Přihlásit seZaregistrovat se

Wonderworld


Dřevěná kuličková dráha TRIX - Katapult

1 061Kč

Kuličková dráha Katapult ze série TRIX® od firmy Wonderworld obsahuje dvě kladiva, která katapultují kuličku po dráze vzhůru!   Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kte..
Kuličková dráha Katapult ze série TRIX® od firmy Wonderworld ...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Kouzelná výhybka

995Kč

  Kuličková dráha Kouzelná výhybka ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, se kterou si užijete spoustu zábavy!   Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou ..
  Kuličková dráha Kouzelná výhybka ze série TRIX® od firmy ...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Rána kladivem

1 220Kč

Kuličková dráha Rána kladivem ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, u které zažijete spoustu zábavy! Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kterou ..
Kuličková dráha Rána kladivem ze série TRIX® od firmy Wonderw...
Dřevěné chodítko Hasiči

1 080Kč

Dřevěné chodítko Hasiči Dětské dřevěné hasičské chodítko, které obsahuje set dřevěných stavebních kostek popř. dobře poslouží pro přepravu jiných důležitých a užitečných věcí (= hraček). Chodítka jsou velmi užitečnou pomůckou a pomocníkem při prvn..
Dřevěné chodítko Hasiči Dětské dřevěné hasičské chodítko, kt...
Dřevěné odrážedlo - Jezdící dráček Puffy

1 959Kč

Jezdící dráček Puffy je velmi oblíbené odstrkovadlo určené pro malé děti, které mohou na dráčkovi sedět a jezdit. Snadné zatačení doleva a prava. Děti zažijí s jezdícím a hracím dráčkem zejména mnoho legrace a dobrodružství. Hračka je vyrobena z ..
Jezdící dráček Puffy je velmi oblíbené odstrkovadlo určené pr...
Držák pro dětský kolotoč nad postýlku

399Kč

Hezký dřevěný držák pro dětský kolotoč nad postýlku. Držák je zakončen okem na zavěšení dětského kolotoče, uchycení na postýlku je velmi šikovně řešeno  šroubovací kytičkou. Vlastní kolotoč není součástí produktu. Produkt je určen jako dětská dek..
Hezký dřevěný držák pro dětský kolotoč nad postýlku. Držák je...
Houpací žirafa

2 199Kč

..
.....
Ozdobné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX

140Kč

Zdobené pestrobarevné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX.Sada obsahuje 5 kuliček. Určeno pro děti od 3 let jako doplněk nebo náhradní kuličky ke kuličkových drahám série TRIX. Zkombinované jednotlivé sety kuličkových dráh TRIX: Krásné, ek..
Zdobené pestrobarevné kuličky pro kuličkové dráhy TRIX.Sada o...
Wonderworld Kuličková dráha TRIX školní set

5 790Kč

Velký set kuličkové dráhy TRIX určený především pro školy, školky a vzdělávací centra. Set obsahuje podstavnou desku, 255 dílků v plastovém boxu a umožňuje stavbu drah s různou obtížností. Děti mohou stavět navržené sestavy kuličkových drah dle vl..
Velký set kuličkové dráhy TRIX určený především pro školy, šk...
Wonderworld Mini odtahové auto

397Kč

Dřevěná hračka mini odtahové auto je vyrobeno z kvalitního dřeva. Velikost auta je přizpůsobena velikosti dětské ručičky. Součástí mini auta je i řidič. Krásné, ekologické, nápadité. Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyr..
Dřevěná hračka mini odtahové auto je vyrobeno z kvalitního dř...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)