Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní

KreativníBigjigs dřevěný lis na květiny s beruškou
146Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
HAPE dřevěná kreativní sada les
222Kč
Sada podporuje rozvoj dětského umění a představivosti. Dítě vytvoří mistrovské dílo během chvíle. Rozvíjí se i jemná motorika a dítě se učí rozlišovat barvy. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenaj..
Sada podporuje rozvoj dětského umění a představivosti. Dítě v...
HAPE dřevěné hračky - dřevěná mozaika z písku lev
244Kč
Vytvořte si vlastní mistrovské dílo pomocí osmi barevných písků. Zaplňte jednotivé části obrázku požadovanou barvou písku a přebytečný písek setřete hadříkem. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamena..
Vytvořte si vlastní mistrovské dílo pomocí osmi barevných pís...
KidKraft dětský stůl Heart se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané srdíčka, jsou krásně barevné a vyroben..
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na p...
Kreativní sada skládací pejsek
120Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
LENA Placky a odznaky
275Kč
Vytvoř si odznak ve 3 velikostech pro doplnění tvého stylu. Set obsahuje 20 placek, 23 textilních vzorů a 3 nástroje v rozdílných velikostech pro tvorbu. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého s..
Vytvoř si odznak ve 3 velikostech pro doplnění tvého stylu. S...
LENA Placky a odznaky Rock it
275Kč
Vytvoř si odznak ve 3 velikostech pro doplnění tvého stylu. Set obsahuje 20 placek, 23 textilních vzorů a 3 nástroje v rozdílných velikostech pro tvorbu. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého so..
Vytvoř si odznak ve 3 velikostech pro doplnění tvého stylu. S...
LENA Pletací monster Happy
292Kč
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na drobné poklady. Kompletní set pro tvorbu dvou trašidýlek obsahuje vlnu,knoflíky, výplň, jehlu, nalepovací oči. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kom..
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na d...
LENA Pletací stůl
190Kč
Nauč se plést za pomocí pletacího rámu, háčku, jehly, a bavlnky. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu ..
Nauč se plést za pomocí pletacího rámu, háčku, jehly, a bavln...
LENA Pletení náramků Trend
192Kč
Kompletní set pro pletení náramků. Set obsahuje voskované provázky v různých barvách a dekorativní korálky Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena ..
Kompletní set pro pletení náramků. Set obsahuje voskované pro...
LENA Studio pletení
245Kč
Klasický pletací set s pletací deskou, kolem, francouzkou panenkou, jehlami, 50g vlny a manuálem. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává ..
Klasický pletací set s pletací deskou, kolem, francouzkou pan...
Paulinda modelovací hmota Sweet cat červeno-oranžová
89Kč
Zažijte pestrobarevné tvoření s hmotou Paulinda a vytvořte si pestrobarevné kočičky Sweet cats. Součástí balení jsou vždy očička, čumáček a fousky na jejich dotvoření. Obsahuje 36 gramů modelovací hmoty.Paulinda je nová, mimořádně měkká a poddajná ..
Zažijte pestrobarevné tvoření s hmotou Paulinda a vytvořte si...
Ušij si sám - Medvídek Bobulka
215Kč
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medvídka. V balení najdete několik částí medvídka, které je nutné sešít dohromady. Hlavička je vždy předšitá. Návod součástí Obtížnost: 1/4 Velikost: 15 cm..
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medví...
Woody dřevěné hračky - Magnetický kreativní kufřík s tvary
776Kč
Tento interaktivní hrací kufřík nabízí hned několik hracích aktiv.Obsahuje 25 ks vzorových karet, podle kterých si dítě skládá obrázky na bílou magnetickou plochu. Z 42 ks magnetických tvarů si může vytvářet i vlastní obrázky dle své fantazie.Vnitř..
Tento interaktivní hrací kufřík nabízí hned několik hracích a...
Zvířátko z perliček - Motýl
53Kč
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roztomilého perličkového zvířátka. Za pomoci různobarevných dřevěných korálků, silonu a návodu si můžete vyrobit krásného motýla.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto č..
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roz...
Zvířátko z perliček - Tučňák
53Kč
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roztomilého perličkového zvířátka. Za pomoci různobarevných dřevěných korálků, silonu a návodu si můžete vyrobit krásného tučňáka.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto ..
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roz...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)