Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné zbraně

Dřevěné zbraně

Malý rytíř i jiný bojovník se musí hezky vyzbrojit a zde najdete dřevěné meče, štíty a kuše, nebo třeba tank.


Small Foot Dračí štít s mečem
243Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná dýka
147Kč
dílná, s dekorativní pochvou a držadlem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
dílná, s dekorativní pochvou a držadlem. Německá firma Legle...
Small Foot Malá kuše s šípy a terčem
510Kč
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firm...
Vilac Biatlonová malorážka Martin Fourcade
890Kč
Objevte biatlonovou zbraň několika násobného olympijského vítěze a mistra světa Martina Fourcade. S touto dřevěnou zbraní si děti mohou vyzkoušet střelbu na terč. V balení obsahuje pět sklopných terčů, dvacet gumiček a její popruhy jsou přizpůsobit..
Objevte biatlonovou zbraň několika násobného olympijského vít...
Vilac Dřevěná pistol na gumu
135Kč
Jednoduše natáhněte gumičku na dřevěnou pistoli a můžete začít střílet. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, nep..
Jednoduše natáhněte gumičku na dřevěnou pistoli a můžete začí...
Vilac Dřevěný štít a meč Drak
440Kč
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Pozor, drak bude chrlit oheň! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplý..
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Pozor, drak bude chrl...
Vilac Dřevěný štít a meč Lev
440Kč
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Já jsem Král zvířat! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají ene..
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Já jsem Král zvířat! ...
Vilac Dřevěný štít a meč Vlk
440Kč
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Vlci ukážou své tesáky! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají ..
Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Vlci ukážou své tesák...
Vilac Kuše a šípy
821Kč
Dřevěná kuše a tři šípy s gumovými přísavkami. Po ustřižení dvou stran se z balení stává terč, který mužete upevnit na stěnu v dětském pokoji. Vyrobeno v Evropě. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračk..
Dřevěná kuše a tři šípy s gumovými přísavkami. Po ustřižení d...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)