Přihlásit seZaregistrovat se

Mertens


Mertens Dřevěné domino zvířátka

318Kč

Dřevěné domino s motivem zvířátek vhodné pro děti od 3 let, nenásilným způsobem připravuje děti pro školní docházku a motivuje a vybízí ke spolupráci mezi dětmi.Mertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i česko..
Dřevěné domino s motivem zvířátek vhodné pro děti od 3 let, n...
Mertens Dřevěné obrázkové pexeso

207Kč

Skvělá hra pro celou rodinu, s krásnými motivy, které upoutají ty nejmladší hráče. Procvičte si paměť s originálním dřevěným provedením oblíbeného pexesaMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku..
Skvělá hra pro celou rodinu, s krásnými motivy, které upoutaj...
Mertens Dřevěné pexeso s kostkouNew!

207Kč

Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 let, pro 2 až 4 hráče obsahuje 36 dřevěných obrázků 5x5 cm a jednu hrací kostku. Hra má několik variant.Mertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i č..
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 ...
Mertens Panenka do domečku babička

93Kč

Panenka do domečku - babička. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Mertens ..
Panenka do domečku - babička. Sestavte si celou rodinu!Rozměr...
Mertens Panenka do domečku holčička

93Kč

Panenka do domečku - holčička. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Mertens..
Panenka do domečku - holčička. Sestavte si celou rodinu!Rozmě...
Mertens Panenka do domečku kluk

93Kč

Panenka do domečku - kluk. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Mertens je ..
Panenka do domečku - kluk. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: ...
Mertens Panenka do domečku školačka

93Kč

Panenka do domečku -  školačka. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Merten..
Panenka do domečku -  školačka. Sestavte si celou rodinu!Rozm...
Mertens Panenka do domečku tatínek

93Kč

Panenka do domečku - tatínek. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Mertens ..
Panenka do domečku - tatínek. Sestavte si celou rodinu!Rozměr...
Mertens Šroubovací přepravka s nářadím

367Kč

Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva a plastu. Šrouby i nářadí je docela velké a tak lehce uchopitelné dětskou rukou. Rozvíjí motoriku a představivost dětí. Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou ..
Motorická šroubovací přepravka s nářadím je vyrobena ze dřeva...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)