Přihlásit seZaregistrovat se

Tobogány a dráhy

Tobogány a dráhyDetoa Kuličková dráha
416Kč
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše ratolest. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. Sada obsahuje 48 dře..
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact
399Kč
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha melodie
1 340Kč
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněné kuličky jednotlivě nebo v koloně přes listy směrem dolů, přičemž každý list vydá jiný zvuk. Listy z barvené překližky jsou vsazené přesně do kmene z masivního dřeva a kuličky rolující d..
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněn...
Small Foot Dřevěná závodní dráha velká 4 autíčka
563Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěné hračky kuličková dráha se zvukem
465Kč
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile se skleněná kulička vloží do dřevěné dráhy, lze postupně slyšet různé zvuky, protože cestou dolů spadne na různě veliká dřevěná křídla podobná větrníku, čímž vznikají různé zvuky. Z..
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Ja...
Small Foot Dřevěný tobogán strom přírodní
595Kč
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíčka (6x3 cm). Na tobogánu jsou zobrazena vtipná a roztomilá zvířátka. Autíčka po rychlém sjezdu cinkají o zabudovaný zvoneček.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných h..
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíč...
Small Foot Kaskádová věž klap klap
252Kč
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vláčky klapajíc sjíždění po trati. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny..
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vlá...
Vilac Kaskáda akrobati
759Kč
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krásná barevná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Obsahuje postavičky jako kůň, lev, klaun, pes, akrobatka, míč. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzs..
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krás...
Vilac Kaskáda domeček
839Kč
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Domek má 3 rampy na obou stranách a tak se dřevěné míčky pohybují shora dolů, ze strany na stranu. A když míček dojede do cíle, zazvoní kovový zvoneček. Hračky V..
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si...
Vilac Kaskáda závodní auta
849Kč
Připravit, pozor, start! Dřevěná závodní kaskáda obsahuje tři autíčka. Položte je na startovní plošinu a pozorujte jak rychle dojedou a doskáčou do cíle. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou v..
Připravit, pozor, start! Dřevěná závodní kaskáda obsahuje tři...
Žebřík kominíček
91Kč
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žebříkem dolů. Pěkná dřevěná dekorace nejen pro děti, ale také na pracovní stůl. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a dop..
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žeb...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)