Přihlásit seZaregistrovat se

Gerlich


Dědečkovo loutkové divadlo

3 977Kč

Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné loutkové divadlo, jehož kulisy jsou inspirované prostředím Moravskoslezského kraje, vám bude přinášet radost z pohádkových příběhů nebo pověstí po dlouhá léta. V dřevěné krabici naleznete ..
Dědečkovo loutkové divadloKouzelné  a překrásné celodřevěné l...
Dřevěná loutka Babička

108Kč

Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Velikost loutky s vodícím drátem 21 cm. Loutka má fialové tělíčko a ručně malovaný obličej. Každá loutka je originál. Loutku využijete např. v pohádce O Červené karkulce, může si však zahrát i..
Dřevěná loutka babičky ke knižnímu loutkovému divadlu. Veliko...
Dřevěná loutka Babička Anežka

207Kč

Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky se vám bude hodit? Pokud neznáte pohádku O Budulínkovi nebo O Červené Karkulce, určitě si můžete zahrát příběh o své nejhodnější babičce. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícíh..
Do loutkového divadla patří určitě babička. Do jaké pohádky s...
Dřevěná loutka Bílá paní

207Kč

Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyberte si další loutku do vašeho loutkového divadla. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má lo..
Kdo se to prochází po cimbuří hradu? Tajemná bílá paní! Vyber...
Dřevěná loutka Bystrozraký

207Kč

Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Čaroděj Vilém

207Kč

V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Loutka do Gerlichova divadla je určena pro děti od 3 let. Náš Vilém však může být i moc hodný kouzelník. Vyzkoušejte si ho sami. Velikost loutky je díky..
V mnoha pohádkách je nezbytný zlý čaroděj. Co třeba pohádka O...
Dřevěná loutka Čert Bruno

207Kč

Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodněte sami ve svém příběhu. Fantazii se meze nekladou. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost l..
Bude to hodný čertík nebo pořádně strašidelný čert? Rozhodnět...
Dřevěná loutka Červená Karkulka

207Kč

Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Karkulka. Co to asi nese v tašce přes rameno. Určitě něco moc dobrého pro babičku. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky ..
Krásná holčička v červených šatečkách může být jen Červená Ka...
Dřevěná loutka Dědeček Lojza

207Kč

Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete zahrát příběh o tom vašem nejmilejším dědovi. Nebo si zahrajete pohádku O Budulínkovi? Nabízíme vám loutku dědečka Lojzy o velikosti 12 cm bez vodícího drátku. Vyrobenou pečlivě v naší chr..
Pokud neznáte pohádku o hodném dědečkovi, určitě si můžete za...
Dřevěná loutka Dlouhý

207Kč

Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Drak tříhlavý

303Kč

Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžete pohybovat všemi hlavami! Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách, jak jinak by si princ zasloužil krásnou princeznu, kdyby ve sluji chyběl tříhlavý dr..
Krásný tříhlavý drak z naší chráněné dílny, díky nitkám můžet...
Dřevěná loutka holčička Maruška

207Kč

Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Marušku. Spolu cestu z perníkové chaloupky určitě zvládnou. Tak hodnou holčičku jako je Maruška určitě využijete i v jiných pohádkách. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drá..
Aby nebloudil Jeníček po lese sám, máme pro něj sestřičku Mar...
Dřevěná loutka Indián Netrefil

207Kč

Máte rádi příběhy plné indiánů, máme pro vás loutku indiána Netrefila. Je jen na vaší fantazii jak příběh plný napětí dopadne. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má loutk..
Máte rádi příběhy plné indiánů, máme pro vás loutku indiána N...
Dřevěná loutka Jelen

131Kč

Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce O Smolíčkovi. Jedná se o dřevěnou loutku z kvalitní 1 cm silné překližky. Výška loutky 18,7 cm s vodícím drátem. Postavička je vysoká 9,5 cm a dlouhá 8,5 cm. Tato loutka byla vytvořen..
Přinášíme vám loutku jelena, kterou využijete např. v pohádce...
Dřevěná loutka Ježibaba Dorota

207Kč

Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici, zlou ježibabu zapojíte do mnoha napínavých příběhů. Pro děti od 3 let. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně. Díky nitkám má..
Ať již v pohádce O perníkové chaloupce nebo malé čarodějnici,...
Dřevěná loutka Kašpárek

207Kč

Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí smutnou princeznu, nebo dobře poradí králi. Loutka určená pro děti od 3 let. Náš kašpárek má velikost 12 cm bez vodícího drátku, díky nitkám má pohyblivé ruce. Česká společnost byla zalo..
Veselý kašpárek zpestří dny na královském hradě, rozveselí sm...
Dřevěná loutka Kluk Jeníček

207Kč

Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného kluka. Kdo by lezl na strom a loupal perníček! Bude se vám hodit i do jiných pohádek a příběhů. Co třeba o vaší rodině či nedělním výletu? Probuďte svou fantazii.Nabízíme vám loutku o v..
Do pohádky O perníkové chaloupce určitě potřebujete šikovného...
Dřevěná loutka Kočička Eliška

207Kč

Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi a Kočičce. Ať už je spolu necháte mýt podlahu nebo péct dort, určitě vám přinesou mnoho krásných chvil s loutkovým divadlem. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vy..
Krásná bílá kočička je jako stvořená do vyprávění O Pejskovi ...
Dřevěná loutka Král Ferdinand

207Kč

Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, nebo bude naopak zlý a neoblomný? Každopádně je náš král nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny. Ručně vyráběná ..
Bez krále by byl hrad prázdný.... Je to hodný moudrý král, ne...
Dřevěná loutka Královna Alžběta

207Kč

Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá naše dobrá královna Alžběta. Nezbytná pro pohádkové příběhy o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost loutky: cca 12 cm bez vodícího drátku. Díky..
Oblečená do honosných šatů s královskou korunou, tak vypadá n...
Dřevěná loutka Loupežník Edvard

207Kč

Otrhaný loupežník s plnovousem může být postrachem každého lesa nebo jeskyně. Porazí loupežníka silný Honza nebo chrabrý princ? Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné dílně...
Otrhaný loupežník s plnovousem může být postrachem každého le...
Dřevěná loutka Maminka Boženka

207Kč

Rodina by nebyla kompletní bez loutky hodné maminky. Využijete ji například v pohádce O Červené Karkulce. Nebo se bude muset maminka starat o líného Honzu, který se nechce hnout z chalupy. Zkuste si zahrát příběh o své rodině, nedělním výletu na h..
Rodina by nebyla kompletní bez loutky hodné maminky. Využijet...
Dřevěná loutka Myška Jana

207Kč

Nabízíme loutku krásné bílé myšičky s dlouhým ocáskem. Chodí tiše, všude proklouzne. Tomu kdo je hodný určitě pomůže. Zapojte myšku Janu do svých fantazií a příběhů. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v na..
Nabízíme loutku krásné bílé myšičky s dlouhým ocáskem. Chodí ...
Dřevěná loutka Myslivec Miloš

207Kč

Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácného myslivce? Právě takového vám nabízíme v naší chráněné dílně. Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácného myslivce? Právě takového vám nabízíme v naší chráněné díln..
Jak byste mohli hrát pohádku O Červené Karkulce bez nebojácné...
Dřevěná loutka Pejsek Erik

207Kč

Hnědý pejsek Erik patří do vyprávění O Pejskovi a Kočičce od Josefa Čapka. Ať už je spolu necháte mýt podlahu nebo péct dort, určitě vám přinesou mnoho krásných chvil s loutkovým divadlem. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku,..
Hnědý pejsek Erik patří do vyprávění O Pejskovi a Kočičce od ...
Dřevěná loutka Princ Slavomír

207Kč

Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a princeznách. Bude to hrdina, který se neohroženě postaví drakovi a všem nebezpečím nebo princ Nekňuba, před kterým princezna radši uteče.... Ručně vyráběná loutka prince z chráněné díln..
Nepostradatelný v pohádkových příbězích o hradech, princích a...
Dřevěná loutka Princezna Anička

207Kč

Oblečená do krásných šatů s korunkou na hlavě, to je roztomilá princeznička Anička. Nezbytná pro pohádkové příběhy o hradech, princích a princeznách. Ručně vyráběná loutka z chráněné dílny, velikost loutky: cca 12 cm bez vodícího drátku. Díky vodí..
Oblečená do krásných šatů s korunkou na hlavě, to je roztomil...
Dřevěná loutka Šašek Jarmil

207Kč

Šašek Jarmil v pestrém oděvu s čepicí na hlavě přináší radost a smích i do vašeho divadla. Vytvořte mu veselý příběh, zahrajte si na cirkus. Nebo ho nechte rozesmát princeznu. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pe..
Šašek Jarmil v pestrém oděvu s čepicí na hlavě přináší radost...
Dřevěná loutka Široký

207Kč

Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásou loutku pro vás vyrábí chráněná dílna Gerlich. Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krásnou loutku šikovného mládence o velikosti 12 cm bez vodícího drátku můžete o..
Kdo by neznal pohádku O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Krás...
Dřevěná loutka Sněhurka

207Kč

Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoledne strávené s loutkovým divadlem. V nabídce najdete i ostatní loutky k této krásné pohádce. Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoledne strávené s loutkovým divadlem...
Hodná a krásná princezna Sněhurka vám zpestří nejedno odpoled...
Dřevěná loutka Tatínek Lukáš

207Kč

Vaše loutková rodina by nebyla kompletní bez loutky tatínka. Využijete jej například v pohádce O perníkové chaloupce. Můžete si zahrát příběh o své rodině, nedělním výletu na hrad, rozvíjejte fantazii s našimi loutkami. Nabízíme vám loutku o velik..
Vaše loutková rodina by nebyla kompletní bez loutky tatínka. ...
Dřevěná loutka Trpaslík Dřímal

207Kč

Dalším ze sedmi trpaslíku je Dřímal. Zahrajte si pohádku O Sněhurce. Tento trpaslík velmi rád odpočívá a je-li vhodná chvilka, nezaváhá a zdřímne si. Nabízíme vám loutku o velikosti 12 cm bez vodícího drátku, vyrobenou pečlivě v naší chráněné díln..
Dalším ze sedmi trpaslíku je Dřímal. Zahrajte si pohádku O Sn...
Zobrazuji 1 až 32 z 53 (celkem stran 2)