Přihlásit seZaregistrovat se

Sušené ovoce a zelenina

Sušená zelenina - Celer
30Kč
SUŠENÝ CELER 100% přírodní český celer, usušený v Beskydech. Bez soli a oleje, bez éček a konzervantů. Nesířeno. Novinka na trhu. Popis: 100 % přírodní sušené plátky celeru jsou skvělou zimní zásobárnou vitaminů a minerálních látek. Celer obsahu..
SUŠENÝ CELER 100% přírodní český celer, usušený v Beskydech....
Sušená zelenina - Červená řepa
30Kč
SUŠENÁ ČERVENÁ ŘEPA 100% přírodní česká červená řepa, usušená v Beskydech. Bez soli a oleje, bez éček a konzervantů. Nesířená. Popis: 100 % přírodní sušená červená řepa je skvělou zimní zásobárnou vitaminů a minerálních látek. Zejména draslíku, ..
SUŠENÁ ČERVENÁ ŘEPA 100% přírodní česká červená řepa, usušen...
Sušená zelenina - Červená řepa + celer
30Kč
SUŠENÁ ČERVENÁ ŘEPA A CELER 100% přírodní česká řepa a celer, usušené v Beskydech. Bez soli a oleje, bez éček a konzervantů. Nesířené. Popis: 100 % přírodní sušené plátky řepy a celeru jsou skvělou zimní zásobárnou vitaminů a minerálních látek. ..
SUŠENÁ ČERVENÁ ŘEPA A CELER 100% přírodní česká řepa a celer...
Sušené lyofilizované ovoce - Broskev
41Kč
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ BROSKEV 100% Lyofilizovaná, mrazem sušená broskev Složení: 100% ovoce – bez přidaných látek, barviv, bez přidaného cukru, bez éček Čistě přírodní produkt Na 100g lyofilizovaného ovoce připadá cca 1 kg ovoce čerstvého Výhod..
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ BROSKEV 100% Lyofilizovaná, mrazem sušen...
Sušené lyofilizované ovoce - Jahoda
41Kč
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ JAHODA 100% jahoda, mrazem sušená Popis: 100 % jahoda. Lyofilizované ovoce si zachovává kolem 90 % původních charakteristik: tvar, barvu, aroma a hlavně nejvyšší možný podíl vitamínů a všech minerálů. Má vysoký obsah vláknin..
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ JAHODA 100% jahoda, mrazem sušená Popi...
Sušené lyofilizované ovoce - Malina
47Kč
SUSŠENÁ LYOFILIZOVANÁ MALINA 100% Lyofilizovaná malina 100% malina, mrazem sušená Popis: 100 % malina Lyofilizované ovoce si zachovává kolem 90 % původních charakteristik: tvar, barvu, aroma a hlavně nejvyšší možný podíl vitamínů a všech minerá..
SUSŠENÁ LYOFILIZOVANÁ MALINA 100% Lyofilizovaná malina 100%...
Sušené lyofilizované ovoce - Ostružina
39Kč
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ OSTRUŽINA 100% ostružina, mrazem sušená Popis: 100 % ostružina. Lyofilizované ovoce si zachovává kolem 90 % původních charakteristik: tvar, barvu, aroma a hlavně nejvyšší možný podíl vitamínů a všech minerálů. Má vysoký obsah..
SUŠENÁ LYOFILIZOVANÁ OSTRUŽINA 100% ostružina, mrazem sušená ...
Sušené ovoce - Banán
30Kč
SUŠENÉ OVOCE BANÁN 100% přírodní banán, nesířený, bez oleje, bez éček a konzervantů. Usušený v Beskydech. Popis: 100 % přírodní sušený banán obsahuje vysoké množství draslíku, hořčíku, vápníku, železa, fosforu a zinku. Je bohatý také na vitamíny..
SUŠENÉ OVOCE BANÁN 100% přírodní banán, nesířený, bez oleje,...
Sušené ovoce - Hruška
30Kč
SUŠENÉ OVOCE HRUŠKA 100% přírodní hruška, bez éček a konzervantů. Usušená v Beskydech Popis: 100 % přírodní sušená hruška. Hrušky obsahují vitamín A, B a C, železo, vápník, draslík, jód, hořčík, zinek a fosfor. Mají nízký obsah tuků a neosahují ..
SUŠENÉ OVOCE HRUŠKA 100% přírodní hruška, bez éček a konzerv...
Sušené ovoce - Jablko
30Kč
SUŠENÉ OVOCE JABLKO 100% Sušené jablko BEZ síření, BEZ éček, BEZ konzervantů a barviv Popis: 100 % přírodní sušené jablko. Jablka obsahují vitamín C a řadu antioxidantů, které chrání DNA v lidských buňkách. Vychutnejte si neodolatelně sladkou a ..
SUŠENÉ OVOCE JABLKO 100% Sušené jablko BEZ síření, BEZ éček,...
Sušené ovoce - Kiwi
38Kč
SUŠENÉ OVOCE KIWI 100% přírodní kiwi, nesířené, bez oleje, bez éček a konzervantů. Usušeno v Beskydech. Popis: 100 % přírodní sušené kiwi. Jen málokteré ovoce obsahuje tolik vitamínu C jako kiwi. Hlavně v zimních měsících je kiwi výbornou preve..
SUŠENÉ OVOCE KIWI 100% přírodní kiwi, nesířené, bez oleje, b...
Sušené ovoce - Pomeranč
38Kč
Sušené ovoce - Pomeranč..
Sušené ovoce - Pomeranč.....
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)