Přihlásit seZaregistrovat se

Zeměpis

ZeměpisBigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa
329Kč
Bigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Bigjigs Toys Dřevěná puzzle mapa světa Anglická značka Bigji...
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků
226Kč
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, které se naučí, jak je Evropa spojená. Děti se učí složení Evropy pomocí umísťování jednotlivých dílků na základní desku. Každý díl vkládač..
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků Tato fantast...
Vilac Nástěnná magnetická mapa Evropy
713Kč
Závěsná magnetická mapa světa s francouzskými texty. Graficky velmi povedený kousek se spoustou zajímavých obrázků vtipně vystihujících dané místo v Evropě. Tato edukativní mapa děti naučí jména zemí, jejich hlavní města, velké řeky, moře a oceány...
Závěsná magnetická mapa světa s francouzskými texty. Graficky...
Vilac Nástěnná magnetická mapa světa
969Kč
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky velmi povedený kousek se spoustou zajímavých obrázků vtipně vystihujících dané místo na Zemi. Tato edukativní mapa děti naučí jména zemí, jejich hlavní města, velké řeky, moře a oceány. Na ..
Závěsná magnetická mapa světa s anglickými texty. Graficky ve...
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M
442Kč
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová překližka Montáž bez lepidla - součástí balení je oboustranná lepící páska. Počet dílků: 29 Doba skládání: 1 hodina..
Wooden City 3D puzzle - Mapa světa M Materiál: EKO břízová p...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)