Přihlásit seZaregistrovat se

Albi


ALBI - V kostce! Praha

444Kč

Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavitStavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí najdete v naší hřePraha V Kostce!Vaším cílem ..
Vyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit pr...
ALBI BANG - kostková hra

426Kč

Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří nekonečná bitva mezi zákonem a bandity. Náhle oblohu zastínil déšť letících šípů: Indiáni útočí!Jsi dost statečný, aby ses ubránil Indiánům? Máš odvahu vzít osud do svýchrukou? Ukaž svou ud..
Popis k Bang - kostková hraNa Divokém západě neustále zuří ne...
ALBI BANG KOSTKY ROZŠÍŘENÍ - OLD SALOON

273Kč

Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!...
Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!......
ALBI BANG údolí stínů - rozšíření

123Kč

Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vytvořených českými a slovenskými hráči! V balíčku najdete celkem 5 nových postav a patnáct dalších karet, kterými si můžete zpestřit hru Bang!. Údolí stínů lze kombinovat s jakýmkoliv jiným..
Bang: Údolí stínů je rozšíření obsahující 20 nových karet vyt...
ALBI Dominion - Temné časy

985Kč

Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik let se neurodilo a zlato z královské pokladnice se vytrácí. Nepřátelé číhají všude a vyčkávají na tvé zaváhání. Dokážeš temné časy přečkat a ukázat, že jsi oprávněný držitel trůnu?Temné ča..
Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik l...
Albi Dominion CZ hra

975Kč

Stojíte na počátku budování své vlastní říše a nemáte nic než trochu peněza malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétázakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu.Jenže jsou tu také zdatní soupeři,..
Stojíte na počátku budování své vlastní říše a nemáte nic než...
ALBI HRA - BOBŘÍ BANDA

273Kč

Malí bobři se hrozně rádi potápí a dělají různé hlouposti. Objeví se na jednom místě, ale v mžiku zmizí a již jsou zase někde jinde. Pokud si nedátepozor, tam, kde byl před chvilkou roztomilý bobřík, se vynoří zlá vodní krysa - a to si určitě nepře..
Malí bobři se hrozně rádi potápí a dělají různé hlouposti. Ob...
ALBI hra - Ježkovy voči

301Kč

Tři je moc! Dva je magické číslo.Karetní hra od výrobců 6 bere! na principu odebírání karet z řady a sbírání karet stejných barev. Dobré je mít od každé barvy jednu kartu, ale získat dvě karty od každé barvy je perfektní a nejlépe ohodnocené. Pokud..
Tři je moc! Dva je magické číslo.Karetní hra od výrobců 6 ber...
ALBI hra - V kostce! Města

453Kč

Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst.Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ní 10 sekund (než se přesypou hodiny) a..
Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co s...
Albi Hra Bang - Město duchů

299Kč

Město duchů je rozšíření ke Hře Bang! Obsahuje dvě rozšíření (v originálevyšla pod názvy Dodge City a High noon) kompletně v českém jazyce. Do hrypřichází nové postavy, nové karty a s nimi i nové možnosti. Nesmíte setedy vůbec divit, když mrtví naj..
Město duchů je rozšíření ke Hře Bang! Obsahuje dvě rozšíření ...
ALBI hra iKNOW Česko

820Kč

Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Jen ten, kdo úspěšně zvládne obojí,může v této hře zvítězit iKNOW Česko - Otázky a odpovědi navazuje na velký úspěch her Česko a iKNOW..
Tato důvtipná vědomostní hra prověří nejen Vaše znalosti, ale...
Albi Hra strelené kachny

273Kč

Tak na tomhle rybníčku rozhodně není bezpečno. Střelené kachny mírumilovně plují po hladině a netuší, že na ně čeká parta střelených myslivců.V rychlé a střelené hře provádějí kachny spoustu střelených manévrů proto,aby nebyly střeleny. Zachraňte s..
Tak na tomhle rybníčku rozhodně není bezpečno. Střelené kachn...
ALBI Mýdlová laboratoř

536Kč

S touto sadou si vytvoříte opravdová mýdla vhodná na mytí nebo jako ozdobu do koupelny. Vytvořte si originální dárky pro kamarádky, maminky nebo babičky. Sada obsahuje kromě mýdlového základu také barviva, třpytky, formičky a nádoby pro přípravu mý..
S touto sadou si vytvoříte opravdová mýdla vhodná na mytí neb...
ALBI Party Alias Junior 2.vydání

505Kč

Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře, aniž byste vyzradili správný název? Troufnete si pantomimou předvést povolání nebo předmět tak, aby ho uhodli vaši kamarádi? Zapojte hlavu, ruce i nohy! Co nedokážete popsat či předvést,..
Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře,...
ALBI POKER CASINO 300 žetonů

807Kč

Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker jejako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří blafovat, riskovat, kombinovat a m..
Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je pok...
ALBI Popular - Utopia

490Kč

Utopia - město budoucnosti: jako stavitelé měst máte za úkol postavit město, které bude z dálky tvořit krásné panorama a novým obyvatelům se tam bude krásně žít. Dokážete to? Postavte 3D model města, který odpovídá zadanému úkolu. Nemusíte se stara..
Utopia - město budoucnosti: jako stavitelé měst máte za úkol ...
ALBI Ruleta NA EX

329Kč

Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápoj si vybrat? Ruleta a vaše štěstí to udělá za vás.Klasická hra, která má speciální párty pravidla...
Roztočte to s ruletou v netradičním pojetí!Nevíte, který nápo...
ALBI sada - Mýdlové dortíky

546Kč

Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky...
Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou bý...
ALBI společenská hra - Tajemství těla

492Kč

S hrou Tajemství těla prozkoumáte lidské tělo a zjistíte spoustu zajímavostí. Kvízová hra prověří vaše znalosti. Obsahuje karty s obrázky a možnostiodpovědi...
S hrou Tajemství těla prozkoumáte lidské tělo a zjistíte spou...
ALBI společenská hra - TIPNI SI!

682Kč

Víte, jak dlouho spí žirafy, nebo do jaké výšky dorostl nejvyšší člověk nasvětě? Pokud ne, tak nevadí!Můžete si prostě jen tipnout! V párty hře Tipni si budete odhadovat rychlost, délku, výšku, hmotnost nebo třeba správný letopočet. Pokud si svým t..
Víte, jak dlouho spí žirafy, nebo do jaké výšky dorostl nejvy...
Albi Ubongo hra

976Kč

Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta knim ovšem není jednoduchá.Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší...
Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné c...
ALBI V kostce ABECEDA

424Kč

Albi V kostce AbecedaS hrou V kostce Abeceda naučíte děti abecedu zábavnou formou - pomocí veselých obrázků od jednotlivých písmenek. Obsahuje 71 karet s obrázky od jednotlivých písmenek abecedy..
Albi V kostce AbecedaS hrou V kostce Abeceda naučíte děti abe...
ALBI V kostce! Česká republika

453Kč

Desetiminutová hra na procvičení paměti a znalostí o České republice anebco si zapamatujete za 10 vteřin?Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet.V nové hře V kostce! Česká republika si procvičíte paměť a zároveň se dozvíte mnoho zají..
Desetiminutová hra na procvičení paměti a znalostí o České re...
ALBI V kostce! mini První čísla

259Kč

Albi V kostce! mini První číslaHra První čísla je vytvořena speciálně pro předškoláky.Oboustranné karty obsahují tři barevné obrázky s číslicí na jedné straně astejné obrázky bez číslic na druhé straně. Děti si musí zapamatovat, které číslo bylo u ..
Albi V kostce! mini První číslaHra První čísla je vytvořena s...
ALBI V kostce! mini První písmena

259Kč

Albi V kostce! mini První písmenaHra První písmenka je vytvořena speciálně pro předškoláky.Oboustranné karty ukazují tři barevné obrázky s počátečními písmeny slov na jedné straně a stejné obrázky bez písmen na druhé straně. Děti si musí zapamatova..
Albi V kostce! mini První písmenaHra První písmenka je vytvoř...
ALBI V Kostce! mini První zvířata

259Kč

V kostce! mini jsou vytvořené speciálně pro předškolní děti. Ve hře Prvnízvířata najdete na jedné straně karet vždy tři obrázky zvířat, druhá strana ukazuje část těla každého ze zvířat jako např. uši, ocas, tlapky, kterémusí děti správně přiřadit...
V kostce! mini jsou vytvořené speciálně pro předškolní děti. ...
ALBI V KOSTCE! MOJE 1. OBRÁZKY

424Kč

V kostce! Moje první obrázky je hra určená především menším dětem, které si při ní mohou procvičit svou paměť i pozorovací schopnosti. Hráči se mohou 10 sekund dívat na stranu karty s obrázkem a poté ji otočí a a musí odpovědět na otázky, které se ..
V kostce! Moje první obrázky je hra určená především menším d...
Zobrazuji 1 až 32 z 37 (celkem stran 2)