Přihlásit seZaregistrovat se

Kuličkové dráhy Trix

Kuličkové dráhy TrixDřevěná kuličková dráha TRIX - Katapult
1 061Kč
Kuličková dráha Katapult ze série TRIX® od firmy Wonderworld obsahuje dvě kladiva, která katapultují kuličku po dráze vzhůru!   Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kte..
Kuličková dráha Katapult ze série TRIX® od firmy Wonderworld ...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Kouzelná výhybka
995Kč
  Kuličková dráha Kouzelná výhybka ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, se kterou si užijete spoustu zábavy!   Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou ..
  Kuličková dráha Kouzelná výhybka ze série TRIX® od firmy ...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Rána kladivem
1 220Kč
Kuličková dráha Rána kladivem ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, u které zažijete spoustu zábavy! Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kterou ..
Kuličková dráha Rána kladivem ze série TRIX® od firmy Wonderw...
Ozdobné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX
140Kč
Zdobené pestrobarevné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX.Sada obsahuje 5 kuliček. Určeno pro děti od 3 let jako doplněk nebo náhradní kuličky ke kuličkových drahám série TRIX. Zkombinované jednotlivé sety kuličkových dráh TRIX: Krásné, ek..
Zdobené pestrobarevné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX.Sada o...
Wonderworld Kuličková dráha TRIX školní set
5 790Kč
Velký set kuličkové dráhy TRIX určený především pro školy, školky a vzdělávací centra. Set obsahuje podstavnou desku, 255 dílků v plastovém boxu a umožňuje stavbu drah s různou obtížností. Děti mohou stavět navržené sestavy kuličkových drah dle vl..
Velký set kuličkové dráhy TRIX určený především pro školy, šk...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)