Přihlásit seZaregistrovat se

Dětské hudební nástroje

Rozšířené hledání

Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks
32Kč
Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokoj..
Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks Anglická značka...
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks
70Kč
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákaz..
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks Anglická značka Bigjigs ...
Bigjigs Toys kaskaněty na tyčce zvířátka 1ks žlutá
52Kč
Bigjigs Toys Kaskaněty na tyčce zvířátka 1 ks Tyto dřevěné zvířecí tyčinky jsou pestrobarevné a dokonale velké pro malé ruce. Ideální jako první úvod do říše zvuků a rytmu a skvělý způsob jak podpořit kreativitu. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a..
Bigjigs Toys Kaskaněty na tyčce zvířátka 1 ks Tyto dřevěné z...
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks
125Kč
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spoko..
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks Anglická značk...
Small Foot Dřevěný xylofón Classic
454Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Tidlo dřevěná minitamburína 1 ks
110Kč
Rozviňte hudební talent svých dětí s těmito barevnými dřevěnými tamburínami. Tyto krásné dřevěné hudební nástroje jsou ideální pro mladé muzikanty. Barevné a netoxické, jsou narvženy pro malé dětské ruce, jsou lehké a dobře se drží. Rozvíjí motorik..
Rozviňte hudební talent svých dětí s těmito barevnými dřevěný...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)