Přihlásit seZaregistrovat se

SES


Kosmetické barvy sada na citlivý obličej 4 barvy a lesk

199Kč

Kosmetické barvy nejvyšší kvality,které výborně kryjí,snadno se smývají a jsou vhodné i pro citlivou pokožku.4 barvy + třpytky..
Kosmetické barvy nejvyšší kvality,které výborně kryjí,snadno ...
Ses barevná kulička první pastelka

179Kč

Kreslící vosková různobarevná kulička pro děti, které neumí ještě držet tužku v ruce. Nekreslí na ruce a je snadno vypratelná z oděvu. Formuje dlaň a učí správnému uchopení tužky. Provedení v základních barvách...
Kreslící vosková různobarevná kulička pro děti, které neumí j...
SES Vystřihování pro nejmenší

239Kč

Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada obsahuje dětské umělohmotné nůžky, bezpečné pro nejmenší děti.Nestříhají vlasy ani textil...
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada ob...
Zažehlovací korálky Mimoni

280Kč

Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 ks a 8x předlohy , zažehlovací papír , návodNa podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků.Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.L..
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 k...
Frozen - zažehlovací korálky, velká sada

345Kč

Sada obsahuje 1900 pestrobarevných korálků a 2 zažehlovací destičky. ..
Sada obsahuje 1900 pest...
Odlévání a malování - veselé předměty

299Kč

Tato sada SES Creative umožňuje vytvářet všechny barevné postavičky z rychle schnoucí sádry. Vyrobte si jednorožce, smajlíka, motýla a další.... Nalijte sádru do formy a nechte ji ztvrdnout. Poté vyjměte ..
Tato sada SES Creativ...
SES Odlévání a malování Kočky a psi

299Kč

SES Odlévání a malování Kočky a psi Kočičky a pejsci jsou námětem pro tuto odlévací sadu, pomocí které si děti mohou vyrobit přívěsek, magnet nebo jiný dáreček pro kamaráda nebo své nejbližší. Po odlití hmoty do formy..
SES Odlévání a malování Kočky a psi...
SES Sada zažehlovacích korálků Svítící lapač snů

310Kč

Díky lapači snů ze svítících zažehlovacích korálků se už nemusíš bát žádné noční můry!Vytvoř si originální lapač snů, který můžeš dozdobit podle vlastních představ.Postup:Poskládej barevné korálky na přiloženou plastovou destičku. Jakmile budou v..
Díky lapači snů ze svítících zažehlovacích korálků se už nemu...
Ses Výroba voňavých svíček

305Kč

Ses Výroba voňavých svíčekKreativní velká sada, se kterou si šikovné děti mohou vyrobit pomocí přiloženého příslušenství až 8 svíček.Holky a kluci najdou formičky ve tvaru srdce, muffinu, dortu a květiny.výsledný výrobek bude příjemně vonět.Obsah b..
Ses Výroba voňavých svíčekKreativní velká sada, se kterou si ...
Výroba barevných mýdel

339Kč

Vyrob pro své kamarádky nebo maminky dárek v podobě vlastních originálních mýdel. Můžeš si zpříjemnit i své vlastní koupání a vytvořit si mýdlo, které nikdo nemá. Stačí si jen rozpustit v mikrovlnné troubě glycerin, vmíchat barvu, glittry a ..
Vyrob pro své kamarádky nebo maminky dárek v podobě vlastních...
Výroba náramků - lapač snů

280Kč

Vyrobit si něco na okrasu, jak pokojíčku, nebo sebe sama. S touto sadou není problém.Můžeš si vyrobit lapač snů, který ozdobí tvůj pokojíček, nebo ho můžeš poté někomu dát jako dárek. Chceš obdarovat kamarádku originálním náramkem? Krativitě s..
Vyrobit si něco na okrasu, jak pokojíčku, nebo sebe sama. S t...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)