Přihlásit seZaregistrovat se

POPISOVAČE

Popisovač 9211 0,7mm
63Kč
lakový popisovač s přepouštěcím mechanismem píše na neporézní povrchy po zaschnutí odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivům světlostálý plastový hrot v kovové objímce šířka stopy 0,7 mm Před objednávkou je potřeba ověřit dostupn..
lakový popisovač s přepouštěcím mechanismem píše na nep...
Popisovač liner 0,3 2611,4611
13Kč
liner s novým ergonomickým designem nevysychavý inkoust (vydrží i 14 dní bez chránítka) jemný plastový hrot délka stopy 1 500 m šířka stopy 0,3 mm PŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽADOVANÉ BARVY..
liner s novým ergonomickým designem nevysychavý inkoust (...
Popisovač na textil 2739
11Kč
značkovač na textil ERGO držení zdravotně nezávadný inkoust světlostálý nevypratelný skladovat ve vodorovné poloze ventilační chránítko válcový hrot šířka stopy 1,8 mm PŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽ..
značkovač na textil ERGO držení zdravotně nezávadný...
Značkovač 2636,2637-pernament
13Kč
permanentní popisovač píše na neporézní povrchy ERGO držení odolá vodě a otěru alkoholová báze PŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST POŽADOVANÉ BARVY..
permanentní popisovač píše na neporézní povrchy ERG...
Značkovač 2709/1 stiratelný
15Kč
značkovač na bílé stíratelné tabulky ERGO držení zdravotné nezávadný za sucha stíratelný světlostálý alkoholová báze skladovat ve vodorovné poloze válcový hrot šířka stopy 1,8 mm Před objednávkou je potřeba upřesnit ..
značkovač na bílé stíratelné tabulky ERGO držení zd...
Značkovač 2846,1mm
8Kč
Popisovač vhodný především k popisování nejrůznějších plastických hmot, skla, filmů apod. Permanentní inkoust na alkoholové bázi. Stopa písma odolává vodě, teplotě do 100 °C, otěru a povětrnostním vlivům. Válcový hrot, šíře stopy cca 1 mm. Hrot:..
Popisovač vhodný především k popisování nejrůznějších plastic...
Značkovač 8559/1 stirat.Board
18Kč
značkovač na bílé smaltované tabule a na neporézní povrchy zdravotné nezávadný za sucha stíratelný světlostálý alkoholová báze skladovat ve vodorovné poloze válcový hrot šířka stopy 2,5 mm PŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA UPŘ..
značkovač na bílé smaltované tabule a na neporézní povrch...
Značkovač 8566 kulatý hrot
16Kč
permanentní značkovač na většinu povrchů odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivům alkoholová báze šířka stopy 2,5 mm válcový hrot PŘED OBJEDNÁVKOU JE POTŘEBA UPŘESNIT POŽADOVANOU BARVU!!..
permanentní značkovač na většinu povrchů odolá vodě, o...
Značkovač 8576 šikmý hrot
18Kč
permanentní značkovač na většinu povrchů odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivům alkoholová báze klínový hrot šířka stopy 1-4,6 mm Před objednávkou je potřeba upřesnit požadovanou barvu!..
permanentní značkovač na většinu povrchů odolá vodě, o...
Zvýrazňovač 2532/1
7Kč
zvýrazňovač pro děti ERGO držení fluorescenční inkoust ventilační chránítko válcový hrot šířka stopy 1,8 mm V rámci objednávky je potřeba upřesnit požadovanou barvu do poznámky...
zvýrazňovač pro děti ERGO držení fluorescenční inko...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)