Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Hospodyňky

Žehlení a uklízení to jsou práce pro malou hospodyňku a k tomu je potřeba se řádně vybavit.


Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
835Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Tidlo Dřevěná skříňka s dřezem Education
1 999Kč
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vyni..
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické zn...
Tidlo Pračka dětská
3 050Kč
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou pračku! S otočnými ciferníky, lehce otevíratelnými a velkými předními dveřmi je tato pračka zábavným a realistickým doplňkem. Zároveň dět..
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si...
Tidlo Zahradní dřez
5 599Kč
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kde by se dalo umýt všechno špinavé nádobí. Navržen právě na hru venku, tento dřez je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený..
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kd...
Tidlo Zahradní pračka
5 999Kč
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou venkovní pračku! Navržena právě na hru venku, tato pračka je vyrobena z borovicového dřeva a je ošetřena netoxickými ..
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé o...
Tidlo Zahradní sporák
5 600Kč
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření a pečení s tímto dřevěným sporákem! Navržen právě na hru venku, tento sporák je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený vz..
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)