Přihlásit seZaregistrovat se

CHEMOPLAST


Cheva 17 Policie

140Kč

Stavebnice s tematickým zaměřením na policejní hlídku je určena pro dětiod 6ti let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazenéhomodelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazený na obalu,ale i modely inspirované vlastní ..
Stavebnice s tematickým zaměřením na policejní hlídku je urče...
Cheva 20 Auto hasiči

162Kč

Stavebnice s tematickým zaměřením na hasičskou hlídku je určena pro dětiod 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazenéhomodelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazený na obalu,ale i modely inspirované vlastní fa..
Stavebnice s tematickým zaměřením na hasičskou hlídku je urče...
Cheva 5 Traktor

155Kč

Stavebnice s tematickým zaměřením na traktor s valníkem je určena proděti od 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazenéhomodelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazené na obalu,ale i modely inspirované vlastní ..
Stavebnice s tematickým zaměřením na traktor s valníkem je ur...
Hokej s táhly

453Kč

Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimnívečery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé.Obsahuje dva kompletní týmy s brankáři, náhradní hráče, díly a také ukazatel skóre.Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 53 x 3..
Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro ...
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)