Přihlásit seZaregistrovat se

TOP hračky
Rozšířené hledání

Bigjigs Toys Balanční hra Počasí
226Kč
Jak vysoko můžete vyvážit různé dílky počasí? Jedná se o hru dovednosti a trpělivosti, která bude bavit celou rodinu! Hráči si musí střídavě brát po jednom kuse a skládat na deštník, aniž by ho převrhli. Poslední hráč, který úspěšně přidá kus vyhra..
Jak vysoko můžete vyvážit různé dílky počasí? Jedná se o hru ...
Vilac Čerpací stanice Vilacity
409Kč
Dřevěná čerpací stanice obsahuje 7 dílků. Skládá se ze již zmíněné stanice s reklamním obloukem, dále tří pneumatik, dvou nájezdů, jednoho závodního auta a klíče. Možno kombinovat s dalšími sety Vilacity. Hračky Vilac mají značku francouzské agentu..
Dřevěná čerpací stanice obsahuje 7 dílků. Skládá se ze již zm...
Vilac Dřevěná hra Hmatej a najdi - anglický obal
519Kč
Bestseller - didaktická hra Hmatej a najdi. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhlédmém obalu - tubě. Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na základě hmatání popsat svými slovy, jaký předmět drží v ruce. Rodiče mohou způsob hry ..
Bestseller - didaktická hra Hmatej a najdi. Skryté dřevěné př...
Kostým na karneval Mumie, 120 -130cm
289Kč
Karnevalový kostým - Mumie.Velikost: Střední (120 - 130 cm).Kostým je vhodný pro kluky ve věku 5 -9 let.Balení obsahuje:- hábit s kapucí- pásek, maskuNeobsahuje:- boty...
Karnevalový kostým - Mumie.Velikost: Střední (120 - 130 ...
Set - obývací pokoj s televizí
439Kč
Pohodlná sedací souprava, stoleček a hlavně televize navodí v nejedné rodince příjemnou atmosféru večera. Televize má 4 vyměnitelné diapozitivy, které se po rozsvícení obrazovky zobrazí. Sada obsahuje více než 20 doplňků. Rozměr balení: 20x16..
Pohodlná sedací souprava, stoleček a hlavně televize navodí v...
Set - venkovská koupelna
389Kč
Malá venkovská koupelna obsahuje vše pro denní hygienu zvířátek. Umyvadlo se zrcadlem, mýdlo, zubní kartáčky, velká vana s masážním kartáčem, odkládacím pultem, prádelní koš a také toaletu včetně toaletního papíru a další. Sada obsahuje více ..
Malá venkovská koupelna obsahuje vše pro denní hygienu zvířát...
Sylvanian Families Set ložnice s toaletkou pro slečnu
370Kč
Postýlka v růžovobílém provedení, nádherné povlečení, kosmetický koutek ,krásný konferenční stoleček a polička nejen na knihy, zdobí malý dívčí pokojíček. Sada obsahuje více než 25 doplňků. Rozměr balení: 20x15x6 cm. Věk: 3+..
Postýlka v růžovobílém provedení, nádherné povlečení, kosmeti...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)