Přihlásit seZaregistrovat se

Woody


MOTORIKA TVARY 3D

352Kč

Jedná se o navlékání tvarů s několika stupni obtížnosti.Od jednoduché pyramidy po hrazdu s překážkami,kde je dítě nuceno natáčet tvar u každé překážky tak dlouho,dokud nepřepraví destičku na druhou stranu.Celkem 12 kusů...
Jedná se o navlékání tvarů s několika stupni obtížnosti.Od je...
Postýlka - kolébka pro panenky v kufříku

858Kč

Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Holčička si vozí se sebou krásný růžový kufřík na kolečkách s potiskem ptáků Birdy Paradise, který je navíc vybaven p..
Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD...
Woody Barevné kostky s písmeny a čísly 40ks

418Kč

Balení obsahuje 46 kusů barevných i přírodních kostek: krychle - 3,5x3,5 cm.Tyto různobarevné kostky mají na sobě písmena a číslice a hodí se nejen k učení prvních slov, ale i ke stavění hradů a domečků. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedl..
Balení obsahuje 46 kusů barevných i přírodních kostek: krychl...
Woody Destička s geometrickými tvary

250Kč

Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i barevných kostek, 5x2,5 cm.Dřevěná destička s barevnými geometrickými tvary, které do sebe zapadají. Rozvíjí zrak, dětskou motoriku, vnímání barev a soustředěnost.  WOODY dřevěné hračky kla..
Balení obsahuje: 18 ks půlených atypických, přírodních i bare...
Woody Didaktická kostka barevná

784Kč

Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motorických schopností dítěte. Dřevěná hračka vyrobená z masivního bukového dřeva barvená netoxickou a zdravotně bezpečnou barvou. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a..
Didaktická pomůcka, logická hračka. Výborné pro rozvoj motori...
Woody Dřevěná krabička navlékací perle

363Kč

Navlékání dřevěných tvarů na šňůrku pro nejmenší. Skvělá hračka pro zdokonalování jemné motoriky dětí. Balení obsahuje 4 navlékací šňůrky a 200ks korálků. Vše zabaleno v praktické dřevěné krabičce.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle v..
Navlékání dřevěných tvarů na šňůrku pro nejmenší. Skvělá hrač...
Woody Dřevěná magnetická hra řeka

301Kč

Dřevěný proutek s magnetem zavěšeným na provázku, na který se musí nachytat rybičky. Hra rozvíjí dítě ve dvou fázích. Jednak jde o soutěživou hru, kdo naloví pomocí magnetků připevněných na udičkách více rybiček a jednak vede dítě k přemýšlení, kdy..
Dřevěný proutek s magnetem zavěšeným na provázku, na který se...
Woody Dřevěné barevná montážní automíchačka

301Kč

Montážní auto je hračkou, která podporuje rozvoj dětské motoriky. Je složené z montážních částí , které umožňují hračku rozebrat a zase složit.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v r..
Montážní auto je hračkou, která podporuje rozvoj dětské motor...
Woody Dřevěné puzzle Popelka

105Kč

Klasické zámkové puzzle umístěné ve dřevěném rámu. Puzzle je navrženo tak, aby se snadno skládalo i malým dětem. Nenaleznete zde např.stejné dílky s plochou trávy či nebe, které jsou pro malé děti špatně identifikovatelné. Na každém dílku je zobraz..
Klasické zámkové puzzle umístěné ve dřevěném rámu. Puzzle je ...
Woody Dřevěný skládací had 4 druhy zvířátek

44Kč

 Veselí skládací hadi, které je možné sestavovat do různých tvarů natočením jednotlivých dílků. Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném přípa..
 Veselí skládací hadi, které je možné sestavovat do různých t...
Woody Elektrická mašinka zelená

199Kč

Elektrická mašinka se zpátečkou. Ideální doplněk k vláčkodráhám. Typ baterie: 1x1,5V "AA". Rozteč kol 2,5cm.Foto je ilustrativní.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růs..
Elektrická mašinka se zpátečkou. Ideální doplněk k vláčkodráh...
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím

1 399Kč

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má funkční výtah na kličku. Obsahuje: 1x závory, 1x auto, 4x stojící panáčka, 2x sedící panáčka. Vše je vyrobeno z kvalitního dřeva.    WOODY dřevěné hr..
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím Garáž je skvělým do...
Woody Hledání stínů

199Kč

Dítě přiřazuje destičky s barevnými obrázky k jejich černým siluetám. Vše je zabaleno v praktické dřevěné krabičce. Puzzle obsahuje celkem 36 kartiček s obrázky a 4 destičky se stíny.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality..
Dítě přiřazuje destičky s barevnými obrázky k jejich černým s...
Woody Kostky 66dílů

487Kč

Stavebnice obsahuje barevné, atraktivně provedené a kvalitně opracované kostky, z kterých mohou děti stavět dle vlastní fantazie. Design kostek pochází z dílny českých návrhářů. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečn..
Stavebnice obsahuje barevné, atraktivně provedené a kvalitně ...
Woody Kuchyňka Trendy

1 780Kč

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Obsah balení je vše dle obrázku.Výška pracovní plochy 53 cm.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké k..
Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, ...
Woody Motorický labyrint velký Beruška

603Kč

Labyrint velký | Vhodný pro rozvoj motoriky při posunování korálků z jedné strany na druhou, rozvíjí cit v rukou a prostorovou vnímání. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém obdob..
Labyrint velký | Vhodný pro rozvoj motoriky při posunování ko...
Woody Muzikální puzzle dopravní prostředky

301Kč

Zábavnou formou se dítě učí poznávat dopravní prostředky, které vydávají rozličné zvuky. Kromě toho zde opět trénuje vkládání tvarů autíčka, letadla,sanitky,vláček, policejního auta do vyseknutých forem. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedl..
Zábavnou formou se dítě učí poznávat dopravní prostředky, kte...
Woody Nábytek do domečku dětský pokoj

301Kč

Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogick..
Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalit...
Woody Nábytek do domečku kuchyň s jídelnou

301Kč

Nábytek do domečku ( 90600,90601 ) kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva. Skříňky mají otevírací dvířka.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po strá..
Nábytek do domečku ( 90600,90601 ) kompletně vyroben z kvalit...
Woody Nábytek do domečku ložnice

301Kč

Nábytek do domečku ( 90600,90601 ) kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva. Skříňky mají otevírací dvířka.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po strá..
Nábytek do domečku ( 90600,90601 ) kompletně vyroben z kvalit...
Woody Panenky do domečku rodinka 4ks

218Kč

Máma táta, dcera a syn jako stvoření pro bydlení v domečku pro panenky. Panenky mají ruce a nohy z drátků, proto jsou velmi tvárné. Mohou sedět, klečet, atd.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na roz..
Máma táta, dcera a syn jako stvoření pro bydlení v domečku pr...
Woody Postýlka pro panenku s peřinkami

776Kč

Dřevěná kolébka s povlečením. Je vyrobena z masívního smrkového dřeva a dodávaná v rozloženém stavu. Je určena pro panenky o velikosti do 50- 55 cm. Změna designu látky vyhrazena.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a be..
Dřevěná kolébka s povlečením. Je vyrobena z masívního smrkové...
Woody Přilož kam co patří (3x6) žirafa Suzie

176Kč

Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obrázku pět dalších k němu logicky následujících obrázků. Vynikající pomůcka na rozvoj logického myšlení dítěte.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti..
Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obr...
Woody Připrav si párek v rohlíku

199Kč

WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republi..
WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality ...
Woody Příslušenství k vláčkodráze otáčecí most

262Kč

   WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České re..
   WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kva...
Woody Puzzle na desce číslice s beruškami

132Kč

Puzzle na desce - čísla. Vhodné k výuce číslic pro předškoláky. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká č..
Puzzle na desce - čísla. Vhodné k výuce číslic pro předškolák...
Woody Rainbow můj dům

396Kč

Postav si dům z veselých barevných kostek, tak aby všechny kostky tvořily celek. Vhodné k procvičování motoriky a logiky. Obsahuje 27 dílů.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různé..
Postav si dům z veselých barevných kostek, tak aby všechny ko...
Woody Skládací houpací kruh

2 112Kč

Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši zahradu! Houpačka vás překvapí svým komfortem a velikostí. Pro skladování je však praktická. Na podzim ji můžete rozebrat a poskládat do malé krabice. Kruh konstrukce je totiž složen ze 4..
Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši ...
Woody Skládací věž barevná hlavolam

260Kč

Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdílné tvary, ale při správném složení do sebe zapadnou a vytvoří věž. Rozvijí představivost a logické myšlení. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, tak..
Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdíl...
Woody Skládanka zvířecí hlavičky

105Kč

Úkolem dítěte je správně složit hlavičky zvířat, které jsou rozděleny příčně na 2 části.    WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i..
Úkolem dítěte je správně složit hlavičky zvířat, které jsou r...
Woody Skládanka zvířecí hlavičky

105Kč

Úkolem dítěte je správně složit hlavičky zvířat, které jsou rozděleny příčně na 2 části.    WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i..
Úkolem dítěte je správně složit hlavičky zvířat, které jsou r...
Woody Tahač s návěsem pro přepravu koní

550Kč

Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně jsou z plastu.Zadní díl přepravníku se dá vyklopit, vznikne tak plošina k manipulaci s koníky.Tahač a návěs se dají odpojit.Rozměry: 30,5 x 16 x 7 cmVěk: 3 +Výrobek je nositelem značky "Be..
Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně j...
Zobrazuji 1 až 32 z 41 (celkem stran 2)