Přihlásit seZaregistrovat se

Detoa


DDetoa Závěs na kočárek Krtek s balónky

137Kč

Závěs na kočárek. Krtek s balónky. Nevhodné pro děti do 1 roku. Výrobek je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech st..
Závěs na kočárek. Krtek s balónky. Nevhodné pro děti do 1 rok...
Detoa Dudlíkový závěs Krtek modrý

110Kč

Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, kte..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto česk...
DETOA - divadlo magnet. Červená Karkulka

319Kč

Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malované kulisy les-chaloupka. Děti si mohou odehrát klasickou pohádku pomocí dřevěných tyček a figurek s magnetem. Výrobek je nevhodný pro děti do 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy ..
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malo...
DETOA - divadlo magnetické - Krtek

323Kč

Zahrej si na Krtka a jeho kamarády! Díky tomuto senzačnímu dřevěnému pódiumůžeš hrát divadlo každý den ve svém pokojíčku! Balení obsahuje divadélko, dvě dřevěné paličky s magnetkami a 5 magnetických postaviček ze slavnéhodětského seriálu Krtek. Usp..
Zahrej si na Krtka a jeho kamarády! Díky tomuto senzačnímu dř...
Detoa Autíčko s pískajícím krtkem

181Kč

Krtek v jezdícím autíčku. Při zmáčknutí krtka se ozve zapískání. Vhodné pro děti od 1 roku. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se t..
Krtek v jezdícím autíčku. Při zmáčknutí krtka se ozve zapíská...
Detoa Baby klips červený

72Kč

Zelený závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Velikost 18 cm. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřev..
Zelený závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv ...
Detoa Baby klips duhový

72Kč

Duhový závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný.        Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro ba..
Duhový závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv ...
Detoa Bižuterní sada Krtek a jahůdky

76Kč

Dřevěná bižuterie s krtečkem a jahůdkami. Navlečeno na jemné gumičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z k..
Dřevěná bižuterie s krtečkem a jahůdkami. Navlečeno na jemné ...
Detoa Chrastítko medvěd zelené

114Kč

Chrastítko s medvídkem v zelené barvě (v nabídce také v růžové a modré). Rolnička jemně cinká. Chratítko má nízkou hmosnost a je vhodné pro děti od 6ti měsíců. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček. Rozměry výrobku jsou 70x90 mm a je př..
Chrastítko s medvídkem v zelené barvě (v nabídce také v růžov...
Detoa Člověče, pojď do ZOO!

198Kč

Desková hra na způsob Člověče, nezlob se! se skládá z dřevěných figurek, hracích kostek 25x25x25 mm a oboustranného herního plánu z tvrdého kartonu.Zábava pro každou věkovou skupinu. Kostky jsou s barevným potiskem nebo s potiskem na motivy zvířáte..
Desková hra na způsob Člověče, nezlob se! se skládá z dřevěný...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Červená Karkulka

328Kč

Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malované kulisy les-chaloupka. Děti si mohou odehrát klasickou pohádku pomocí dřevěných tyček a figurek s magnetem. Výrobek je nevhodný pro děti do 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy ..
Magnetické divadlo Červená Karkulka obsahuje oboustranně malo...
Detoa Dětské divadlo magnetické - Hrad

258Kč

Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.         ..
Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tv...
Detoa Dětský náhrdelník 2x provlečená beruška

41Kč

Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Délka náhrdelníku je cca 200 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné ..
Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Dé...
Detoa Dětský náhrdelník se srdíčky

63Kč

Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Délka náhrdelníku je cca 200 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hr..
Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Dé...
Detoa Dětský náramek hodinky duhové

31Kč

Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Délka náramku je cca 70 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky ..
Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Dé...
Detoa Domino 28 kamenů

99Kč

Klasické domino, které obsahuje 28 kamenů o velikosti 20 x 40 mm. Baleno v krabičce o velikosti 160 x 55 x 40 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          ..
Klasické domino, které obsahuje 28 kamenů o velikosti 20 x 40...
Detoa Dominová dráha zvonek

288Kč

Detoa Dominová dráha zvonek Sada obsahuje 95 pestrobarevných kamenů o rozměru 40x20x7mm. Přidána také "branka" se zvonečkem, kterou můžete zakombinovat při stavění dráhy. Nevhodné pro děti od 3 let. Obsahuje malé části. Baleno do kartonové kašír..
Detoa Dominová dráha zvonek Sada obsahuje 95 pestrobarevných...
Detoa Dřevěná abeceda

334Kč

Detoa Dřevěná abeceda         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN..
Detoa Dřevěná abeceda         Tyto české dřevěné hračky jso...
Detoa Dřevěná hrací kostka 1 ks

10Kč

Detoa Dřevěná hrací kostka 1 ks Dřevěné kostky v barvách žlutá, červená, modrá, zelená zasíláme náhodně. Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní barvu, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V op..
Detoa Dřevěná hrací kostka 1 ks Dřevěné kostky v barvách žl...
Detoa Dřevěná tahací ovečka

239Kč

Tahací ovečka, vhodná pro děti od 1 roku. Při jízdě se kolébá.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se použí..
Tahací ovečka, vhodná pro děti od 1 roku. Při jízdě se kolébá...
Detoa Dřevěná záložka do knížky KRTEK

47Kč

Dřevěná záložka s oblíbenou figurkou Krtečka. Vhodná nejen do dětských knížek.        Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifi..
Dřevěná záložka s oblíbenou figurkou Krtečka. Vhodná nejen do...
Detoa Dřevěná žirafa na kolečkách

139Kč

Jezdící žirafa s rolničkou s barevným krkem je vhodná pro děti již od 1 roku. Velikost hračky je 75 x 85 x 110 mm. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvali..
Jezdící žirafa s rolničkou s barevným krkem je vhodná pro dět...
Detoa Dřevěné auto červené - Krtek na výletě

220Kč

Krteček s kamarádkou Žabkou v červeném autíčku na výletě. Figurky i klíček lze libovolně vyndávat a prohazovat. Hračka je určena pro děti od 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního ..
Krteček s kamarádkou Žabkou v červeném autíčku na výletě. Fig...
Detoa Dřevěné auto růžové - Krtek na výletě

220Kč

Krteček s kamarádkou Žabkou v červeném autíčku na výletě. Figurky i klíček lze libovolně vyndávat a prohazovat. Hračka je určena pro děti od 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního ..
Krteček s kamarádkou Žabkou v červeném autíčku na výletě. Fig...
Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků

285Kč

Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků Inovovaná stavebnice skládající se z různých tvarů a velikostí dřevěných dílků v barevném provedení žluto-oranžovém. Kromě klasických krychlí, kvádrů a válečků obsahuje také tyčky, jehlany, "X"ka a další tvary. Někt..
Detoa Dřevěné kostky L 96 dílků Inovovaná stavebnice skládaj...
Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků

285Kč

Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků Inovovaná stavebnice skládající se z různých tvarů a velikostí dřevěných dílků v zeleno-přírodním barevném provedení. Kromě klasických krychlí, kvádrů a válečků obsahuje také jehlany, mosty a další tvary. Díky tomu..
Detoa Dřevěné kostky XL 45 dílků Inovovaná stavebnice skláda...
Detoa Dřevěné montážní auto

430Kč

Dřevěné tahací montážní auto je složené z montážních částí a přiloženého dřevěného nářadí.Hračka pomáhá rozvíjet technické chápání a jemnou motoriku rukou.Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let.Baleno v papí..
Dřevěné tahací montážní auto je složené z montážních částí a ...
Detoa Dřevěné montážní auto míchačka

383Kč

Dřevěné tahací montážní auto "míchačka" je složené z montážních částí a přiloženým dřevěným šroubovákem.Hračka pomáhá rozvíjet technické chápání a jemnou motoriku rukou.Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let..
Dřevěné tahací montážní auto "míchačka" je složené z montážní...
Detoa Dřevěné perle hnědopřírodní 1000 ks

140Kč

Balení obsahuje cca 1000 hnědopřírodních perlí o velikosti 5 – 7 mm v dekorativní lahvi. Rozměry balení jsou 140 x 73 x 35 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. ..
Balení obsahuje cca 1000 hnědopřírodních perlí o velikosti 5 ...
Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři

169Kč

Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři Dřevěné pexeso s obrázky dinosaurů pro procvičení soustředění a paměti.Jedna z nejznámějších společenských her na světě s oblíbenými motivy.Hra obsahuje 24 kusů hracích dřevěných karet Baleno v krabičce z tvrdého pa..
Detoa Dřevěné pexeso Dinosauři Dřevěné pexeso s obrázky dino...
Detoa Dřevěné puzzle Co kam patří

273Kč

Didaktická hra z dřevěných kamenů o rozměrech 40x40x6 mm s potiskem.Hra pomáhá dětem rozpoznávat předměty a přiřazovat je ke správnému obrázku. Je vhodná při procvičování logického myšlení a paměti. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček..
Didaktická hra z dřevěných kamenů o rozměrech 40x40x6 mm s po...
Detoa Dřevěný háčkovaný náramek duhový

154Kč

Detoa Dřevěný háčkovaný náramek duhový Originální háčkovaný náramek v duhovém provedení zaujme na první pohled. Perfektní doplněk na každý den.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblaste..
Detoa Dřevěný háčkovaný náramek duhový Originální háčkovaný ...
Zobrazuji 1 až 32 z 158 (celkem stran 5)