Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní hry

Ostatní hryBigjigs Toys Dřevěná vrtule 1 ks
24Kč
Popis použití: dřevěné kolíčky uchopíte každý zvlášť do pravé a levé ruky. Ruce roztáhnete tak, aby byly provázky mírně svěšené. Krouživým pohybem ruk se provázky zamotají-stočí. Pomalým roztahováním a stahováním ruk se kolečko-vrtule dostává do to..
Popis použití: dřevěné kolíčky uchopíte každý zvlášť do pravé...
Bigjigs Toys Foukání lokomotiva s balónkem 1ks
75Kč
Cena je uvedena za 1ks. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci vý..
Cena je uvedena za 1ks. Anglická značka Bigjigs Toys byla za...
Bigjigs Toys Pirát na hrazdě
155Kč
Ručním mačkáním spodních dřevěných tyčí k sobě se postavička v horní části otáčí na hrazdě.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním..
Ručním mačkáním spodních dřevěných tyčí k sobě se postavička ...
Petitcollage Znovupoužitelné samolepky se scénou Moje malé město
178Kč
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu a znovu. Velká panoramatická skládací hrací scéna pomáhá rozvíjet fantazii dítěte. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti...
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu ...
Small Foot Dětské dřevěné hry větrník 1 ks
20Kč
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výr...
Small Foot Dětské dřevěné hry větrník 1 ks
19Kč
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček E..
Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená&n...
Small Foot Displej foukací míč vlak 12 ks
834Kč
Displej Foukací míč Vlak 12 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barv..
Displej Foukací míč Vlak 12 ks Německá firma Legler zaměřená...
Small Foot Displej spirála 12 ks
660Kč
Displej Spirála 12 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou s..
Displej Spirála 12 ks Německá firma Legler zaměřená na výro...
Small Foot Memo rozpoznat podle sluchu
687Kč
12 vysoce kvalitních dřevěných dóz se šroubovacím uzávěrem a ozdobené barevnými kroužky si vyžaduje celkem zvláštní druh schopnosti zapamatovat si obsah! Vždy ve 2 dózách je stejný obsah a musí být zjištěn za pomocí porovnání zvuku! Dřevěný kroužek..
12 vysoce kvalitních dřevěných dóz se šroubovacím uzávěrem a ...
Tidlo Magnetická hra broučci
179Kč
Děti musí pomocí magnetických prutů „vylovit“ 10 známých druhů hmyzu. Při lovu počítají své body a hráč, který chytí nejvíce hmyzu vyhrává. Poté se musí všechny dílky vrátit na své místo, hra je tedy zároveň i puzzle! Skvělá příležitost, jak děti n..
Děti musí pomocí magnetických prutů „vylovit“ 10 známých druh...
Tidlo Magnetická hra rybičky
179Kč
Děti musí pomocí magnetických prutů vylovit 10 podvodních živočichů. Při lovu počítají své body a hráč, který chytí nejvíce zvířat vyhrává. Poté se musí všechny dílky vrátit na své místo, hra je tedy zároveň i puzzle! Skvělá příležitost, jak děti n..
Děti musí pomocí magnetických prutů vylovit 10 podvodních živ...
Vilac Balanční hračka Akrobat
374Kč
Krásná dřevěná hračka navržená a ilustrovaná Ingelou P. Arrhenius. Figurka akrobata se pohybuje po hrazdách a vtipně se otáčí. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří ž..
Krásná dřevěná hračka navržená a ilustrovaná Ingelou P. Arrhe...
Vilac Barevné kuličky 50 ks
194Kč
Hráli jste je jako děti, teď je mohou hrát i Vaše děti. Cvrnkací kuličky různých vzorů a barev. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují ..
Hráli jste je jako děti, teď je mohou hrát i Vaše děti. Cvrnk...
Vilac Barevný větrník 1ks
64Kč
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plastu v Evropě. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, n..
Barevný větrník nadchne každé batole. Vyroben ze dřeva a plas...
Vilac Hra foukání balónku 1 ks
128Kč
Čím více fouknete, tím dál balónek odletí. vyrobeno ze dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají en..
Čím více fouknete, tím dál balónek odletí. vyrobeno ze dřeva....
Vilac Hra Stick Boom
327Kč
Stick Boom je hra, stavebnice založena na principu řetězové reakce. Z pestrobarevných dřívek složte „hada“ a poté za odměnu sledujte úžasný dominový efekt. Hra podporuje rozvoj trpělivosti a přesnosti. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ..
Stick Boom je hra, stavebnice založena na principu řetězové r...
Vilac Keativní hra s magnety Doprava
519Kč
Hra obsahuje 80 dřevěných magnetů a 30 kartiček s obrázky s tematikou dopravy. Obrázky skládáte podle svých představ nebo dle přiložených kartiček. Vše baleno v boxu s vertikální tabulkou, můžete tak hrát kdekoliv. Hračky Vilac mají značku francouz..
Hra obsahuje 80 dřevěných magnetů a 30 kartiček s obrázky s t...
Vilac Vkládačka autobus
327Kč
Krásný dřevěný autobus s třemi dílky, které jsou volné a tak slouží jako vkládačka. Při zatlačení hlav zvířátka vyskočí ze svých otvorů. Design Ingely P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hr..
Krásný dřevěný autobus s třemi dílky, které jsou volné a tak ...
Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)