Přihlásit seZaregistrovat se

Spotřebiče a nástroje

Spotřebiče a nástroje

Kuchyňka je potřeba ještě doplnit o kuchyňské spotřebiče aby se malým kuchařkám dobře vařilo.


Bigjigs dřevěný hrnec se zeleninou
252Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Toys Dřevěná konvice
413Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys Dřevěné kuchyňská váha
384Kč
Bigjigs Toys Dřevěné kuchyňská váha Celodřevěná kuchyňská funkční váha. Pomůže malým kuchtíkům i kuchařkám zvážit suroviny k vaření i pečení. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. ..
Bigjigs Toys Dřevěné kuchyňská váha Celodřevěná kuchyňská fu...
Bigjigs Toys Dřevěný toaster s puntíky
406Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys kuchyňský robot
484Kč
Zábavná hra s tímto realistickým mixérem potravin, který má celou řadu interaktivních funkcí! K dispozici je on / off přepínač, který se skutečně otáčí a miska čeká na ingredience! Přepínač vydává realný zvuk. Díky své kvalitní dřevěné konstrukci j..
Zábavná hra s tímto realistickým mixérem potravin, který má c...
Bino - Dětský vařič s příslušenstvím
789Kč
Nepostradatelný kuchyňský pomocník - vařič, se sedmi kusy doplňků na vaření, desetidílný. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veške..
Nepostradatelný kuchyňský pomocník - vařič, se sedmi kusy dop...
Bino - Dětský vařič s příslušenstvím 10ks růžový
1 068Kč
Máte doma malou hospodyňku nebo malého pomocníčka, který rád napodobuje běžné domácí práce? Dětská kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovým vařičem, hrnci, vařečkami a dalšími nezbytnostmi. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v Če..
Máte doma malou hospodyňku nebo malého pomocníčka, který rád ...
Dětský kávovar
413Kč
Dětský kávovar Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně..
Dětský kávovar Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvali...
Dřevěné hračky - KidKraft Kuchyňka UPTOWN ESPRESSO
6 257Kč
KidKraft Uptown Espresso - kuchyňka na hraní s celou škálou funkčních doplňků, včetně kávovaru a mikrovlnné trouby. Charakteristika: Novinka pro rok 2012! Dostatečná velikost umožňuje více dětem hrát si společně Chladnička, mrazák, mikrovlnná trou..
KidKraft Uptown Espresso - kuchyňka na hraní s celou škálou f...
Dřevěné hračky - Kuchyně - Dřevěný toaster
398Kč
Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zák..
Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná ...
Dřevěný kuchyňský robot
413Kč
Dřevěný kuchyňský robot Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Dřevěný kuchyňský robot Německá firma Legler zaměřená na výr...
HAPE dřevěné hračky - dřevěný toustovač
460Kč
Snídaně pro maminku nebo pro tatínka za minutu s tímto krásným dřevěným toustovačem. Obsahuje vše potřebné pro přípravu "křupavého" toustu. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... ..
Snídaně pro maminku nebo pro tatínka za minutu s tímto krásný...
Kidkraft Espresso Toaster Set hnědý
594Kč
Kidkraft Espresso Toaster Set hnědý Přípravit si toasty s malými pomocníky může být velká zábava. Funkční toaster v moderní barvě na přípravu snídaně. Kdo připraví snídani dřív? Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je de..
Kidkraft Espresso Toaster Set hnědý Přípravit si toasty s mal...
Kidkraft Espresso Toaster Set pastel
594Kč
Kidkraft Espresso Toaster Set pastel Dřevěný Toaster v pastelové barvě pro přípravu dokonalé snídaně. Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen po..
Kidkraft Espresso Toaster Set pastel Dřevěný Toaster v paste...
Kidkraft kafe pastel set
594Kč
Kidkraft kafe pastel set "Je čas na čerstvou kávu mami..." Krásný kávovar v pastelové barvě a atraktivním moderním designu. V zadní části je plastová nádobka na přípravu kávy. Malá slečna Vám jestě udělá radost a samotnou jí bude příprava bavit...
Kidkraft kafe pastel set "Je čas na čerstvou kávu mami..." ...
Kidkraft mixér hnědý set
594Kč
Kidkraft mixér hnědý set Atraktivní kuchyňský robot pro malou profesionální cukrářku. Ta jistě ocení i příslušenství, s kterým pro ni bude příprava dobrot realistická. Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským v..
Kidkraft mixér hnědý set Atraktivní kuchyňský robot pro malou...
Kidkraft mixér pastel set
594Kč
Kidkraft mixér pastel set Dřevěný kuchyňský mixér s příslušenstvím v pastelové barvě obsahuje vše pro přípravu dokonalých čokoládových sušenek. Mixér má zvedací část s metličkou. Obsahuje 10 ks příslušenství Vyrobeno z pevného a odolného dřeva a ..
Kidkraft mixér pastel set Dřevěný kuchyňský mixér s přísluše...
Kidkraft Mixér set hnědý
594Kč
Kidkraft Mixér set hnědý Připravte společně s malou hospodyˇkou chutnou svačinku nebo mléčný koktejl. hnědý mixér Kidkraft s příslušenstvím je vyroben z dřeva a plastu. Stane se praktickou součástí kuchyňky. Nizozemská společnost Kidkraft je desi..
Kidkraft Mixér set hnědý Připravte společně s malou hospodyˇk...
Kidkraft Mixér set pastel
594Kč
Kidkraft Mixér set pastel Mixér v pastelové barvě s příslučensvím na přípravu smoothie a koktejlů. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla za..
Kidkraft Mixér set pastel Mixér v pastelové barvě s příslučen...
Le Toy Van Kávovar
755Kč
Le Toy Van Kávovar Dáte si latte, espresso či cappuccino? S tímto stylovým červeným kávovarem uděláte tu nejlepší kávu na světě! Balení obsahuje 5 barevných kapslí pro vložení do odnímatelného filtru, dva šálky a lžíci. Různobarevné kapsle se uk..
Le Toy Van Kávovar Dáte si latte, espresso či cappuccino? S ...
Le Toy Van koktejlový set s ovocem
1 059Kč
Le Toy Van koktejlový set s ovocem Dřevěný koktejlový set obsahuje mixér s odnímatelným víkem, 2 pohárky s brčkem, nůž a 6 druhů ovoce. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zaji..
Le Toy Van koktejlový set s ovocem Dřevěný koktejlový set ob...
Le Toy Van Kuchyňská váha
550Kč
Le Toy Van Kuchyňská váha Dřevěná malovaná funkční kuchyňská váha. Má pohyblivé měřidlo. Součástí balení je jablko, které lze rozkrojit na čtvrtky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu..
Le Toy Van Kuchyňská váha Dřevěná malovaná funkční kuchyňská...
Le Toy Van Kuchyňský mixér s příslušenstvím
1 050Kč
Le Toy Van Kuchyňský mixér s příslušenstvím Připravte se na pečení s mixérem Honeybake! Kompletní sada s odnímatelnou miskou a otáčivým šlehačem. Součásti jsou také přísady; vejce, mléko, mouka a cukr. Vítěz ceny Loved by Parents 2015. Le Toy V..
Le Toy Van Kuchyňský mixér s příslušenstvím Připravte se na ...
Le Toy Van Platební terminál
285Kč
Le Toy Van čtečka karet Dřevěný platební terminál. Čtečka karet pro rychlou platbu nákupu malých zákazníků. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodní..
Le Toy Van čtečka karet Dřevěný platební terminál. Čtečka ka...
Le Toy Van Pokladna červená
745Kč
Le Toy Van Pokladna červená Dřevěná pokladna s měkčenými tlačítky, vysunovací kasou a dřevěnou účtenkou. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních ..
Le Toy Van Pokladna červená Dřevěná pokladna s měkčenými tla...
Le Toy Van popcornovač
880Kč
Le Toy Van popcornovač Jedinečný a kompaktní dřevěný popcornový stroj ve vintage stylu. Zatlačte na "popcorn rukojeť", uvolněte ji a sledujte výrobu popcornu! 5 plstěných popcorn kousků můžete uschovat do spodní zásuvky nebo barevného popcorn kelí..
Le Toy Van popcornovač Jedinečný a kompaktní dřevěný popcorn...
Le Toy Van set na pečení sušenek
610Kč
Le Toy Van set na pečení sušenek Dřevěný malovaný set na pečení sušenek obsahuje plech na pečení, který se vejde do pecí kuchyněk Le Toy Van. Dále je součástí plát těsta, tvarované sušenky, vykrajovátka, váleček na těsto a textilní chňapka. Le ..
Le Toy Van set na pečení sušenek Dřevěný malovaný set na peč...
Le Toy Van Toaster s příslušenstvím
880Kč
Le Toy Van Toaster s příslušenstvím Dřevěný funkční toaster s 2 plátky toastů, talířkem, nožem, máslem a džemem. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výb..
Le Toy Van Toaster s příslušenstvím Dřevěný funkční toaste...
Vilac - Dřevěná pokladna
783Kč
Vilac - Dřevěná pokladna Pokladna v klasickém disagnu s otvíracím kaslíkem na peníze a čtečkou čárových kódů. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou..
Vilac - Dřevěná pokladna Pokladna v klasickém disagnu s otví...
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)