Přihlásit seZaregistrovat se

Počítadla

Bigjigs Baby Obrovské dřevěné počítadlo
3 114Kč
Obří počítadlo se stovkou kuliček.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníc..
Obří počítadlo se stovkou kuliček.Anglická značka Bigjigs byl...
Detoa Moje první počítadlo
153Kč
Detoa Moje první počítadlo         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují nor..
Detoa Moje první počítadlo         Tyto české dřevěné hračk...
Detoa Počítadlo dřevěné červené půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výr..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
Detoa Počítadlo dřevěné kuličky
319Kč
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělohmotných kuliček jsou použity kuličky dřevěné v přírodní a hnědé barvě.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední E..
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělo...
Detoa Počítadlo dřevěné modré půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výrobk..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
Detoa Počítadlo dřevěné zelené půlené
238Kč
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry výrobku j..
Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevě...
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka
145Kč
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka..
HJ Toys Dřevěné počítadlo násobilka.....
Small Foot Školní pomůcky malé dřevěné počítadlo
168Kč
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na v...
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate
165Kč
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Small Foot Dřevěné počítadlo Educate Německá firma Legler za...
Small Foot Edukativní počítadlo malé
168Kč
Edukativní počítadlo malé Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Edukativní počítadlo malé Německá firma Legler zaměřená na v...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)