Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné vláčky

Dřevěné vláčky

Dřevěné vláčky jako třeba dekorace a nebo praktická hračka.


Ceeda Cavity - dřevěný vláček - Parní lokomotiva s vagónem
642Kč
jedna z nejpopulárnějších hraček vyrobeno z kvalitního tvrdého bukového dřeva, tudíž vydrží nádherně propracovány detaily rozměr : 460 x 80 x 130 mm lze lehce spravit a přilepit lepidlem, když se stane karambol a hlavně - dítě se o dřevěnou hračku ..
jedna z nejpopulárnějších hraček vyrobeno z kvalitního tvrdéh...
Ceeda Cavity - přírodní dřevěná historická tramvaj
477Kč
  Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabýváme se výrobou modelových hraček. Nabízí cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem. Výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva...
  Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zab...
Ceeda Cavity - přírodní dřevěný vláček - Nákladní vlak
439Kč
 Dřevěný model vláčku je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jeho povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Dřevěnému vláčku se točí kolečka a nemá žádné ostré hrany. Je vh..
 Dřevěný model vláčku je vyroben z vysoce kvalitního bukového...
Ceeda Cavity - přírodní dřevěný vláček - Parní lokomotiva
535Kč
 Dřevěný model vláčku je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jeho povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Dřevěnému vláčku se točí kolečka a nemá žádné ostré hrany. Je vh..
 Dřevěný model vláčku je vyroben z vysoce kvalitního bukového...
Dřevěná tahací hračka - Vlak důlní
408Kč
Barevný dřevěný vláček s nákladem je připraven vyrazit do světa. Všechny děti mají rády výlety. Nyní mohou podnikat výlety se svým dřevěným vláčkem. Stačí připojit vagónky a mohou se s vláčkem vydat obdivovat svět. Děti mohou vláček tlačit před seb..
Barevný dřevěný vláček s nákladem je připraven vyrazit do svě...
Dřevěné hračky - Dřevěný vlak se zvířátky - Zoo Trenino
590Kč
Malá ZOO na kolečkách. Tahací mašinka s dvěma vagonky a spoustou zvířátek. Ale pozor, každé zvířátko může do vagonku jen jedním otvorem a musíte najít ten správný! Kromě vláčku je totiž tato oblíbená hračka zároveň i vkládačkou, která podporuje sou..
Malá ZOO na kolečkách. Tahací mašinka s dvěma vagonky a spous...
Dřevěné hračky Detoa - Veselý vláček
282Kč
Veselý barevný vláček se skládá z mašinky a dvou vagónků. Jednotlivé barevné dřevěné dílky se mohou zaměňovat dle fantazie. Spojení mezi podvozky zajišťují magnety. Rozvíjí zručnost,fantazii a jemnou motoriku dítěte. Nevhodné pro děti do 3 let. Obs..
Veselý barevný vláček se skládá z mašinky a dvou vagónků. Jed...
Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony
542Kč
Dřevěný skládací vlak se skládá z mašinky a dvou vagónků. Na každou část se dají různě naskládat barevné kostky a tvary ( celkem 12 ks). Lokomotiva svítí a hraje při zmáčknutí komína. Baterie 2x AAA jsou součástí balení.  WOODY dřevěné hračky klado..
Dřevěný skládací vlak se skládá z mašinky a dvou vagónků. Na ...
Tahací dřevěný vláček s vkládacími zvířatky
699Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)