Přihlásit seZaregistrovat se

Lego


LEGO 10700 Zelená podložka na stavění

208Kč

Podložka na stavění o rozměrech 32 32 v zelené barvě se skvěle hodí prostavby na zahradě, v lese nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO postavit, předvádět a hrát si s nimi...
Podložka na stavění o rozměrech 32 32 v zelené barvě se skv...
LEGO Classic 11014 Kostky a kola

1 300Kč

Co najdete v krabici?Všechno, co děti potřebují k tomu, aby si mohly postavit modely autíčka, vláčku, autobusu, robota, zebry na skateboardu, závoďáku, zajíčka na kolečkovém křesle, tahacího kačera a opice na banánu..
Co najdete v krabici?Všechno, co děti potřebují k tomu, aby s...
LEGO Disney 10772 Myšák Mickey a vrtulové let

270Kč

Sada je určena dětem ve věku od 4 let a obsahuje model letadla, 2 menší modely a exkluzivní dílky s Mickeyho siluetou. Děti si tak budou moci vychutnat spoustu zábavy - ve vzduchu i na zemi...
Sada je určena dětem ve věku od 4 let a obsahuje model letadl...
LEGO Disney 10773 Myška Minnie a zmrzlinárna

542Kč

Sada obsahuje model zmrzlinárny, auto se začátečnickou kostkou pro snadnésestavení, a navíc minifigurky Myšky Minnie a Daisy. Těšit se můžete i naexkluzivní dílek s Mickeyho siluetou!..
Sada obsahuje model zmrzlinárny, auto se začátečnickou kostko...
LEGO DUPLO 10871 Letiště

649Kč

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Pomozte vašemu malému pilotovi připravit se k odletu z DUPLO Letiště! Tato jednoduchá sada pro předškol..
Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO D...
LEGO Friends 41427 Emma a její obchod s obleč

866Kč

Začínající módní návrhářky přivedou své sny k životu v Emmině dílně. Tam mohou nové nápady promýšlet v poklidu na pohovce s šálkem kávy. Samozřejmězde najdete také šicí stroj a balkon. Pro snadný přístup do obchůdku ve spodním patře lze vrchní část..
Začínající módní návrhářky přivedou své sny k životu v Emmině...
LEGO Friends 41686 Kouzelná akrobacie

542Kč

Tato zábavná sada s karnevalovými motivy zamotá malým akrobatům a akrobatkám hlavu radostí. Obsahuje koněm tažený vůz s odnímatelným otočným akrobatickým kolem. Protagonistky přehlídky mohou předvádět parádní kousky také na hrazdě s kruhy. Celé vys..
Tato zábavná sada s karnevalovými motivy zamotá malým akrobat...
LEGO Friends 41687 Kouzelné pouťové stánky

834Kč

Sada obsahuje mikropanenku a 2 minipanenky v karnevalových kostýmech - jedna má pomalovaný obličej a druhá je oděna do kouzelnického pláště.Děti si mohou hrát na návštěvníky poutě, prodavače ve stánku nebo kouzelníky - otočením páčky mohou přimět E..
Sada obsahuje mikropanenku a 2 minipanenky v karnevalových ko...
Lego Movie 70824 Královnu Libovůle

469Kč

Obsahuje 5 postav z filmu LEGO PŘÍBĚH 2: figurky Banarnara a královny Libovůle, která na sebe vzala podobu koně, a připravované novinky pro leden 2019 - minipanenky Milé Mely a Susan a minifigurku Lucy. Tato zábavná stavebnice obsahuje otočnou plo..
Obsahuje 5 postav z filmu LEGO PŘÍBĚH 2: figurky Banarnara a...
LEGO Super Mario 71392 Žába Mario - obleček

270Kč

Sada přináší interaktivní obleček žáby pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za skákání jako žába. S dokončením každého skoku figurka vydává originální zvuky.Jedná se o ideální dárek pr..
Sada přináší interaktivní obleček žáby pro LEGO Maria (figur...
LEGO Super Mario 71393 Včela Mario - obleček

270Kč

Sada přináší interaktivní obleček včely pro LEGO Maria (figurka není součástí balení), který hráčům umožňuje získávat digitální mince navíc za poletování vzduchem. To je doprovázeno originálními zvuky, které figurka v oblečku vydává. Jedná se o id..
Sada přináší interaktivní obleček včely pro LEGO Maria (figu...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)