Přihlásit seZaregistrovat se

MINDOK

Carcassonne - rozšíření 10 Cirkus
436Kč
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcassonne, které vychází již pouze v nové grafické podobě. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajinyv okolí šapitó, ale i pyram..
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcasson...
Carcassonne 1.rozš. Hostince a katedrály
395Kč
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšířením kpůvodnímu Carcassone a k jeho hraní musíte vlastnit původní hru.Novými prvky ve hře jsou hostince, které vám v případě úspěšnéhodokončení cesty zdvojnásobí zisk z ní, katedrály, kt..
Carcassonne: Hostince a katedrály jsou v pořadí prvním rozšíř...
CARCASSONNE 9.rozšíření
466Kč
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartiček krajiny,18žotonů s ovcemi a vlky, 1 plátěný sáček,6 figurek pastýřů v šesti barvách,pravidla česká a slovenská.Kdo vyšle pastýře na tu správnou louku,může vklidu čekat,až se mu ovečky ..
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartič...
Carcassonne: Safari
646Kč
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Vydejte se do africké savany a vyhledejte ta nejlepší místa s výhledem na divoká zvířata. Zvláště u napajedel se to jimi jen hemží. Hra je pro 2 - 5 ..
Carcassonne: Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, k...
Hra Carcassonne 5.rozšíření
411Kč
Jedná se již o 5 rozšíření známé hry Carcassone. Balení obsahuje 12 novýchkartiček, 6 kartiček opatství a figurku starosty, stodoly a povoz prokaždého hráče. Starostové jsou umísťováni do měst a jejich sílu určujepočeterbů v daném městě. Stodoly um..
Jedná se již o 5 rozšíření známé hry Carcassone. Balení obsah...
Hra Carcassonne Král.hrabě a řeka
410Kč
Šesté rozšíření společenské deskové hry Carcassonne obsahující všechnyminirozšíření, které byly zatím vydány a sice Král, Hrabě a Řeka. Hrabě zCarcassonne vám umožní posunout část hry do samotného města Carcassonne.Je třeba dát si velký pozor na mo..
Šesté rozšíření společenské deskové hry Carcassonne obsahujíc...
Hra Carcassonne Kupci a stavitelé
395Kč
Druhé rozšíření s názvem kupci a stavitelé pro světoznámou hru Carcassonne, jenž se v roce 2001 stala hrou roku. Kupci soupeří o rozdělení zboží.Stavitelé umožňují dvojité tahy a díky nim silnice či města rostourychleji. Selátko je pro štěstí, přin..
Druhé rozšíření s názvem kupci a stavitelé pro světoznámou hr...
Hra Carcassonne Věž
450Kč
Další z řady rozšíření ke hře Carcassonne. Hráči mají nyní též příležitoststavět do výšky - stavět věže. S tím se samozřejmě pojí také funkcestrážných, kteří z věže dohlížejí na dění v okolí. Je také možné zajímatprotiháčovy figurky a držet je ve v..
Další z řady rozšíření ke hře Carcassonne. Hráči mají nyní té...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)