Přihlásit seZaregistrovat se

Jednotlivé

Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks
32Kč
Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokoj..
Bigjigs Toys Dřevěné kaskaněty zvířátka 1 ks Anglická značka...
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks
70Kč
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákaz..
Bigjigs Toys Dřevěné rolničky 1 ks Anglická značka Bigjigs ...
Bigjigs Toys kaskaněty na tyčce zvířátka 1ks žlutá
52Kč
Bigjigs Toys Kaskaněty na tyčce zvířátka 1 ks Tyto dřevěné zvířecí tyčinky jsou pestrobarevné a dokonale velké pro malé ruce. Ideální jako první úvod do říše zvuků a rytmu a skvělý způsob jak podpořit kreativitu. Hračka pomáhá rozvíjet obratnost a..
Bigjigs Toys Kaskaněty na tyčce zvířátka 1 ks Tyto dřevěné z...
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks
125Kč
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spoko..
Bigjigs Toys Spojené dřevěné rumbakoule 1 ks Anglická značk...
Small Foot Dřevěný xylofón Classic
454Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný xylofon Sound
270Kč
S tímto jasně zbarveným xylofonem z FSC® 100% certifikovaného dřeva získají děti své první zkušenosti ve světě zvuků. Ve chvíli, kdy mladí hudebníci udeří jednotlivými paličkami, mohou trénovat své sluchové vnímání a budou se těšit na hraní nových ..
S tímto jasně zbarveným xylofonem z FSC® 100% certifikovaného...
Tidlo dřevěná minitamburína 1 ks
110Kč
Rozviňte hudební talent svých dětí s těmito barevnými dřevěnými tamburínami. Tyto krásné dřevěné hudební nástroje jsou ideální pro mladé muzikanty. Barevné a netoxické, jsou narvženy pro malé dětské ruce, jsou lehké a dobře se drží. Rozvíjí motorik..
Rozviňte hudební talent svých dětí s těmito barevnými dřevěný...
Vilac Muzikální hrací skříňka Nathalie 1 ks
211Kč
Kovová hrací skříňka, který se rozezní při točení kličkou. Hraje známé klasické skladby. Design Nathalie Lété. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí..
Kovová hrací skříňka, který se rozezní při točení kličkou. Hr...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)