Přihlásit seZaregistrovat se

Schleich


Prehistorické zvířátko - Allosaurus

348Kč

Prehistorické zvířátko- Allosaurus. Všechny figurky Schleich jsou ručně aláskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit. Allosaurus byl jedním z největších masožravých dinosaurů. Žil přibližnš před 15 ..
Prehistorické zvířátko- Allosaurus. Všechny figurky Schleich ...
Prehistorické zvířátko - Kentrosaurus

241Kč

Popis produktu Prehistorické zvířátko - KentrosaurusVelmi krásná, ručně malovaná figurka prehistorického zvířátka - Kentrosaurus je tady pro všechny milovníky dinosaurů.Skutečný Kentrosaurus byl menší Stegosaurus o délce 5m. Měl desky a ostnyuspořá..
Popis produktu Prehistorické zvířátko - KentrosaurusVelmi krá...
Prehistorické zvířátko - Stegosaurus

299Kč

Prehistorické zvířátko- Stegosaurus. Všechny figurky Schleich jsou ručně aláskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit. Stegosaurus byl velký, težký dinosaurus s působivýmikostními pancířz, hroty a v..
Prehistorické zvířátko- Stegosaurus. Všechny figurky Schleich...
SCHLEICH - Pick-up s přívěsem a koněm

1 499Kč

Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odnímatelnou střechu, v přívěsu je prostor pro 2 koně, pro sedlo, uzdu, krmivo a pitnou vodu. Obsahuje všechno zobrazené příslušenství včetně koně, dvou osob a samolepek pro vyzdobení přívěs..
Tento detailní model s mnoha pečlivě vytvořenými prvky má odn...
Schleich - Sada hospodářská zvířátka

499Kč

Sada hospodářská zvířata jsou krásné, ručně malované figurky. První zvířata už dorazila na farmu a našla si krásné stáje. Aby se zajistilo, že se dobře vyvíjejí a mohlo by jich přibývat, dává jim farmář jen to nejlepší krmivo. Zvířata z farmy prozk..
Sada hospodářská zvířata jsou krásné, ručně malované figurky....
Zvířátka Schleich - mládě afrického buvola

115Kč

Schleich je přední firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, indiánů a fantastických elfů a víl. Zvířátka i figurky Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž ..
Schleich je přední firma vyrábějící kvalitní realistické mode...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)