Přihlásit seZaregistrovat se

Zatloukačky

Bigjigs Baby Dřevěná zatloukačka
313Kč
Bigjigs Baby Dřevěná zatloukačka Rozvoj koordinace rukou a očí nebyl nikdy zábavnější než u této zatloukačky. Klepnutím na pestrobarevné dřevěné kolíky v otvorech směrem dolů vytvořte plochý pracovní stůl. Pak otočte celou zatloukačku a začněte zno..
Bigjigs Baby Dřevěná zatloukačka Rozvoj koordinace rukou a oč...
Small Foot Dřevěná hra zatloukej ptáka
482Kč
Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všetečné ptáky se na jedné straně zatloukají a na druhé už zase vykukují. Zábavný a hravý způsob, jak trénovat motoriku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček o..
Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všete...
Small Foot Dřevěná zatloukačka dlouhá
344Kč
Gumová ložiska v otvorech drží kolíky, aby při klepnutí nepropadly, a tak se radost z klepání násobí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou ..
Gumová ložiska v otvorech drží kolíky, aby při klepnutí nepro...
Small Foot Zatloukačka v pastelových barvách
298Kč
Small Foot Zatloukačka v pastelových barvách I zatloukání může být stylové! Se zatloukací hračkou v pastelových barvách si děti mohou změřit svou sílu. Klasická hra, která trénuje koordinaci ruka-oko a motoriku dětí. Zatloukačka má krásné barvy a i..
Small Foot Zatloukačka v pastelových barvách I zatloukání můž...
Small Foot Zatloukadlo sova
466Kč
Toto zatloukadlo potřebují nejen fanoušci sov. Zde si děti mohou vyzkoušet zacházení s kladivem. Dřevěné válečky odolají všem úderům kladiva. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky ..
Toto zatloukadlo potřebují nejen fanoušci sov. Zde si děti mo...
Small Foot Zatloukej červa
454Kč
Tato hra procvičí jemnou motoriku. Ve stabilním dřevěném boxu nalakovaném veselými barvami mají děti dřevěnou paličkou zatloukat vykukující červy – ale za každého zatlučeného vykukuje nový! Červi vyrobení z masivního dřeva mají veselý obličej a při..
Tato hra procvičí jemnou motoriku. Ve stabilním dřevěném boxu...
Tidlo Zatloukačka barvy a tvary
455Kč
Tidlo Zatloukačka barvy a tvary Zatloukačka je velmi populární hračka, která potěší každé malé dítě. Je vyrobena z pevného a odolného dřeva. Dřevěné zatloukačky slouží k rozvoji jemné motoriky a smyslového vnímání.  Hračky anglické značky TIDLO ..
Tidlo Zatloukačka barvy a tvary Zatloukačka je velmi populár...
Wonderworld Dřevěná balónková zatloukačka
348Kč
Wonderworld Dřevěná balónková zatloukačka  Oblíbená hračka s šikmou základnou, zlepšující pozorovací vlastnosti, když si děti hrají. Balónky po zatlučení automaticky sjíždějí dolů k východu. Klasická hračka s designem! Krásné, ekologické, nápadité...
Wonderworld Dřevěná balónková zatloukačka  Oblíbená hračka s ...
Wonderworld Dřevěná nekonečná zatloukačka
265Kč
Wonderworld Dřevěná nekonečná zatloukačka Velmi povedená zatloukačka jejíž střed se otáčí a umožňuje tudíž nekonečné zatloukání. Kladívko lze uklidit a zasunout z boku do otvoru v těle zatloukačky.Tento produktu patří do série Colour from nature. ..
Wonderworld Dřevěná nekonečná zatloukačka Velmi povedená zat...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)