Přihlásit seZaregistrovat se

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře jsou ideálním dárkem třeba k Mikuláši. Za každým okénkem se skrývá hračka.


Petitcollage Vánoční adventní kalendář
419Kč
Čekání na Vánoce se díky tomuto adventnímu kalendáři stane zábavným. Každý den naleznete v okénku novou figurku, která vytvoří kouzelnou atmosféru na barevné hrací scéně. Obsahuje 24 vyskakovacích figurek, z nichž každá je umístěna ve vlastním čís..
Čekání na Vánoce se díky tomuto adventnímu kalendáři stane zá...
Small Foot Adventní kalendář Betlém
1 375Kč
Čekání na Vánoce je jeden z kouzelných časů adventu. Tento adventní kalendář z kvalitního dřeva s 24 okénky lze vybavit dle vlastní fantazie. Je ozdobený scenérií s jesličkami a osvětluje celý kaskádovitě usazený Betlém. Adventní kalendář se světle..
Čekání na Vánoce je jeden z kouzelných časů adventu. Tento ad...
Small Foot Adventní kalendář papírové taštičky
377Kč
Adventní kalendář - Papírové taštičky Set 24 kusů taštiček s potiskem, kolíčky a šňůrou pro zavěšení. Skryje všemožná kouzelná překvapení v období Adventu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny..
Adventní kalendář - Papírové taštičky Set 24 kusů taštiček s...
Small Foot Adventní kalendář papírové taštičky bílé
377Kč
Adventní kalendář - Papírové taštičky bílé Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Adventní kalendář - Papírové taštičky bílé Německá firma Leg...
Small Foot Adventní kalendář Santa Claus
727Kč
24 políček se sladkými maličkostmi zkrátí čekání na Štědrý večer.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezp..
24 políček se sladkými maličkostmi zkrátí čekání na Štědrý ve...
Small Foot Adventní kalendář zimní chaloupka
920Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář kouzelný vánoční dům
1 099Kč
Dřevěný adventní kalendář - Kouzelný vánoční dům Dřevěný adventní kalendář s motivem kouzelného vánočního domu vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná scéna vánočního domu s propracovanými detaily a osvětlením. Adventní kalendář je rozdělen n..
Dřevěný adventní kalendář - Kouzelný vánoční dům Dřevěný adv...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář sáňky
1 349Kč
Small Foot Dřevěný adventní kalendář sáňky Dřevěný adventní kalendář s motivem zasněžených saní vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná scéna zimní krajiny posazená na červených saních s propracovanými detaily je podsvícená. Adventní kalendář..
Small Foot Dřevěný adventní kalendář sáňky Dřevěný adventní ...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář sněhulák
999Kč
Dřevěný adventní kalendář - Sněhulák Celodřevěný adventní kalendář s motivem veselého sněhuláka vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná postava sněhuláka s propracovanými detaily. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných otevíracích okén..
Dřevěný adventní kalendář - Sněhulák Celodřevěný adventní ka...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář vánoční pekárna
1 259Kč
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční pekárna Dřevěný adventní kalendář s motivem vánoční pekárny vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná scéna vánoční pekárny s propracovanými detaily a osvětlením. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných..
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční pekárna Dřevěný adventní...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář vánoční stromeček
1 199Kč
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční stromeček Dřevěný adventní kalendář s motivem Vánočního stromečku vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherný barevný vánoční stromeček s propracovanými detaily. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných ot..
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční stromeček Dřevěný advent...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář vánoční trhy
799Kč
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční trhy Dřevěný adventní kalendář s motivem vánočního trhu vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná scéna vánočního trhu s propracovanými detaily a osvětlením. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných otev..
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční trhy Dřevěný adventní ka...
Small Foot Dřevěný adventní kalendář zimní sen
748Kč
Dřevěný adventní kalendář - Zimní sen V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na malé drobnosti a sladkosti! Za motivem v jemných barvách prosvítají světélka LED. Krásný scéna zimní krajiny a motivu vánoční vesničky vykouzlí krá..
Dřevěný adventní kalendář - Zimní sen V tomto adventním kale...
Small Foot Vánoční ponožka 3 ks
370Kč
Vánoční ponožka 3 ks Barevné vánoční ponožky na sladkosti pro děti nebo jako dekorace k vykouzlení Vánoční atmosféry. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot maj..
Vánoční ponožka 3 ks Barevné vánoční ponožky na sladkosti p...
Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček 8 ks JANOD
245Kč
Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček z dílny francouzských designérů Janod je krásná sada vánočních ozdob, se kterými bude váš vánoční stromeček jedinečný. Dřevěné vánoční dekorace v dárkovém balení potěší všechny děti i dospělé, kteří touží p..
Dřevěné ozdoby na vánoční stromeček z dílny francouzských des...
Schleich Adventní kalendář 2019 Dinosauři
640Kč
Adventní kalendář s dinosaury Schleich. Na toto všichni dinosauří fanoušci čekali! Adventní kalendář obsahuje jednotlivé figurky dinosaurů a mnoho doplňků, které vytvoří kompletní hrací scénku. Připojitelné části rostlin. Uzavíratelné dinosau..
Adventní kalendář s dinosaury Schleich. Na toto všichni din...
Schleich Adventní kalendář 2019 Domácí zvířata
575Kč
Jen v tomto balení naleznete exkluzivní figurky Schleich. Jedná se o bestsellery firmy Schleich, které vykouzlí dětem o Vánocích úsměv na tváři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká ..
Jen v tomto balení naleznete exkluzivní figurky Schleich. Jed...
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)