Přihlásit seZaregistrovat se

TEIFOC


Benzinka TEIFOC

1 135Kč

Stavebnice z pravých pálených cihel.Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou sta..
Stavebnice z pravých pálených cihel.Stavění staveb z věrných ...
Cihličky TEIFOC

454Kč

Postavte si skutečný malý dům, zahradní domek, garáž, nebo zahradu - vše pro malé stavitele - kluky i holky.Stavebnice je vyrobena z přírodních materiálů a je zdravotně nezávadná. Cihličky jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných..
Postavte si skutečný malý dům, zahradní domek, garáž, nebo za...
Domek ALBERT TEIFOC

1 205Kč

Teifoc Domek Albert 4210. Tato stavebnice je převedším hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní arange, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice je vyrobena z přírodních materiálů a je z..
Teifoc Domek Albert 4210. Tato stavebnice je převedším hračka...
Domek CARLOS TEIFOC

1 453Kč

Teifoc Domek Carlos 4300. Teifoc - tvořívá stavebnice, s kterou si můžetevyzkoušet stavěni v reálu. Cihličky (základní tvar: 3 x 1 x 1cm) jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel, pojivo tvoří směs jemného písku s kukuřičný..
Teifoc Domek Carlos 4300. Teifoc - tvořívá stavebnice, s kter...
Domek HORSES TEIFOC

402Kč

Teifoc Domek Horses - Stáj 1021. Teifoc - dětská tvořívá stavebnice ze skutečných cihel, se kterou si můžete vyzkoušet stavění v reálu. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, postav hrad, rozmoč, osuš a můžeš stavět znovu! Stavebnice je vyrobena..
Teifoc Domek Horses - Stáj 1021. Teifoc - dětská tvořívá stav...
Domek MIGUEL TEIFOC

616Kč

Teifoc Domek Miquel 4105Stavbu lze znova rozebrat ( ponořit na 4-5 hodin do vody, pojivo se rozpustí a povolí a po následném omytí vodou a oschnutí cihel lze znova stavět). Stavebnice vyrobená z přírodních materiálů, zdravotně nezávadná. Cihličky j..
Teifoc Domek Miquel 4105Stavbu lze znova rozebrat ( ponořit n...
Domek ROBERTO TEIFOC

949Kč

Teifoc Domek Roberto 8010. Tato stavebnice je převedším hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní arange, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice je vyrobena zpřírodních materiálů a je z..
Teifoc Domek Roberto 8010. Tato stavebnice je převedším hračk...
Domek SERGIO TEIFOC

538Kč

Teifoc Domek Sergio 4010. Tato stavebnice je převedším hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní arange, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice je vyrobena z přírodních materiálů a je z..
Teifoc Domek Sergio 4010. Tato stavebnice je převedším hračka...
Malta 1kg TEIFOC

257Kč

Malta je vyrobena z kukuřičného škrobu, ve vodě rozpustná a zdravotně nezávadná. Pokud chcete maltu použít pro venkovní použití je potřeba do maltypřidat trochu cementu. Po té již nelze svoji stavbu rozebrát k opakovanémustavění.Návod ke stavbě:pro..
Malta je vyrobena z kukuřičného škrobu, ve vodě rozpustná a z...
Pevnost MARGARITA TEIFOC

356Kč

Teifoc Pevnost Margarita 4000Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svojipevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. P..
Teifoc Pevnost Margarita 4000Stavebnice z pravých pálených ci...
Studna TEIFOC

402Kč

Teifoc Studna 1065. Tato stavebnice je převedším hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradníarange, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice je vyrobena z přírodních materiálů a je zdravotn..
Teifoc Studna 1065. Tato stavebnice je převedším hračka, ale ...
TEIFOC Betlém

676Kč

Postavte si betlém z pravých pálených cihel! Cihličky jsou vyrobené z přírodních materiálů a jsou zdravotně nezávadné.Roz-míchejte si maltu z kukuřičného škrobu a dejte se do práce. Stavebnice Teifoc jsou vzájemně kompatibilní, můžete je tedy mezi ..
Postavte si betlém z pravých pálených cihel! Cihličky jsou vy...
Teifoc stavebnice - Vila

2 003Kč

Sada obsahuje 330 kusů věrohodných replik skutečného stavebního materiáluvčetně malty, ze kterého si každý malý stavitel může postavit svůj dům. Nevadí, pokud se stavba nepovede nebo přestane bavit, vše stačí na 4 až 5 hodin ponořit do vody. Pojivo..
Sada obsahuje 330 kusů věrohodných replik skutečného stavební...
Vodní mlýn TEIFOC

538Kč

Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou st..
Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných...
Zahrada PAOLA TEIFOC

864Kč

Teifoc Zahrada Paola 9010. Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pok..
Teifoc Zahrada Paola 9010. Stavebnice z pravých pálených cihe...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)