Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné zbraně

Dřevěné zbraně

Malý rytíř i jiný bojovník se musí hezky vyzbrojit a zde najdete dřevěné meče, štíty a kuše, nebo třeba tank.


Ceeda Cavity Tank ruský přírodní
532Kč
 Dřevěný model tanku je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jeho povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Dřevěnému tanku se točí kolečka a nemá žádné ostré hrany. Je vhod..
 Dřevěný model tanku je vyroben z vysoce kvalitního bukového ...
Small Foot Dřevěná dýka
144Kč
2dílná, s dekorativní pochvou a držadlem.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
2dílná, s dekorativní pochvou a držadlem.Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěný meč Rolanda z Brém
139Kč
Dřevěný meč Roland z Brém Meč z přírodního dřeva, kvalitní zpracování. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy..
Dřevěný meč Roland z Brém Meč z přírodního dřeva, kvalitní z...
Small Foot Lukostřelecká sada s přísavkama
516Kč
Luk z bambusu včetně 4 šípů s přísavkami, náhradní tětiva, plastová fólie s terčem ve stabilní tašce. Tašku se zesílenými otvory v rozích je možné zavěsit. Báječná hračka pro trénování disciplíny a motoriky nejen pravých indiánů!Německá firma Legle..
Luk z bambusu včetně 4 šípů s přísavkami, náhradní tětiva, pl...
Small Foot Malá kuše s šípy a terčem
473Kč
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firm...
Small Foot Sada rytířská helma Lev 4 ks
619Kč
Sada Rytířská helma Lev 4 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy ..
Sada Rytířská helma Lev 4 ks Německá firma Legler zaměřená n...
Small Foot Sada sportovního luku a šípů
1 599Kč
Tento silný luk z ratanového palmového dřeva je sportovní nářadí, žádná hračka! Lukostřelba podporuje koncentraci a motoriku stejně tak, jako trpělivost a sílu. Luk je vhodný pro praváky i leváky. Sada obsahuje luk, tětivu, 1 terč, 6 šípů a 1 návod..
Tento silný luk z ratanového palmového dřeva je sportovní nář...
Vilac dřevěná biatlonová malorážka Martin Furcade
718Kč
Vilac dřevěná biatlonová malorážka Martin Furcade. Video ke stažení v záložce - Ke stažení. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství..
Vilac dřevěná biatlonová malorážka Martin Furcade. Video ke s...
Vilac Dřevěná western pistole s terči
250Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Vilac Kuše s přísavkami
676Kč
Vyrobeno v Německu.Součásti je kuše, šípy s přísavkami a terč.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a na..
Vyrobeno v Německu.Součásti je kuše, šípy s přísavkami a terč...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)