Přihlásit seZaregistrovat se

Pracovní stoly a ponky

Pracovní stoly a ponky

Do každé správné dílny patří praktický ponk aby mohli malí montéři hezky montovat a opravovat.


Le Toy Van Pracovní ponk Alex's
3 899Kč
Robustní pracovní stůl s 12 doplňky- pilou, kladivem, šroubovákem, klíčem, vodováhou, 2 šrouby, 2 maticemi, 2 klínky a pracovním materiálem. Ponk je vybaven kotoučovou pilou, posuvným měřidlem a svěrákem. Zadní stěna obsahuje police pro uklízení ná..
Robustní pracovní stůl s 12 doplňky- pilou, kladivem, šroubov...
Small Foot Dětský ponk modrý s příslušenstvím
2 999Kč
Dětský ponk modrý s příslušenstvím Dřevěný ponk vyrobený z masivu s policemi v modré barvě. Pod pracovní deskou, kterou lze přizpůsobit výšce dítěte je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je opatřena praktickým držákem na nářadí a úložnou p..
Dětský ponk modrý s příslušenstvím Dřevěný ponk vyrobený z m...
Small Foot Dětský ponk Tobi
2 890Kč
S tímto velkým pracovním stolem - ponkem z masivního bukového dřeva a překližky zažijí kluci spoustu skvělé zábavy. Součástí balení je vše dle obrázku.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné..
S tímto velkým pracovním stolem - ponkem z masivního bukového...
Small Foot Dřevěný sklápěcí pracovní stůl 2v1
2 099Kč
Dřevěný sklápěcí pracovní stůl 2v1 Multifunkční pracovní stůl s sklápěcím panelem nabízí možnost využít stůl k malování nebo jako pracovní ponk. Stůl je vybaven sklápěcím kreslícím panelem s policí na nářadí, pracovní plochou s otvory pro uchycen..
Dřevěný sklápěcí pracovní stůl 2v1 Multifunkční pracovní stů...
Small Foot Ponk pracovní stůl s nářadím
481Kč
Tato dřevěná hračka - nářadí je skvělou zábavou pro kluky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost ..
Tato dřevěná hračka - nářadí je skvělou zábavou pro kluky.Něm...
Small Foot Ponk pracovní stůl slon
722Kč
Pracovní stůl formou zábavy procvičuje motorické schopnosti malých řemeslníků.Tato dřevěná hračka - nářadí je skvělou zábavou pro kluky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky ..
Pracovní stůl formou zábavy procvičuje motorické schopnosti m...
Small Foot Small Foot Ponk Christian
1 399Kč
Ponk je vybaven odnímatelnou vrtačkou, svěrákem, kladivem, šroubovákem, klíči, šrouby a děrovanýma deskama. Je ideální hračkou pro malé řemeslníky! Pevná konstrukce z různých druhů lakovaného dřeva. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitníc..
Ponk je vybaven odnímatelnou vrtačkou, svěrákem, kladivem, šr...
Vilac Dětský ponk
2 250Kč
Pracovní ponk pro děti, na kterém mohou pracovat tak, jak to vidí u svého tatínka. Obsahuje zásuvku, kterou mohou proměnit ve skříňku na nářadí a pět závěsných návodů ke složení různých objektů. 87 dřevěných dílků. Hračky Vilac mají značku francouz..
Pracovní ponk pro děti, na kterém mohou pracovat tak, jak to ...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)