Přihlásit seZaregistrovat se

Luky

Rozšířené hledání

Luk Filip - Z
1 017Kč
Dětský luk se zakladkou pro šíp, ramena z jasanového laminovaného dřeva, země původu CZ. Filip Z Laminovaný jasanový luk pro děti. Věková kategorie: Pro děti od 5 let do 7 let . Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Provedení pro pra..
Dětský luk se zakladkou pro šíp, ramena z jasanového laminova...
Luk Filip S - Uni
509Kč
Luk Filip S - UniCelodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 let. Země původu CZ.•  Filip S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti. •  Věková kategorie: Pro děti od 5 let do 7 let . •  Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. •  Prov..
Luk Filip S - UniCelodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 ...
Luk FILIP Uni extra dětský 41
1 130Kč
Luk FILIP Uni extra dětský 41" Laminovaný jasanový luk pro děti.Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Tento luk je ideální právě proto, že je vyroben pro praváky i leváky! Material madlo: výběrové jasanové dřevo. Material ramena: sendvič jasa..
Luk FILIP Uni extra dětský 41" Laminovaný jasanový luk pro d...
Luk Oliver - Uni
1 017Kč
Laminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do 12 let. Provedení univerzální pro  praváky i leváky. Země původu CZ. Oliver Uni Laminovaný jasanový luk pro děti . Věková kategorie: Pro děti od 7 let do 12 let Ideální luk do přírody, c..
Laminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do 12 le...
Luk Oliver - Z
1 130Kč
Luk Oliver - ZLaminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 7 do 12 let. Provedení se základkou zvlášť pro praváky a levák -nutno vybrat. Země původu CZ. •  Oliver Z Laminovaný jasanový luk pro děti . •  Věková kategorie: Pro..
Luk Oliver - ZLaminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně...
Luk Oliver S - Uni
559Kč
Celodřevěný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do12 let. Země původu CZ. Popis: Oliver S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti. Věková kategorie: Pro děti od 7 let do 12let . Ideální luk do přírody, chatu či chalupu..
Celodřevěný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 7 do12 le...
Luk Oliver Uni Extra dětský 52
1 300Kč
Luk Oliver Uni Extra dětský 52" Laminovaný jasanový luk pro děti. Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Tento luk je ideální právě proto, že je vyroben pro praváky i leváky! Material madlo: výběrové jasanové dřevo. Material ramena: sendvič ja..
Luk Oliver Uni Extra dětský 52" Laminovaný jasanový luk pro ...
Luk Robin - Uni
1 243Kč
Luk Robin - UniLaminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 14 let. Provedení univerzální pro praváky i leváky. Země původu: CZ.•  Robin Uni Laminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně pokročilé . •  Věková kategorie: Pro mládež od 14let ..
Luk Robin - UniLaminovaný jasanový luk pro začátečníky ve věk...
Luk Robin S - Uni
672Kč
Luk Robin S - UniCelodřevěný jasanový luk bez laminování pro začátečníky od 14 let. Země původu CZ.•  Robin S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro začátečníky. •  Věková kategorie: Pro mládež a dospělé od 14let a začatečníky. •  Ideální ..
Luk Robin S - UniCelodřevěný jasanový luk bez laminování pro ...
SET Luk Filip S Uni
972Kč
SET Luk Filip S UniSet obsahuje Luk Filip S Uni,3Ks šíp 8/450mm,1ks papirový terč 50cm,1Ks toulec látkový na záda. Celodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 let. Země původu CZ.•  Filip S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti. •  V..
SET Luk Filip S UniSet obsahuje Luk Filip S Uni,3Ks šíp 8/450...
SET Luk Oliver S - Uni
1 106Kč
Set obsahuje Luk Oliver S Uni,3ks dřevěný šíp 8/600mm bez končiku,1ks toulec na záda,1ks papirový terč 50cm. Celodřevěný jasanový luk pro začátečníky ve věku od 8 do12 let. Země původu CZ. Popis: Oliver S Uni Celodřevěný jasanový luk bez lamin..
Set obsahuje Luk Oliver S Uni,3ks dřevěný šíp 8/600mm bez kon...
SET Luk Robin S - Uni
1 253Kč
SET Luk Robin S - UniSet obsahuje luk Robin S Uni,3ks šíp 8/750mm,1ks papirový terč 50cm,1ks látkový toulec na záda.Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro začátečníky od 14 let. Země původu CZ.•  Robin S Uni Celodřevěný jasanový luk bez lamino..
SET Luk Robin S - UniSet obsahuje luk Robin S Uni,3ks šíp 8/7...
SET OLIVER Uni dětský luk 52
1 576Kč
SET OLIVER Uni dětský luk 52"  Věková kategorie: pro děti od 7 let do 12 let Set obsahuje luk Oliver uni, 3ks šíp 8/650mm, 1ks papirový terč 50cm, 1ks látkový toulec na záda. Laminovaný jasanový luk pro děti. Ideální luk do přírody, chatu či chalup..
SET OLIVER Uni dětský luk 52"  Věková kategorie: pro děti od ...
Small Foot Sada sportovního luku a šípů
1 835Kč
Tento silný luk z ratanového palmového dřeva je sportovní nářadí, žádná hračka! Lukostřelba podporuje koncentraci a motoriku stejně tak, jako trpělivost a sílu. Luk je vhodný pro praváky i leváky. Sada obsahuje luk, tětivu, 1 terč, 6 šípů a 1 návod..
Tento silný luk z ratanového palmového dřeva je sportovní nář...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)