Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné zbraně

Dřevěné zbraně

Malý rytíř i jiný bojovník se musí hezky vyzbrojit a zde najdete dřevěné meče, štíty a kuše, nebo třeba tank.


Small Foot Dřevěná dýka
144Kč
2dílná, s dekorativní pochvou a držadlem.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
2dílná, s dekorativní pochvou a držadlem.Německá firma Legler...
Small Foot Malá kuše s šípy a terčem
473Kč
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN..
Součásti balení je kuše, terč a šípy s přísavkou.Německá firm...
Vilac Biatlonová malorážka Martin Fourcade
969Kč
Objevte biatlonovou zbraň několika násobného olympijského vítěze a mistra světa Martina Fourcade. S touto dřevěnou zbraní si děti mohou vyzkoušet střelbu na terč. V balení obsahuje pět sklopných terčů, dvacet gumiček a její popruhy jsou přizpůsobit..
Objevte biatlonovou zbraň několika násobného olympijského vít...
Vilac Kuše a šípy
821Kč
Dřevěná kuše a tři šípy s gumovými přísavkami. Po ustřižení dvou stran se z balení stává terč, který mužete upevnit na stěnu v dětském pokoji. Vyrobeno v Evropě. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračk..
Dřevěná kuše a tři šípy s gumovými přísavkami. Po ustřižení d...
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)