Přihlásit seZaregistrovat se

NUK lahvičky a příslušenstvíLáhev NUK Nature Sense, 150 ml, silikonová savička
187Kč
Láhev NUK Nature Sense, 150 ml, silikonová savička Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu Široká a flexibilní opora pro rty s extra jemnou savičkou, podobná matčině bradavce Inovativn..
Láhev NUK Nature Sense, 150 ml, silikonová savička Několik m...
Láhev NUK Nature Sense, 260 ml, silikonová savička
220Kč
Láhev NUK Nature Sense, 260 ml, silikonová savička Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu Široká a flexibilní opora pro rty s extra jemnou savičkou, podobná matčině bradavce Inovativn..
Láhev NUK Nature Sense, 260 ml, silikonová savička Několik m...
NUK FC+ Láhev PP 300ml V1
194Kč
NUK FC+ Láhev PP 300ml V1 Dětská kojenecká láhev 300ml Vhodná pro děti od 0-6 měsíců (na mléko). S přirozeně tvarovanou ortodontickou silikonovou savičkou NUK First Choice+ Maximální měkkost díky flexibilní měkké zóně pro přirozený pocit při pití..
NUK FC+ Láhev PP 300ml V1 Dětská kojenecká láhev 300ml Vhodn...
NUK First Choice Active Cup Medvídek Pú 300 ml
191Kč
NUK First Choice Active Cup Medvídek Pú 300 ml Je až neuvěřitelné, kolik se toho děti naučí během jednoho roku. Aby vaše dítě na svých průzkumnických cestách nestrádalo nedostatkem tekutin, mají naše lahvičky objem, který si poradí i s tou největš..
NUK First Choice Active Cup Medvídek Pú 300 ml Je až neuvěři...
NUK First Choice Junior Cup 300 ml
165Kč
NUK First Choice Junior Cup 300 ml Mluví, dovádějí, stojí na vlastních nohou a pijí bez vaší pomoci. Změn, kterými si vaši nejmenší prošli v prvních třech letech života, je nespočet. Není proto divu, že se musí měnit i jejich lahvičky. Aby mohly v..
NUK First Choice Junior Cup 300 ml Mluví, dovádějí, stojí na...
NUK First Choice Plus lahev 150ml
163Kč
NUK First Choice Plus lahev 150ml Klinicky testováno: optimální pro kombinaci krmení z lahve a kojení Zvláště měkká savička vhodná pro čelist: vyrobená ze silikonu, velikost 2 (od 6 do 18 měsíců) M (M – středně velký otvor =na mléko) Pomáhá předej..
NUK First Choice Plus lahev 150ml Klinicky testováno: optimá...
NUK First Choice Plus savička na čaj (0-6 měs.)
49Kč
NUK First Choice Plus savička na čaj (0-6 měs.) Vývoj kojence začíná v ústech, kde má nejvíce svalů a nervů. Aby vašemu miminku svět hned zachutnal, jsou naše savičky přizpůsobeny tvaru jeho čelisti a také pomáhají předcházet polykání vzd..
NUK First Choice Plus savička na čaj (0-6 měs.) Vývoj kojenc...
NUK First Choice Plus savička na kaši (6-18 měs.)
41Kč
NUK First Choice Plus savička na kaši (6-18 měs.) Vývoj kojence začíná v ústech, kde má nejvíce svalů a nervů. Aby vašemu miminku svět hned zachutnal, jsou naše savičky přizpůsobeny tvaru jeho čelisti a také pomáhají předcházet polykání v..
NUK First Choice Plus savička na kaši (6-18 měs.) Vývoj koje...
NUK Mycí prostředek na láhve a savičky 500 ml
101Kč
NUK Mycí prostředek na láhve a savičky 500 ml Silný proti nečistotám. Šetrný pro dítě. Nyní o obsahu 500 ml! Pro bezpečné čištění dětských lahviček a saviček Obzvláště efektivní proti mléčným skvrnám a zbytkům hustější stravy, obilovin a džusů ..
NUK Mycí prostředek na láhve a savičky 500 ml Silný proti ne...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)