Přihlásit seZaregistrovat se

Woody


Postýlka - kolébka pro panenky v kufříku

858Kč

Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Holčička si vozí se sebou krásný růžový kufřík na kolečkách s potiskem ptáků Birdy Paradise, který je navíc vybaven p..
Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD...
Woody Skládací houpací kruh

1 428Kč

Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši zahradu! Houpačka vás překvapí svým komfortem a velikostí. Pro skladování je však praktická. Na podzim ji můžete rozebrat a poskládat do malé krabice. Kruh konstrukce je totiž složen ze 4..
Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši ...
Woody Tahač s návěsem pro přepravu koní

550Kč

Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně jsou z plastu.Zadní díl přepravníku se dá vyklopit, vznikne tak plošina k manipulaci s koníky.Tahač a návěs se dají odpojit.Rozměry: 30,5 x 16 x 7 cmVěk: 3 +Výrobek je nositelem značky "Be..
Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně j...
Puzzle na desce Farma s mláďatyNew!

95Kč

Oblíbená skládačka pro malé děti. Rozvíjí motoriku dítěte, logické myšlení a soustředěnost. Puzzle obsahují díly s motivem farmy a její zvířátka. Na dílech jsou malé úchyty pro lepší manipulaci s nimi. Vkládací hračky zlepšují dětskou motoriku..
Oblíbená skládačka pro malé děti. Rozvíjí motoriku dítěte, lo...
Tabule-natur rám s poličkou, 65cm

390Kč

Dřevěná tabule s poličkou. Jedna strana je bílá pro psaní suchými fixy a druhá černá pro klasické křídy. Bílá strana je vyrobena z kovového plechu, takže na ní drží magnetky. Plocha na kreslení má rozměry 30 x 35 cm a celková výška tabule je ..
Dřevěná tabule s poličkou. Jedna strana je bílá pro psaní suc...
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím

1 199Kč

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím new design Woody Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má funkční výtah na kličku. Obsahuje: 1x závory, 1x auto, 4x stojící panáčka, 2x sedící panáčka. Vše je vyrobeno z kvalitního dřev..
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím new design Wood...
WOODY Třípatrový dřevěný domeček pro panenku Barbie

1 990Kč

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem.Panenky nejs..
Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) d...
WOODY Vláčkodráha MAXI 120 dílů

1 099Kč

Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi, např. silnicí. Příslušenství a doplňky obsahují bohaté kolejiště, vlaky, auta (2 mašinky, 4 vagonky a 6 autíček), značky, postavičky, stanici, přejezd,..
Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jiným...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)