Přihlásit seZaregistrovat se

Woody


WOODY BRIO Stáj s příslušenstvím

1 300Kč

BRIO koníci získali nové, luxusní ubytování. Tato rozlehlá stáj je otevírací, což umožňuje jednodušší a přehlednější hru. Pro usnadnění dopravy je zjedné strany ke stáji připojen díl vlakové trati. Z druhé strany se nacházejí velká vrata. V dolním ..
BRIO koníci získali nové, luxusní ubytování. Tato rozlehlá st...
WOODY Didaktická kostka barevná

799Kč

Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motorických schopností dítěte. Dřevěná hračka vyrobená z masivního bukového dřeva barvená netoxickou a zdravotně bezpečnou barvou.Rozměry: 21 x 36 x 21 Věk: 3+..
Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motori...
WOODY Kolo - odrážedlo Mašinka

1 231Kč

Dětské odrážedlo vhodné na zahradu. Kolo je vyrobeno ze dřeva a vyznačujese lehkou a pevnou konstrukcí. Kola jsou plastová, pneumatiky z gumy, která nezanechává šmouhy a je nehlučná. Řidítka mají bezpečnostní dorazy, které brání přetočení a tím i p..
Dětské odrážedlo vhodné na zahradu. Kolo je vyrobeno ze dřeva...
WOODY Kuchyňský ostrov Trendy

2 035Kč

Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby.Věk: 3+Rozměr výrobku je : 78 x 105 x 33,5 cm..
Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství.Má otočnou d...
WOODY Kůň - jezdec a dostihové překážky

269Kč

Trénovat skákání je potřeba! A na to je ideální sada 2 překážek s volnou vrchní tyčí pro autentickou hru. Jezdec a kůň mají ladící vybavení, deka jesnímatelná. Sada obsahuje 7 dílků.Rozměr balení: 223 x 40 x 133 mmVěk: 3+..
Trénovat skákání je potřeba! A na to je ideální sada 2 překáž...
WOODY LUMPIN Slon Elvis - střední

249Kč

Jmenuji se Elvis,co řeknu to platí. Na mě se můžeš spolehnout! Pro mě není nic nemožné. Mámsloní paměť a nezapomínám na své přátele.Původ: pocházím z dalekého pralesa v Indii, ale kámoše mám po celém světě.Velikost: 27cmVěk: 3+..
Jmenuji se Elvis,co řeknu to platí. Na mě se můžeš spolehnout...
WOODY Nafukovací bazén 3 barvy

129Kč

Nafukovací bazén na hraní pro děti - průměr 102 cm, výška 25 cm.Bazén je vyroben ze 3 stejných kruhů , na kterých jsou vyraženy nové coolornamenty.Bazén je v nabídce ve 3 barvách ( červená, zelená, modrá).Kapacita vody: 101 litrůSoučástí balení jso..
Nafukovací bazén na hraní pro děti - průměr 102 cm, výška 25 ...
WOODY Nafukovací rukávky Mickey Mouse/Minnie

59Kč

Popis produktu Nafukovací rukávky - Mickey Mouse/Minnie, 2 druhyKvalitní dětské nafukovací rukávky pro výuku plavání. Rukávky mají motiv Disney hrdinky Minnie nebo Mickey.Rukávky jsou vyrobené z kvalitního a pevného materiálu. Nafukovačka má bezpeč..
Popis produktu Nafukovací rukávky - Mickey Mouse/Minnie, 2 dr...
WOODY Vláčkodráha s mostem a koněm

1 300Kč

Vlak jezdí i na venkov. A zvláště užitečný je na přepravu koní z blízké farmy. Pro Vaše dítě může tato sada sloužit jako základní řada nebo jako rozšíření již postavené trasy. Prostředí venkova dotváří přístřešek s koněm,figurka, přejezd s brankou ..
Vlak jezdí i na venkov. A zvláště užitečný je na přepravu kon...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)