Přihlásit seZaregistrovat se

Woody


MOTORIKA TVARY 3D

352Kč

Jedná se o navlékání tvarů s několika stupni obtížnosti.Od jednoduché pyramidy po hrazdu s překážkami,kde je dítě nuceno natáčet tvar u každé překážky tak dlouho,dokud nepřepraví destičku na druhou stranu.Celkem 12 kusů...
Jedná se o navlékání tvarů s několika stupni obtížnosti.Od je...
Postýlka - kolébka pro panenky v kufříku

858Kč

Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Holčička si vozí se sebou krásný růžový kufřík na kolečkách s potiskem ptáků Birdy Paradise, který je navíc vybaven p..
Postýlka pro panenky v kufříku od francouzského výrobce JANOD...
Woody Dřevěný skládací had 4 druhy zvířátek

44Kč

 Veselí skládací hadi, které je možné sestavovat do různých tvarů natočením jednotlivých dílků. Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném přípa..
 Veselí skládací hadi, které je možné sestavovat do různých t...
Woody Kuchyňka Trendy

2 082Kč

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Obsah balení je vše dle obrázku.Výška pracovní plochy 53 cm.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké k..
Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, ...
Woody Nábytek do domečku dětský pokoj

301Kč

Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogick..
Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalit...
Woody Skládací houpací kruh

2 112Kč

Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši zahradu! Houpačka vás překvapí svým komfortem a velikostí. Pro skladování je však praktická. Na podzim ji můžete rozebrat a poskládat do malé krabice. Kruh konstrukce je totiž složen ze 4..
Skládací houpací kruh - oranžový Ta nejlepší volba pro vaši ...
Woody Tahač s návěsem pro přepravu koní

550Kč

Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně jsou z plastu.Zadní díl přepravníku se dá vyklopit, vznikne tak plošina k manipulaci s koníky.Tahač a návěs se dají odpojit.Rozměry: 30,5 x 16 x 7 cmVěk: 3 +Výrobek je nositelem značky "Be..
Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně j...
Woody Vila Wisteria

2 145Kč

Vila Wisteria Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve všech patrech plně vybavena nábytkem. Její součástí jsou i dvě panenky, které v domě bydlí. Vila je pro hraní přístupná ve všech svých patrech, má otvírací křídlové dveře a mobilní schodi..
Vila Wisteria Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve ...
Stáj pro koně Woody

899Kč

Stáje pro tvé oblíbené koně, navíc v praktickém kufříku s uchem. Své koně můžeš ustájit, kamkoli je vezmeš sebou. Ve stáji najdeš žebřík, balíky slámy a ploty. Dveře k boxům jsou psouvatelné. Stáj je vyrobena z kvalitních materiálů v natur b..
Stáje pro tvé oblíbené koně, navíc v praktickém kufříku s uch...
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím

1 199Kč

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím new design Woody Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má funkční výtah na kličku. Obsahuje: 1x závory, 1x auto, 4x stojící panáčka, 2x sedící panáčka. Vše je vyrobeno z kvalitního dřev..
Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím new design Wood...
WOODY Vláčkodráha MAXI 120 dílů

1 099Kč

Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi, např. silnicí. Příslušenství a doplňky obsahují bohaté kolejiště, vlaky, auta (2 mašinky, 4 vagonky a 6 autíček), značky, postavičky, stanici, přejezd,..
Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jiným...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)