Přihlásit seZaregistrovat se

Motorické kostky

Motorické kostky

Motorický labyrint umožňuje posunováním barevných korálků a zvířátek nejen rozvíjet motoriku rukou, ale i rozeznávat základní barvy. Vhazováním tvarů pak pomáhá naučit se rozeznávat základní geometrické tvary předmětů, hodiny zase základní pojem o čase.Motorická kostka může obsahovat i hru s provlékáním a zavazováním tkaniček a také dětský hudební nástroj.


Bino Motorická kostka 7v1
895Kč
Bino - Motorická kostka 7v1 Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost. BINO Europ..
Bino - Motorická kostka 7v1 Multifunkční motorická kostka je...
Kidkraft Motorická kostka bludiště
1 456Kč
Kidkraft Motorická kostka bludiště Velká motorická kostka, která nabízí mnoho variant pro rozvoj dítěte. Vrchní část s labytintem je odjimatelná a lze ji také využít jako úložný prostor pro hračky a všechny důležité věcičky naších nejmenších. Na k..
Kidkraft Motorická kostka bludiště Velká motorická kostka, k...
Le Toy Van Petilou Motorická kostka
719Kč
Le Toy Van Petilou - Motorická kostka Dřevěná malovaná motorická kostka s interaktivními prvky. Batolata zde objeví zvířátkový labyrint, hlavolam, xylofón, zvířátkovou knížku, zábavná ozubená kolečka a kolečkovou duhovou hádanku. Výborné pro rozvo..
Le Toy Van Petilou - Motorická kostka Dřevěná malovaná motor...
Small Foot Dřevěná motorická hračka kostka Activity
458Kč
Otevřít dveře, posouvat a otáčet barevné kuličky, prostrčit geometrické tvary správnými otvory - to vše lze dělat na stabilní motorické barevné kostce z masivního dřeva. Malé děti se zde hravým způsobem seznamují se světem tvarů, barev a funkcí.Něm..
Otevřít dveře, posouvat a otáčet barevné kuličky, prostrčit g...
Small Foot Dřevěná motorická kostka Garden
710Kč
Dřevěná motorická kostka Garden Krásná motorická kostka Garden nabízí mnoho podnětů k objevování a zkoumání. Dominantní je kovový labyrint. Kostka nabízí i vkládání tvarů, poznávání barev a další motorické prvky. Německá firma Legler zaměřená n..
Dřevěná motorická kostka Garden Krásná motorická kostka Gard...
Small Foot Dřevěná motorická kostka louka
439Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná vkládací motorická kostka s labyrintem 5v1
1 580Kč
Dřevěná vkládací motorická kostka s labirintem-5v1 Stabilní dřevěná kostka na hraní, vkládání a provlékání je oblíbenou hračkou, která trénuje motorické dovednosti a porozumění tvarům, číslům a barvám. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kva..
Dřevěná vkládací motorická kostka s labirintem-5v1 Stabilní ...
Small Foot Dřevěné chodítko moje město 2v1
1 829Kč
Dřevěné chodítko Moje město 2v1 Dřevěné multifunkční chodítko je ideální pomůckou pro první krůčky dítěte, navíc pomůže vašemu dítěti rozvinout motorické dovednosti. V horní části kostky je provlékácí labyrint, z boku funční ozubená kolečka, vklád..
Dřevěné chodítko Moje město 2v1 Dřevěné multifunkční chodítk...
Small Foot Dřevěné motorická kostka Sandman
1 251Kč
Dřevěné motorická kostka Sandman Dřevěná motorická kostká s vkládacími tvary a labyrintem s motivem Sandman. Rozvíjí motoriku a pozornost dětí. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hr..
Dřevěné motorická kostka Sandman Dřevěná motorická kostká s ...
Small Foot Lesní motorická kostka
1 189Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Motorická kostka slon
1 251Kč
Motorická kostka Slon Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou sp..
Motorická kostka Slon Německá firma Legler zaměřená na výrob...
Small Foot Motorická kostka slůně
563Kč
Motorická kostka Slůně Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou s..
Motorická kostka Slůně Německá firma Legler zaměřená na výro...
Small Foot Motorická kostka velká aktivní motorická kostka
1 999Kč
5 stran her a radostí, při kterých se dítě hodně naučí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hra..
5 stran her a radostí, při kterých se dítě hodně naučí.Německ...
Small Foot Velká motorická kostka
4 599Kč
Zábava na 7 stranách školí motorické schopnosti, rozpoznání barev a tvarů. Stabilní masivní a vrstvené dřevo nabízí na šesti stranách a víku memory, motorické labyrinty a smyčky, puzzle a počitadlo. S robustními dřevěnými prvky si může hrát více dě..
Zábava na 7 stranách školí motorické schopnosti, rozpoznání b...
Small Foot Velká motorická kostka safari
1 250Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vilac Vkládací motorická sova
437Kč
Tato dřevěná motorická hračka ve tvaru sovy dětem pomůže při poznávání a rozeznávání tvarů. Rozvíjí zručnost a motoriku dětí. Obsahuje 8 ks barevných kostek. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky js..
Tato dřevěná motorická hračka ve tvaru sovy dětem pomůže při ...
Woody Didaktická kostka barevná
784Kč
Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motorických schopností dítěte. Dřevěná hračka vyrobená z masivního bukového dřeva barvená netoxickou a zdravotně bezpečnou barvou. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a..
Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motori...
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)