Přihlásit seZaregistrovat se

Dudlíky

DudlíkyNUK Dudlík Classic Happy Days (0-6 měs.)
58Kč
NUK Dudlík Classic Happy Days (0-6 měs.) Jakmile se tělíčko vašeho miminka začne vyvíjet, stává se z každenního pohybu pravidelný trénink. Aby ani obličejové svalstvo nestrádalo a souhra hbitého jazyku, silných čelistí a správně tvarovaného patra ..
NUK Dudlík Classic Happy Days (0-6 měs.) Jakmile se tělíčko ...
NUK Dudlík Classic HAPPY DAYS V2, SI (6-18m.)
58Kč
NUK Dudlík Classic HAPPY DAYS V2, SI (6-18m.) Jakmile se tělíčko vašeho miminka začne vyvíjet, stává se z každenního pohybu pravidelný trénink. Aby ani obličejové svalstvo nestrádalo a souhra hbitého jazyku, silných čelistí a správně tvarovaného p..
NUK Dudlík Classic HAPPY DAYS V2, SI (6-18m.) Jakmile se těl...
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.)
114Kč
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.) Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního živo..
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.) Výrobky NUK jsou vyvíj...
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.) žlutá
114Kč
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.) Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního živo..
NUK Dudlík Freestyle V1 (0-6 měs.) Výrobky NUK jsou vyvíj...
NUK Dudlík Trendline Adore V1 (0-6 měs.)
46Kč
NUK Dudlík Trendline Adore (0-6 měs.) Jakmile se tělíčko vašeho miminka začne vyvíjet, stává se z každenního pohybu pravidelný trénink. Aby ani obličejové svalstvo nestrádalo a souhra hbitého jazyku, silných čelistí a správně tvarovaného patra byl..
NUK Dudlík Trendline Adore (0-6 měs.) Jakmile se tělíčko vaš...
NUK Dudlík Trendline Den & Noc (6-18 měs.)
66Kč
NUK Dudlík Trendline Den & Noc (6-18 měs.) Jakmile se tělíčko vašeho miminka začne vyvíjet, stává se z každenního pohybu pravidelný trénink. Aby ani obličejové svalstvo nestrádalo a souhra hbitého jazyku, silných čelistí a správně tvarovaného patr..
NUK Dudlík Trendline Den & Noc (6-18 měs.) Jakmile se tělíčk...
NUK Dudlík Trendline Den & Noc V2 (6-18 měs.) 2ks
103Kč
NUK Dudlík Trendline Den & Noc V2 (6-18 měs.) 2ks Jakmile se tělíčko vašeho miminka začne vyvíjet, stává se z každenního pohybu pravidelný trénink. Aby ani obličejové svalstvo nestrádalo a souhra hbitého jazyku, silných čelistí a správně tvarované..
NUK Dudlík Trendline Den & Noc V2 (6-18 měs.) 2ks Jakmile se...
NUK Dudlík Trendline DISNEY-Medvídek Pú V2 (6-18m.)
73Kč
NUK Dudlík Trendline DISNEY-Medvídek Pú V2 (6-18m.) Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochop..
NUK Dudlík Trendline DISNEY-Medvídek Pú V2 (6-18m.) Výrob...
NUK Ochranný box na dudlík
36Kč
NUK Ochranný box na dudlík Sání je pro děti velice důležité. Aby si vaši nejmenší užili se svými dudlíky spoustu zábavy a vy jste měli jistotu, že jim nespadnou na zem nebo se neztratí, vytvořili jsme ochránce, kteří se o jejich oblíbené sací parť..
NUK Ochranný box na dudlík Sání je pro děti velice důležité....
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)