Přihlásit seZaregistrovat se

SYLVANIAN FAMILIES

Rodina hedvábných koček - Sylvanian family
405Kč
Originální figurky semišových zvířátek. Rodina hedvábných koček.Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Zvířátka jsou z plastu potažené jemňounkým semišem a mají ot..
Originální figurky semišových zvířátek. Rodina hedvábných koč...
Sylvanian Families - Taťka na pohovce
349Kč
Na sofa v čokoládové barvě si může odpočinout nejen taťka po návratu z práce, ale i zbytek rodinky.Pohovka je dlouhá 10,5 cm , potažená kostkovanou látkou v měkkém provedení. K dispozici je i obrázek k zavěšení s motivem květin.Květina v květníku d..
Na sofa v čokoládové barvě si může odpočinout nejen taťka po ...
Nábytek - jídelní stůl se židlemi Sylvanian family
149Kč
Velký jídelní stůl nabízí prostor pro celou rodinu. Pro nejmenšího králíčka je připravena dětská židlička. Sada neobsahuje figurky a některé doplňky. Věk:3+..
Velký jídelní stůl nabízí prostor pro celou rodinu. Pro nejme...
Rodina žlutí labradoři
449Kč
Rodina se skládá: tatínek Barker, maminka Lucy, syn Buddy a jeho sestřička Sadie. Všechny končetiny figurek jsou ohebné. Postavičky rovněž otáčí hlavičkou a oblečení je možno navlékat a vysvlékat.   Figurky jsou vysoké cca 6 – 8 cm..
Rodina se skládá: tatínek Barker, maminka Lucy, syn Buddy a j...
Sylvanian Families - Toaleta a příslušenství set
189Kč
Toaleta sadaJedná se o dřevěný záchod s květinovými doplňkami. Část, kde může být připojen držák toaletního papíru a věšák na ručníky je velmi vhodný pro oddělení WC v místnosti. Vytvořte si osvěžující toaletní prostor košem s&nbs..
Toaleta sadaJedná se o dřevěný záchod s květinovými...
Sylvanian Families Předškoláci kamarádi 3ks
349Kč
3 kamarádi z mateřské školky nosí stejné oblečení v různých barevných kombinacích . Každé dítě nosí boty ve stejné barvě jako má oblečení . Tato sada obsahuje figurku malého králíčka z rodiny Čokoládových králíčků, figurku malé veverky z rodi..
3 kamarádi z mateřské školky nosí stejné oblečení v různých b...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)