Přihlásit seZaregistrovat se

POPISOVAČE

CENTROPEN Popisovač 9211 0,7mm
63Kč
lakový popisovač s přepouštěcím mechanismempíše na neporézní povrchypo zaschnutí odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivůmsvětlostálýplastový hrot v kovové objímcešířka stopy 0,7 mmPřed objednávkou je potřeba ověřit dostupnost požadované barvy...
lakový popisovač s přepouštěcím mechanismempíše na neporézní ...
CENTROPEN Popisovač liner 0,3 2611,4611
15Kč
liner s novým ergonomickým designem nevysychavý inkoust (vydrží i 14 dní bez chránítka)jemný plastový hrotdélka stopy 1 500 mšířka stopy 0,3 mmPŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽADOVANÉ BARVY..
liner s novým ergonomickým designem nevysychavý inkoust (vydr...
CENTROPEN Popisovač na textil 2739
12Kč
značkovač na textilERGO drženízdravotně nezávadný inkoustsvětlostálýnevypratelnýskladovat ve vodorovné polozeventilační chránítkoválcový hrotšířka stopy 1,8 mmPŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽADOVANÉ BARVY..
značkovač na textilERGO drženízdravotně nezávadný inkoustsvět...
CENTROPEN Značkovač 2636,2637-pernament
17Kč
permanentní popisovačpíše na neporézní povrchyERGO drženíodolá vodě a otěrualkoholová bázePŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽADOVANÉ BARVY..
permanentní popisovačpíše na neporézní povrchyERGO drženíodol...
CENTROPEN Značkovač 2709/1 stiratelný
16Kč
značkovač na bílé stíratelné tabulkyERGO drženízdravotné nezávadnýza sucha stíratelnýsvětlostálýalkoholová bázeskladovat ve vodorovné polozeválcový hrotšířka stopy 1,8 mmPřed objednávkou je potřeba upřesnit požadovanou barvu!..
značkovač na bílé stíratelné tabulkyERGO drženízdravotné nezá...
CENTROPEN Značkovač 2846,1mm
8Kč
Popisovač vhodný především k popisování nejrůznějších plastických hmot, skla, filmů apod. Permanentní inkoust na alkoholové bázi. Stopa písma odolává vodě, teplotě do 100 °C, otěru a povětrnostním vlivům. Válcový hrot, šíře stopy cca 1 mm.Hrot: hro..
Popisovač vhodný především k popisování nejrůznějších plastic...
CENTROPEN Značkovač 8566 kulatý hrot
18Kč
permanentní značkovač na většinu povrchůodolá vodě, otěru, povětrnostním vlivůmalkoholová bázešířka stopy 2,5 mmválcový hrotPŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA UPŘESNIT POŽADOVANOU BARVU!!..
permanentní značkovač na většinu povrchůodolá vodě, otěru, po...
CENTROPEN Značkovač 8576 šikmý hrot
21Kč
permanentní značkovač na většinu povrchůodolá vodě, otěru, povětrnostním vlivůmalkoholová bázeklínový hrotšířka stopy 1-4,6 mmPřed objednávkou je potřeba upřesnit požadovanou barvu!..
permanentní značkovač na většinu povrchůodolá vodě, otěru, po...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)