Přihlásit seZaregistrovat se

Zeměpis

ZeměpisBigjigs Toys puzzle - Mapa Evropy
228Kč
Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, které se naučí, jak je Evropa spojená. Děti se učí složení Evropy pomocí umísťování jednotlivých dílků na základní desku. Každý díl vkládačky je na ní vyznačen. Pomáhá zlepšit geografické ..
Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, kt...
Bigjigs Toys puzzle - Mapa světa
334Kč
Bigjigs Toys puzzle - Mapa světa Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníc..
Bigjigs Toys puzzle - Mapa světa Anglická značka Bigjigs byl...
Vilac Nástěnná magnetická mapa světa 78 dílků anglické texty
840Kč
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky velmi povedená mapa se spoustou zajímavých obrázků vtipně vystihujících dané místo na Zemi. Na základní desce mapy se pod jednotlivými dílky skrývají další důležité zeměpisné údaje. Balení ..
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky ve...
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa L
754Kč
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa L Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí balení je oboustranná lepící páska. Počet dílků: 29 Doba skládání: 2 hodiny..
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa L Materiál: EKO břízová p...
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M
442Kč
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí balení je oboustranná lepící páska. Počet dílků: 29 Doba skládání: 1 hodina..
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová p...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)