Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle do 100 dílků

Puzzle do 100 dílkůBino - Puzzle - Farma
124Kč
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého svět..
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábě...
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů
36Kč
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů Frozen, Cars, Dory, Mickey Mouse a Princezny z Disneyho dílny jsou už nachystané na každodenní promítání v pokojíčku vašich ratolestí, ve škole nebo třeba na dovolené. Ve formě miniaturního puzzle si je totiž m..
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů Frozen, Cars, Dory, Mic...
Papírové puzzle 100 XL dílků Krtek a jarní den
189Kč
Jaro je Krtečkovo nejoblíbenější období. Všichni jeho kamarádi, kteří se schovávali před zimou, zase vylezou z úkrytu a jsou připraveni si hrát. Zabaví i vaše děti, až si sednou ke skládání 100dílného puzzle. Velké kostičky se jim budou dobře spojo..
Jaro je Krtečkovo nejoblíbenější období. Všichni jeho kamarád...
Papírové puzzle 100 XL dílků MINNIE
189Kč
I když není počasí na venkovní zábavu, dopřejte svému dítku kousek nebe a zeleně přímo v jeho pokojíku. Objeví se tam hned po složení puzzle s obrázkem Minnie a Daisy na procházce. Aby skládačku o 100 dílcích zvládly sestavit už děti od 5 let, mají..
I když není počasí na venkovní zábavu, dopřejte svému dítku k...
Papírové puzzle 2-5 dílků zvířátka
140Kč
Pejsci, koníci a kočky bývají často prvními tvory zvířecí říše, které se nejmenší děti naučí rozpoznávat. Na trojici různých skládaček je pak mohou dávat dohromady s jejich mláďátky a učit se při tom třeba i jejich zvuky. Zároveň si vylepší motoric..
Pejsci, koníci a kočky bývají často prvními tvory zvířecí říš...
Papírové puzzle 24 dílků maxi CARS 2
240Kč
Zatímco budou závoďák Blesk McQueen a odtahovka Burák brázdit rušnou ulici, vaše děti si v klidu vyhrají s jejich velikou skládačkou. Všechny dílky puzzle jsou velice odolné a díky maxi rozměru se dobře skládají už malým šikulům od 2 let. Stavěním ..
Zatímco budou závoďák Blesk McQueen a odtahovka Burák brázdit...
Papírové puzzle 24 dílků maxi Krteček maluje
240Kč
Probuďte ve svém potomkovi výtvarný talent. Prvními krůčky pro něj může být skládání maxi puzzle s malujícím Krtečkem. Spojováním dílků si totiž děti cvičí fantazii a také motorické schopnosti, které se hodí nejen při kreslení. Díky velkým rozměrům..
Probuďte ve svém potomkovi výtvarný talent. Prvními krůčky pr...
Papírové puzzle 25 dílků medvídek PÚ a kamarádi
119Kč
S každou správně přiloženou kostičkou získá váš potomek dalšího kamaráda do party. Při hraní se k němu přidá Medvídek Pú, veselý Tygr, neohrožené Prasátko a oslík Ijáček. Pevné kartonové dílky zajišťují, že se s nimi dobře manipuluje malým dětem od..
S každou správně přiloženou kostičkou získá váš potomek další...
Papírové puzzle 25 dílků schovávaná s medvídkem PÚ
119Kč
Když si Pú hraje s kamarády na schovávanou, vystačí si i bez skrýší. Stačí přivřít oči a všichni jsou schovaní! Vaše ratolest se do netradiční zábavy může zapojit také, a to při skládání jejich obrázkového puzzle. Díky pevným dílkům se skládačka do..
Když si Pú hraje s kamarády na schovávanou, vystačí si i bez ...
Papírové puzzle 3x55 dílků Minnie na návštěvě
179Kč
Holčičí odpoledne s Minnie a Daisy nikdy nemá chybu. Vaše zvědavá slečna se o tom sama přesvědčí, až si sestaví puzzle s jejich obrázky, kde mlsají zákusky, společně se fotí nebo plánují výlet na kole. Skládáním si zároveň procvičí svou bohatou fan..
Holčičí odpoledne s Minnie a Daisy nikdy nemá chybu. Vaše zvě...
Papírové puzzle 4x54 dílků MICKEY a kamarádi
189Kč
Postavičky z oblíbené pohádky MICKEY Všechna puzzle jsou tvořena 54 dílky a jejich tvar navíc kopíruje siluetu letadel. Dětem se tak obrázky lépe sestavují. Skládačky byly vyrobeny v ČR z odolného a zdravotně nezávadného kartonu.   Aktivity spo..
Postavičky z oblíbené pohádky MICKEY Všechna puzzle jsou tv...
Papírové puzzle 66 dílků Letadla
139Kč
Uspořádejte doma letecký den. Nemusíte hned stavět hangár, stačí s dětmi poskládat puzzle s motivem Disneyho filmových letadýlek. V balení najdete hned dvě skládačky, každou o 66 dílcích. Náročnost je ideální pro děti od 3 let, které si hraním přir..
Uspořádejte doma letecký den. Nemusíte hned stavět hangár, st...
Papírové puzzle 66 dílků Medvídek PÚ den a noc
139Kč
S Medvídkem Pú je zábava v každou denní dobu. Ať už se s ním děti při skládání puzzle vydají na odpolední piknik nebo na dobrodružnou noční výpravu, nuda jim rozhodně nehrozí. Naopak si při hraní ještě vylepší prostorovou představivost, schopnost s..
S Medvídkem Pú je zábava v každou denní dobu. Ať už se s ním ...
Papírové puzzle Letadla - Puzzle 3v1
196Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vilac Puzzle dopravní prostředky 56 dílků
215Kč
Vilac Puzzle dopravní prostředky 56 dílků Krásné puzzle s motivem dopravních prostředků a strojů. Obsahuje 56 dílků. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro ..
Vilac Puzzle dopravní prostředky 56 dílků Krásné puzzle s mo...
Vilac Puzzle farma 56 dílků
215Kč
Vilac Puzzle farma 56 dílků Krásné puzzle s motivem farmy s 56 dílky potěší šikovné malé hlavičky. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň..
Vilac Puzzle farma 56 dílků Krásné puzzle s motivem farmy s ...
Vilac Puzzle rytířský turnaj 56 dílků
215Kč
Vilac Puzzle rytířský turnaj 56 dílků Krásné puzzle s 56 dílky s motivem rytířského turnaje. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dě..
Vilac Puzzle rytířský turnaj 56 dílků Krásné puzzle s 56 dí...
Zobrazuji 1 až 28 z 28 (celkem stran 1)