Přihlásit seZaregistrovat se

3D puzzle

3D puzzlePuzzle 3D HMS Victory
505Kč
..
.....
Puzzle 4D City Hong Kong
799Kč
4D City Puzzle je vzdělávací hračka, která Vám umožní si sestavit makety velmi podrobných map měst, která obsahují ulice, parky, ostrovy, silnice, železniční dráhy apod. Toto balení 4D City Puzzle Vám umožní si sestavit podrobnou mapu Hong Kongu ..
4D City Puzzle je vzdělávací hračka, která Vám umožní si sest...
Puzzle 4D City Paříž
799Kč
Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadala Paříž v době stoleté války s Anglií nebo například během..
Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho his...
Puzzle 4D City Řím Vatikán 61x40 cm
799Kč
Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadal Řím před naším letopočtem nebo například v době baroka a ..
Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho his...
Puzzle 4D City starověký Egypt
639Kč
Postavte si 3D mapu/maketu Starověkého Egypta, včetně nejznámějších památek a budov v licenci National Geographic. Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a poslední dimenzí je pak čas. Vlastnosti: - Celkem 600 dílů - Rozměry po složení: 56 x 37 x..
Postavte si 3D mapu/maketu Starověkého Egypta, včetně nejznám...
Puzzle 4D City starověký Řím
532Kč
Postavte si 3D mapu/maketu Starověkého Říma, včetně nejznámějších památek a budov v licenci National Geographic. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadal Řím za Hannibalovy invaze, za vlády císaře Augusta nebo v době zániku Antického impéria...
Postavte si 3D mapu/maketu Starověkého Říma, včetně nejznáměj...
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)