Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle do 100 dílků

Puzzle do 100 dílkůBino - Puzzle - Farma
124Kč
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého svět..
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábě...
Dino puzzle Frozen sněhové vločky 15 dílků
99Kč
 Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí.  Do povědomí široké veřejnosti se spo..
 Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují...
Dino puzzle Frozen zimní radovánky 3x55 dílků
179Kč
Umožněte dětem prožívat zimní radovánky za každého počasí. Ochotně se k nim přidá pohádková partička z animovaného příběhu Frozen z dílny Walta Disneyho. Na třech různých puzzle se s ratolestmi budou smát princezny Elsa a Anna, sněhulák Olaf, sob S..
Umožněte dětem prožívat zimní radovánky za každého počasí. Oc...
Dino puzzle Krtek a sněhulák 24 dílků
129Kč
Kdo by chtěl spočítat opravdu všechny Krtečkovy kamarády, strávil by tím hned několik zim po sobě. Krtek se totiž nakonec spřátelí úplně s kýmkoli, třeba i se sněhulákem. Výborným kamarádem nakonec bude i vašim dětem, například při skládání 24dílné..
Kdo by chtěl spočítat opravdu všechny Krtečkovy kamarády, str...
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů
36Kč
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů Frozen, Cars, Dory, Mickey Mouse a Princezny z Disneyho dílny jsou už nachystané na každodenní promítání v pokojíčku vašich ratolestí, ve škole nebo třeba na dovolené. Ve formě miniaturního puzzle si je totiž m..
Mini puzzle - Disney pohádky 8 druhů Frozen, Cars, Dory, Mic...
Papírové puzzle 100 XL dílků FROZEN neon
279Kč
Úsměv sester Anny a Elsy dokáže rozzářit nejen pohádkové Ledové království, ale i celý dětský pokojíček. Vaše ratolesti se o tom přesvědčí nad originálním neonovým puzzle. 100dílná skládačka totiž obsahuje speciální části, které svítí ve tmě. Kosti..
Úsměv sester Anny a Elsy dokáže rozzářit nejen pohádkové Ledo...
Papírové puzzle 100 XL dílků Krtek a jarní den
189Kč
Jaro je Krtečkovo nejoblíbenější období. Všichni jeho kamarádi, kteří se schovávali před zimou, zase vylezou z úkrytu a jsou připraveni si hrát. Zabaví i vaše děti, až si sednou ke skládání 100dílného puzzle. Velké kostičky se jim budou dobře spojo..
Jaro je Krtečkovo nejoblíbenější období. Všichni jeho kamarád...
Papírové puzzle 100 XL dílků MINNIE
189Kč
I když není počasí na venkovní zábavu, dopřejte svému dítku kousek nebe a zeleně přímo v jeho pokojíku. Objeví se tam hned po složení puzzle s obrázkem Minnie a Daisy na procházce. Aby skládačku o 100 dílcích zvládly sestavit už děti od 5 let, mají..
I když není počasí na venkovní zábavu, dopřejte svému dítku k...
Papírové puzzle 2-5 dílků zvířátka
140Kč
Pejsci, koníci a kočky bývají často prvními tvory zvířecí říše, které se nejmenší děti naučí rozpoznávat. Na trojici různých skládaček je pak mohou dávat dohromady s jejich mláďátky a učit se při tom třeba i jejich zvuky. Zároveň si vylepší motoric..
Pejsci, koníci a kočky bývají často prvními tvory zvířecí říš...
Papírové puzzle 24 dílků maxi CARS 2
240Kč
Zatímco budou závoďák Blesk McQueen a odtahovka Burák brázdit rušnou ulici, vaše děti si v klidu vyhrají s jejich velikou skládačkou. Všechny dílky puzzle jsou velice odolné a díky maxi rozměru se dobře skládají už malým šikulům od 2 let. Stavěním ..
Zatímco budou závoďák Blesk McQueen a odtahovka Burák brázdit...
Papírové puzzle 24 dílků maxi Krteček maluje
240Kč
Probuďte ve svém potomkovi výtvarný talent. Prvními krůčky pro něj může být skládání maxi puzzle s malujícím Krtečkem. Spojováním dílků si totiž děti cvičí fantazii a také motorické schopnosti, které se hodí nejen při kreslení. Díky velkým rozměrům..
Probuďte ve svém potomkovi výtvarný talent. Prvními krůčky pr...
Papírové puzzle 25 dílků Krtek se žlutým autem
119Kč
Na cestování podzemními tunýlky stačí Krtečkovi jen jeho tlapky, ovšem pro jízdu venku rád využije pořádné auto. Váš malý konstruktér mu ho pomůže sestavit při skládání 25dílného puzzle. Díky velkým a pevným dílkům se mu bude se skládačkou snadno m..
Na cestování podzemními tunýlky stačí Krtečkovi jen jeho tlap...
Papírové puzzle 25 dílků medvídek PÚ a kamarádi
119Kč
S každou správně přiloženou kostičkou získá váš potomek dalšího kamaráda do party. Při hraní se k němu přidá Medvídek Pú, veselý Tygr, neohrožené Prasátko a oslík Ijáček. Pevné kartonové dílky zajišťují, že se s nimi dobře manipuluje malým dětem od..
S každou správně přiloženou kostičkou získá váš potomek další...
Papírové puzzle 25 dílků schovávaná s medvídkem PÚ
119Kč
Když si Pú hraje s kamarády na schovávanou, vystačí si i bez skrýší. Stačí přivřít oči a všichni jsou schovaní! Vaše ratolest se do netradiční zábavy může zapojit také, a to při skládání jejich obrázkového puzzle. Díky pevným dílkům se skládačka do..
Když si Pú hraje s kamarády na schovávanou, vystačí si i bez ...
Papírové puzzle 2x48 dílků Hasiči a Policie
169Kč
Se sadou dvou puzzle si váš potomek může vždy vybrat, zda se zrovna přidá ke strážcům zákona nebo bude zachraňovat životy s odvážnými hasiči. Přitom si nenásilnou a hravou formou procvičí motorické schopnosti, vytrénuje pozornost a vylepší prostoro..
Se sadou dvou puzzle si váš potomek může vždy vybrat, zda se ...
Papírové puzzle 2x48 dílků pohádky s pejsky
169Kč
Psi dokážou zahnat nejen zloduchy všeho druhu, ale i dlouhou chvíli. To vaše ratolesti samy poznají při stavění skládačky s obrázky dvou pohádkových hafanů. Maxipes Fík s holčičkou Ájou i Škubánek od Káti jsou připraveni s dětmi procvičit jejich mo..
Psi dokážou zahnat nejen zloduchy všeho druhu, ale i dlouhou ...
Papírové puzzle 2x48 dílků Večerníčky
169Kč
S balíčkem dvou puzzle stihne vaše dítko klidně dva večerníčky za sebou. Je jen na něm, zda si jako první poskládá obrázek maxipsa Fíka nebo králíků Boba a Bobka. Obě skládačky se budou dobře stavět předškolním dětem od 4 let, které si zároveň zába..
S balíčkem dvou puzzle stihne vaše dítko klidně dva večerníčk...
Papírové puzzle 3x55 dílků CARS v akci
179Kč
S trojicí skládaček se děti vydají za londýnskými památkami, na vyprahlou pustinu i rušnou americkou ulici. Stačí si jen vybrat, se kterým autíčkem z oblíbeného filmu Cars pojedou. Bude to Blesk, Burák nebo snad fialová kráska Holley Shiftwell? Kaž..
S trojicí skládaček se děti vydají za londýnskými památkami, ...
Papírové puzzle 3x55 dílků Krteček a kalhotky
179Kč
Už jste dětem vyprávěli, jak Krteček přišel ke svým legendárním lacláčům? Nad třemi ilustrovanými puzzle budete mít skvělou příležitost. S každým kompletním obrázkem se vám odkryje další kousek příběhu. Při skládání se děti nejen zabaví, ale zárove..
Už jste dětem vyprávěli, jak Krteček přišel ke svým legendárn...
Papírové puzzle 3x55 dílků Minnie na návštěvě
179Kč
Holčičí odpoledne s Minnie a Daisy nikdy nemá chybu. Vaše zvědavá slečna se o tom sama přesvědčí, až si sestaví puzzle s jejich obrázky, kde mlsají zákusky, společně se fotí nebo plánují výlet na kole. Skládáním si zároveň procvičí svou bohatou fan..
Holčičí odpoledne s Minnie a Daisy nikdy nemá chybu. Vaše zvě...
Papírové puzzle 40 dílků Krtek na sněhu
104Kč
Kromě toho, že je Krteček výborný zahradník, kutil a bavič, je také znamenitý lyžař. Třeba pro zimní sporty nadchne i vaše děti – stačí je inspirovat při skládání 40dílného puzzle. Hraním si budou rozvíjet fantazii, rozlišovací schopnosti a motorik..
Kromě toho, že je Krteček výborný zahradník, kutil a bavič, j...
Papírové puzzle 4x54 dílků MICKEY a kamarádi
189Kč
Postavičky z oblíbené pohádky MICKEY Všechna puzzle jsou tvořena 54 dílky a jejich tvar navíc kopíruje siluetu letadel. Dětem se tak obrázky lépe sestavují. Skládačky byly vyrobeny v ČR z odolného a zdravotně nezávadného kartonu.   Aktivity spo..
Postavičky z oblíbené pohádky MICKEY Všechna puzzle jsou tv...
Papírové puzzle 66 dílků Krtek s koláčem
139Kč
Na kolik dílků Krteček rozdělí koláč, je těžké uhodnout. Ovšem z kolika dílků budou děti skládat jeho obrázek, už je jisté. Skládačka o 66 puzzlích je chytrou zábavou pro malé tvořílky od 3 let, kteří si během hraní nenásilnou formou procvičí trpěl..
Na kolik dílků Krteček rozdělí koláč, je těžké uhodnout. Ovše...
Papírové puzzle 66 dílků Letadla
139Kč
Uspořádejte doma letecký den. Nemusíte hned stavět hangár, stačí s dětmi poskládat puzzle s motivem Disneyho filmových letadýlek. V balení najdete hned dvě skládačky, každou o 66 dílcích. Náročnost je ideální pro děti od 3 let, které si hraním přir..
Uspořádejte doma letecký den. Nemusíte hned stavět hangár, st...
Papírové puzzle 66 dílků Medvídek PÚ den a noc
139Kč
S Medvídkem Pú je zábava v každou denní dobu. Ať už se s ním děti při skládání puzzle vydají na odpolední piknik nebo na dobrodružnou noční výpravu, nuda jim rozhodně nehrozí. Naopak si při hraní ještě vylepší prostorovou představivost, schopnost s..
S Medvídkem Pú je zábava v každou denní dobu. Ať už se s ním ...
Zobrazuji 1 až 32 z 43 (celkem stran 2)