Přihlásit seZaregistrovat se

Hasbro


Hasbro Hádej kdo? nová edice

426Kč

Onlíbená hra Hádej Kdo-česká verze...
Onlíbená hra Hádej Kdo-česká verze......
HASBRO Hra Moje Monopoly CZ

711Kč

Nyní můžete s My Monopoly vytvořit svou oblíbenou hru přesně podle sebe! Saplikací a webovou stránkou My Monopoly si můžete snadno vytvořit vlastníhru MONOPOLY! Upravte políčka s nemovitostmi, herní karty Šance a Pokladny a dokonce si peníze, aby o..
Nyní můžete s My Monopoly vytvořit svou oblíbenou hru přesně ...
HASBRO Karetní hra Hádej kdo?

157Kč

Pokládejte otázky, abyste uhádli tajnou postavu svého protivníka dříve, než uhádne on vaši! Obsahuje 40 karet s tváří, 20 tajných karet. Pro 2 hráče starší 5 let...
Pokládejte otázky, abyste uhádli tajnou postavu svého protivn...
HASBRO Littlest Pet Shop Plyšák s klipem

165Kč

Díky novým plyšákům s klipem děti mohou nosit své oblíbené Littlest Pet Shop mazlíčky všude s sebou. Pomocí klipu umístěnému v pacičkách mazlíčka holze připevnit na různá místa. Stiskněte spodní pacičky a připevněte ho naoblečení, batoh nebo další ..
Díky novým plyšákům s klipem děti mohou nosit své oblíbené Li...
HASBRO LPS Plyšák s klipem

178Kč

Díky novým plyšákům s klipem děti mohou nosit své oblíbené Littlest Pet Shop mazlíčky všude s sebou. Pomocí klipu umístěnému v pacičkách mazlíčka holze připevnit na různá místa. Stiskněte spodní pacičky a připevněte ho naoblečení, batoh nebo další ..
Díky novým plyšákům s klipem děti mohou nosit své oblíbené Li...
HASBRO MLP Poník s kadeřnickými doplňky

356Kč

Vzrušení narůstá, protože se poníci připravují stylově na Velký Galavečer!Každá 7,5 cm vysoká figurka poníka v této sadě má vlasy naplněné voskem.Vytvářejte legrační kudrnaté účesy pro Pinkie s natáčkami v různých velikostech, zaplétejte cop z vlas..
Vzrušení narůstá, protože se poníci připravují stylově na Vel...
HASBRO My Little Ponny - Poník s vozíkem

249Kč

Vzrušení narůstá, protože se poníci chystají na Velký Galavečer! Tito 7,5cm vysocí poníci jsou připraveni vstoupit na slavnost. Jsou oblečeni do nejslavnostnějšího oblečení, jsou připraveni a čekají na svůj vůz. Umístětekaždou figurku poníka do jej..
Vzrušení narůstá, protože se poníci chystají na Velký Galaveč...
HASBRO Nerf Sharpfire Delta

340Kč

Pistole Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který zvládne i hrubší zacházení v průběhu akčních soubojů. Děti ocení nízkou hmotnost pistole, takže s ní mohou dovádět klidně celý den. Navíc jsou šipky vyrobeny z pěny nebo gumového mate..
Pistole Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, kt...
HASBRO Nerf Warden DB-8

768Kč

Dětská pistole Nerf Elite Warden DB-8 umožňuje střílení i dvou nábojů naráz, nebo vystřelení v rychlém sledu všech šipek ze zásobníku, tedy 8 Nerfšipek za sebou a to s až 26metrovým dosahem. Pro dobíjení je k dispozici 16 pěnových šipek Nerf,..
Dětská pistole Nerf Elite Warden DB-8 umožňuje střílení i dv...
HASBRO Společenská hra - Twister naslepo

599Kč

Twister, který vás zauzluje, nyní obsahuje pásky na oči a podložku s texturou. Pořád se přesunujete na místa na podložce podle rotujícího disku, aleteď to děláte se zavázanýma očima a hrajete úplně podle hmatu a paměti! Když otevřete oči, může se s..
Twister, který vás zauzluje, nyní obsahuje pásky na oči a pod...
HASBRO TWISTER 2

599Kč

Mysleli jste si, že váš už Twister ničím nepřekvapí? Tak vyzkoušejte novou verzi této oblíbené hry, která vaše tělo zauzluje a zabaví ještě víc. Klasická verze je doplněna o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své soupeře.Protáhněte své tělo ..
Mysleli jste si, že váš už Twister ničím nepřekvapí? Tak vyzk...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)