Přihlásit seZaregistrovat se

Vánoční ozdoby a dekorace

Small Foot Adventní kalendář BetlémNew!
1 375Kč
Čekání na Vánoce je jeden z kouzelných časů adventu. Tento adventní kalendář z kvalitního dřeva s 24 okénky lze vybavit dle vlastní fantazie. Je ozdobený scenérií s jesličkami a osvětluje celý kaskádovitě usazený Betlém. Adventní kalendář se světle..
Čekání na Vánoce je jeden z kouzelných časů adventu. Tento ad...
Small Foot Adventní kalendář s vánoční pyramidou
1 399Kč
Small Foot Adventní kalendář s vánoční pyramidou Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček E..
Small Foot Adventní kalendář s vánoční pyramidou Německá fir...
Small Foot dekorační podložka pod vánoční stromeček
335Kč
Látková dekorační podložka pod vánoční stromeček. Průměr 107 cm. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bez..
Látková dekorační podložka pod vánoční stromeček. Průměr 107 ...
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička
682Kč
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71..
Small Foot Dekorační svítidlo Zimní vesnička Německá firma L...
Small Foot Dřevěné vánoční dekorace anděl 2 ks
134Kč
Dřevěné vánoční dekorace Anděl 2 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Dřevěné vánoční dekorace Anděl 2 ks Německá firma Legler zam...
Small Foot Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks
341Kč
Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks Německá firma Legler...
Small Foot Sněhová koule a hrací skříňka Betlém
799Kč
Vánoční kouzlo pro Váš domov! Tato krásná světelná dekorace je vyrobena z kvalitního dřeva. Hudební skříňka s vánočním motivem Betlému hraje melodii Tichá noc. Zatímco hraje hudba, rozsvícená sváteční koule vydává tlumené světlo. Tato sváteční koul..
Vánoční kouzlo pro Váš domov! Tato krásná světelná dekorace j...
Small Foot Svíticí vánoční pyramida
1 039Kč
Small Foot Svíticí vánoční pyramida Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Small Foot Svíticí vánoční pyramida Německá firma Legler zam...
Small Foot Vánoční dekorace Lucerna domek Vánoční krajina 1 ks
149Kč
Nádherné, detailně vyřezávané vánoční motivy! Pergamenovitým papírem prosvítají světélka LED, které tak připomínají zář svíčky. Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevě..
Nádherné, detailně vyřezávané vánoční motivy! Pergamenovitým ...
Small Foot Vánoční dekorace lampa adventní kalendář sněhulák
899Kč
V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na malé drobnosti a sladkosti! Za motivem v jemných barvách, který je potažený pergamenem, prosvítají světélka LED. Kalendář z dřevotřísky je detailně propracován - s vypalovaným dekorem a ..
V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na...
Small Foot Vánoční dekorace lampa létavice
536Kč
Úchvatná „Betlémská hvězda“ pro vánoční pokoj nebo dekorování okna. 5 LED žárovek osvětluje slavnostní létavici. Napájení 2x AA - není součásti balení.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné..
Úchvatná „Betlémská hvězda“ pro vánoční pokoj nebo dekorování...
Small Foot Vánoční dekorace stromeček světlý 2 ks
293Kč
Vánoční dekorace stromeček světlý 2 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použ..
Vánoční dekorace stromeček světlý 2 ks Německá firma Legler ...
Small Foot Vánoční lampa zimní archa
2 459Kč
Nadčasová dekorativní klasika! Tento velký dřevěný vánoční oblouk není jen ozdobným poutačem v designu zimní vesnice, ale zaujme také svými světelnými a zvukovými funkcemi. Baterie nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu ..
Nadčasová dekorativní klasika! Tento velký dřevěný vánoční ob...
Small Foot Vánoční svítící dekorace zmní krajina
843Kč
Vánoční svítící dekorace - Zimní krajina Dřevěná dekorace s motivem kouzelné zimní krajiny, vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Napájí se 2 ks baterie typu AA. Baterie nejsou součástí balení. Dodáváno v sestaveném stavu. Německá firma Legler..
Vánoční svítící dekorace - Zimní krajina Dřevěná dekorace s ...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)