Přihlásit seZaregistrovat se

Mini zahrádky

Mini zahrádky

Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek.


Mini zahrádka - Květináč Bell s bazalkou
137Kč
Zábavná zahrádka - Květináč Bell s bazalkou Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici st..
Zábavná zahrádka - Květináč Bell s bazalkou Vytvořte si doma ...
Mini zahrádka - Květináč Bell s Cherry rajčaty
137Kč
Mini zahrádka - Květináč Bell s Cherry rajčaty Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici..
Mini zahrádka - Květináč Bell s Cherry rajčaty Vytvořte si do...
Mini zahrádka - Květináč Bell s jahodami
137Kč
Zábavná zahrádka - Květináč Bell s jahodami Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici st..
Zábavná zahrádka - Květináč Bell s jahodami Vytvořte si doma ...
Mini zahrádka - Květináč Bell s lichořeřišnici
137Kč
Mini zahrádka - Květináč Bell s lichořeřišnici Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici..
Mini zahrádka - Květináč Bell s lichořeřišnici Vytvořte si do...
Mini zahrádka - Květináč Bell s petrželkou
137Kč
Mini zahrádka - Květináč Bell s petrželkou Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici stl..
Mini zahrádka - Květináč Bell s petrželkou Vytvořte si doma v...
Mini zahrádka - Květináč Bell se slunečnicí
137Kč
Mini zahrádka - Květináč Bell se slunečnicí Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici st..
Mini zahrádka - Květináč Bell se slunečnicí Vytvořte si doma ...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s bazalkou
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s bazalkou Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozi..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s bazalkou Vytvořte si ...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s cherry rajčáty
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s cherry rajčáty Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k d..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s cherry rajčáty Vytvoř...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s čtyřlístkem
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s čtyřlístkem Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k disp..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s čtyřlístkem Vytvořte ...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s jahodami
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s jahodami Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozi..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s jahodami Vytvořte si ...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s kopretinou
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s kopretinou Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispo..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s kopretinou Vytvořte s...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s lichořeřišnicí
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s lichořeřišnicí Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k d..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s lichořeřišnicí Vytvoř...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s mákem
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s mákem Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici ..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s mákem Vytvořte si dom...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s protěží
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s protěží Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozic..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic s protěží Vytvořte si d...
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic se slunečnicí
106Kč
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic se slunečnicí Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k disp..
Mini zahrádka - Mini květináč Ceramic se slunečnicí Vytvořte ...
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s bylinkami
174Kč
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s bylinkami Obsahuje bylinky: petržel, pažitka, bazalka Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících ro..
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s bylinkami Obsahuje byl...
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy - modrá, bílá, červená
174Kč
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy - modrá, bílá, červená Obsahuje semena květin: mák, kopretina, chrpa Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pě..
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy - modrá, bílá, če...
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy mix
174Kč
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy mix Obsahuje semena květin: lichořeřišnice, máku, slunečnice Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování ..
Mini zahrádka - Trio Mini květináče s květy mix Obsahuje seme...
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčení
173Kč
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčení Vytvořte si s dětmi zajímavou pozorovací zahrádku! Veselý box nabízí pozování začátku života rostlin – klíčení. Každodenním pozorováním se děti přiblíží k záhadám pěstování různorodý..
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčen...
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin
558Kč
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin Objevte s dětmi záhady růstu a pěstování rostlin!Objev život rostlin obsahuje interaktivní kartičky, které popisují jednotlé fáze růstu a mnohé jiné zajímavosti. Balení obsahuje: In..
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník Banaánovník je tropická rostlina, má vyšší nároky na teplo a světlo. Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růst..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník Banaánovník je ...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k d..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina Vytvořte ...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Cherry rajčáta
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Cherry rajčáta Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dis..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Cherry rajčáta Vytvořte si...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahodový špenát
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahodový špenát Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k di..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahodový špenát Vytvořte s...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahody
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahody Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici s..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Jahody Vytvořte si doma vl...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Mimoza
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Mimoza Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozici s..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Mimoza Vytvořte si doma vl...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Podzemnice
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Podzemnice Pozzemnice olejná je tropická rostlina, která má vyšší nárok na teplo a světlo. Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Podzemnice Pozzemnice ole...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Slunečnice
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Slunečnice Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dispozi..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Slunečnice Vytvořte si dom...
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč kočka - Nepeta
138Kč
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč kočka - Nepeta Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k disp..
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč kočka - Nepeta Vytvořte ...
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč králík - Řeřicha
138Kč
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč králík - Řeřicha Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k di..
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč králík - Řeřicha Vytvořt...
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč ovečka - lichořeřišnice
138Kč
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč ovečka - lichořeřišnice Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování ..
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč ovečka - lichořeřišnice ...
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč pejsek - Ječmen
138Kč
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč pejsek - Ječmen Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k dis..
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč pejsek - Ječmen Vytvořte...
Zobrazuji 1 až 32 z 34 (celkem stran 2)