 106 mm. Spodní díl je mírně zakulacený, panenka se houpe a točí. Vhodné pro děti od 1 roku. Výrobek je zdravotně nezávadný.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva..
Skládací pyramida panenka Lily o rozměrech 72 x 72 x 106 mm. ...
Vilac - Dřevěná tahací hračka - Skládací želva
481Kč
Vilac - Dřevěná tahací hračka - Skládací želva Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spous..
Vilac - Dřevěná tahací hračka - Skládací želva Již více než ...
Vilac dřevěná multifunkční hračka Zahrádka
672Kč
Dřevěná hračka obsahuje spoustu zábavných prvků:- nasazování- krájení- počítání- rozlišování barev- otáčení herních prvků na stroměJiž více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné ..
Dřevěná hračka obsahuje spoustu zábavných prvků:- nasazování-...
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)