Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní

KreativníBigjigs Toys Dřevěný lis na květiny s beruškou
148Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Lena Studio pletení
191Kč
Klasický pletací set s pletací deskou, kolem, francouzkou panenkou, jehlami, 50g vlny a manuálem. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává ..
Klasický pletací set s pletací deskou, kolem, francouzkou pan...
Petitcollage Kreativní kufřík s přáníčky
334Kč
Pošlete svým přátelům milé a tajné dopisy nebo si vylepšete svůj tajný deník nálepkami. Obsahuje 12 zvířecích psaníček, 1 deník, 2 listy nálepek, 4 barevné tužky a jednoduchý ilustrovaný návod. Nepotřebujete ani lepidlo! Zabaleno v praktickém kufří..
Pošlete svým přátelům milé a tajné dopisy nebo si vylepšete s...
Petitcollage Magnetické puzzle Přírodovědkyně
267Kč
Tento přenosný magnetický set byl navržen k tomu, aby inspiroval dívky. Každý může mít velké sny, které jsou s dostatkem píle splnitelné. Obsahuje dvě scény a více než 25 magnetů. Natisknuto netoxickými barvami. Splňuje všechny bezpečnostní normy. ..
Tento přenosný magnetický set byl navržen k tomu, aby inspiro...
Petitcollage Magnetické puzzle Veselé tváře
267Kč
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte povedené klobouky, praštěné brýle, tajemné kníry a vytvářejte tak tucty hravých obličejů! Připněte magenty dovnitř krabičky a vytvářejte vtipné obličeje! Balení obsahuje 2 pozadí a přes 25..
Jak vtipně mohou tyto tváře vypadat? Mixujte a skládejte pove...
Petitcollage Ušij si kabelku liška
334Kč
S touto tvořivou sadou si snadno vyrobíte svou vlastní kabelku přes tělo ve tvaru lišky a také peněženku na zip ve tvaru žaludu. Obsahuje kvalitní plst (již předdírovaný), vyšívací nit, knoflíky, suchý zip, dětskou jehlu a jednoduchý ilustrovaný ná..
S touto tvořivou sadou si snadno vyrobíte svou vlastní kabelk...
Vilac Dřevěné magnetky oblékání
545Kč
Oblečte magnetickou dřevěnou panenku podle vašeho vkusu hezkým dřevěným oblečením a doplňky. Součástí balení je vše dle obrázku - 37 prvků. Magnetická panenka má výšku 22 cm. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto ..
Oblečte magnetickou dřevěnou panenku podle vašeho vkusu hezký...
Frozen - zažehlovací korálky, velká sada
289Kč
Sada obsahuje 1900 pestrobarevných korálků a 2 zažehlovací destičky. ..
Sada obsahuje 1900 pest...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)