Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle maxi dílky

Puzzle maxi dílkyCLEMENTONI MAXI Puzzle Pinocchio 104
150Kč
Puzzle Pinocchio si budou děti obzvlášť rády skládat. Je na něm totiž zobrazen klíčový motiv z pohádky, kdy se dobrá víla Estrella svojí kouzelnou hůlkou dotkla loutky a tím jí vdechla život. Protože byl u toho přítomen malý cvrček, stal se jejím s..
Puzzle Pinocchio si budou děti obzvlášť rády skládat. Je na n...
CLEMENTONI Puzzle Trollové MAXI 24 dílků
150Kč
Poskládejte si dětské MAXI puzzle s roztomilými postavičkami z animovanéhofilmu Trollové. Puzzle s velkými dvanácticentimetrovými dílky. Doporučenopro děti od 3 let.Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíj..
Poskládejte si dětské MAXI puzzle s roztomilými postavičkami ...
Puzzle Avengers: Zachránci MAXI 24 dílků
150Kč
Dětské MAXI puzzle s obrázkem superhrdinů od Marvelu - Avengerů.Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů aexkluzivní technika tisku zaručují tr..
Dětské MAXI puzzle s obrázkem superhrdinů od Marvelu - Avenge...
Puzzle Kungfu panda Rodina MAXI 24 dílků
150Kč
Barevné puzzle s hrdiny z filmu Kung fu panda 3.Dětské puzzle s MAXI dílky se nejlépe skládá na podlaze. Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale k..
Barevné puzzle s hrdiny z filmu Kung fu panda 3.Dětské puzzle...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)