Přihlásit seZaregistrovat se

MINDOK

MINDOK Carcassonne - rozšíření 10 Cirkus
436Kč
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcassonne, které vychází již pouze v nové grafické podobě. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajinyv okolí šapitó, ale i pyram..
Carcassonne Cirkus je zatím poslední rozšíření ságy Carcasson...
MINDOK CARCASSONNE 9.rozšíření
466Kč
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartiček krajiny,18žotonů s ovcemi a vlky, 1 plátěný sáček,6 figurek pastýřů v šesti barvách,pravidla česká a slovenská.Kdo vyšle pastýře na tu správnou louku,může vklidu čekat,až se mu ovečky ..
Carcasonne roz.9 Ovce a kopce - hra obsahuje 18 nových kartič...
MINDOK Hra Carcassonne Král.hrabě a řeka
410Kč
Šesté rozšíření společenské deskové hry Carcassonne obsahující všechnyminirozšíření, které byly zatím vydány a sice Král, Hrabě a Řeka. Hrabě zCarcassonne vám umožní posunout část hry do samotného města Carcassonne.Je třeba dát si velký pozor na mo..
Šesté rozšíření společenské deskové hry Carcassonne obsahujíc...
MINDOK Hra Carcassonne Věž
450Kč
Další z řady rozšíření ke hře Carcassonne. Hráči mají nyní též příležitoststavět do výšky - stavět věže. S tím se samozřejmě pojí také funkcestrážných, kteří z věže dohlížejí na dění v okolí. Je také možné zajímatprotiháčovy figurky a držet je ve v..
Další z řady rozšíření ke hře Carcassonne. Hráči mají nyní té...
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)