Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní dřevěné

Bigjigs Toys Kreativní deska přibíjení tvarů
238Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra doprava
363Kč
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra doprava Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spoko..
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra doprava Anglická značk...
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra život v moři
363Kč
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra život v moři Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. ..
Bigjigs Toys Kreativní zatloukací hra život v moři Anglická ...
Bino Hra s kladívkem 229 dílků
255Kč
Oblíbená hra s kladívkem skvěle podporuje tvořivost a představivost dětí. Z mnoha různých dílků lze vytvořit snad jakýkoli obrázek. Pomocí malých hřebíčků lze tvary snadno zaťukat kladívky do korkové podložky a opětovně rozebrat. Rozvíjí jemnou mot..
Oblíbená hra s kladívkem skvěle podporuje tvořivost a předsta...
Bino Hra s kladívkem farma
291Kč
Bino hra s kladívkem - farma Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky. Hra obsahuje 1 kladívko, 1 korkovou podložku, 79 dřevěných dílků, 80 ks hřebíčků, 9 papírovýc..
Bino hra s kladívkem - farma Z rozmanitých různobarevných díl...
Bino Hra s kladívkem hasiči
305Kč
Bino hra s kladívkem - hasiči Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky. Hra obsahuje 1 kladívko, 1 korkovou podložku, 78 dřevěných dílků, 80 ks hřebíčků, 8 papírový..
Bino hra s kladívkem - hasiči Z rozmanitých různobarevných dí...
Bino Hra s kladívkem Krtek
297Kč
Hra s kladívkem - Krtek. Rozměr: 17,5x2x24 cm. Pro děti od 3 let.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Hra s kladívkem - Krtek. Rozměr: 17,5x2x24 cm. Pro děti od 3 ...
Detoa Zvířátko z perliček - Beruška
53Kč
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roztomilého perličkového zvířátka. Za pomoci různobarevných dřevěných korálků, silonu a návodu si můžete vyrobit krásnou berušku.hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dře..
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roz...
Detoa Zvířátko z perliček - Motýl
53Kč
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roztomilého perličkového zvířátka. Za pomoci různobarevných dřevěných korálků, silonu a návodu si můžete vyrobit krásného motýla.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto č..
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roz...
Detoa Zvířátko z perliček - Tučňák
53Kč
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roztomilého perličkového zvířátka. Za pomoci různobarevných dřevěných korálků, silonu a návodu si můžete vyrobit krásného tučňáka.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto ..
Tato kreativní sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě roz...
Hess Pletací disk dřevěný
100Kč
Barevný disk k vázání nárámků přátelství. Vyroben z bukového dřeva. Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více..
Barevný disk k vázání nárámků přátelství. Vyroben z bukového ...
Lena Tetovačka Star
149Kč
Lena Tetovačka Star Kompletní set s 10 tetovačkami na nehty, 10 3D-mobilními nálepkami, barevnými a metalickými tělovými tetovačkami a náramkem pro podtržení tvého designu. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kom..
Lena Tetovačka Star Kompletní set s 10 tetovačkami na nehty, ...
Small Foot Dřevěná kreativní hra farma
420Kč
Tvůrčí zábava nikdy nekončí! S tímto kladívkem, dílky a korkovou deskou můžete vytvořit mnoho podob farmy. Čtyři vzorové karty navrhují motivy obrazu. Sada je balena v boxu a snadno se přepravuje. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních ..
Tvůrčí zábava nikdy nekončí! S tímto kladívkem, dílky a korko...
Small Foot Dřevěná kreativní hra piráti
420Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná kreativní hra víly
420Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná kreativní zatloukací hra
474Kč
Součástí je 100 hřebíčků a 126 barevných dřevěných dílků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnos..
Součástí je 100 hřebíčků a 126 barevných dřevěných dílků. N...
Small Foot Dřevěné pokreslovací kostky
272Kč
Small Foot Dřevěné pokreslovací kostky Tvořivost je zde velmi důležitá! Tyto skvělé stavební bloky umožňují malování na šesti stránkách. Lze je jednotlivě pokreslit křídou a snadno je znovu setřít. Pokreslovací kostky lze použít ke stavění, kreat..
Small Foot Dřevěné pokreslovací kostky Tvořivost je zde vel...
Small Foot Dřevěný lis na květiny
225Kč
Se 4 křídlovými šrouby. Snadné použití lisu pro sušení listů a květin!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro..
Se 4 křídlovými šrouby. Snadné použití lisu pro sušení listů ...
Small Foot Kreativní zatloukací hra Hasiči
420Kč
Kreativní zatloukací hra - Hasiči Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité b..
Kreativní zatloukací hra - Hasiči Německá firma Legler zaměř...
Small Foot Tangram v kovové krabičce
210Kč
Small Foot Tangram v kovové krabičce Kreativní hra ve skladném boxu! Toto pestře barevné puzzle – tangram slibuje hodiny zábava, při kterých si děti také procvičí logické myšlení a prostorovou představivost. V balení je 52 dílků, které mají rozdíl..
Small Foot Tangram v kovové krabičce Kreativní hra ve skladn...
Small Foot Tangram v kovové krabičce poškozený obal
189Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Kreativní hra ve skladném boxu! Toto pestře barevné puzzle – tangram slibuje hodiny zábava, při kterých si děti také procvičí logické myšlení a prostorovou představivost. V balení je 52 dílků, které mají rozdí..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Kreativní hra ve sklad...
Small Foot Zatloukací hra Doprava
420Kč
Small Foot Zatloukací hra Doprava Doprava je zábava! Zatloukačka s kladivem a připínáčky. V balení najdete korkovou desku, kladivo, připínáčky a dřevěné objekty různých tvarů. Děti si mohou na desce/nástěnce díky zatlkoukačce vytvořit různé obrázk..
Small Foot Zatloukací hra Doprava Doprava je zábava! Zatlouk...
Small Foot Zatloukací hra Jednorožec
420Kč
Small Foot Zatloukací hra Jednorožec Magická zábava s kladivem a připínáčky. V balení najdete korkovou desku, kladivo, připínáčky a dřevěné objekty různých tvarů. Děti si mohou na desce/nástěnce díky zatlkoukačce vytvořit různé obrázky. Ať je to p..
Small Foot Zatloukací hra Jednorožec Magická zábava s kladiv...
Small Foot Zatloukací hra Roboti
420Kč
Small Foot Zatloukací hra Roboti Galaktická zábava s kladivem a připínáčky. V balení najdete korkovou desku, kladivo, připínáčky a dřevěné objekty různých tvarů. Děti si mohou na desce/nástěnce díky zatlkoukačce vytvořit různé obrázky. Ať je to ro..
Small Foot Zatloukací hra Roboti Galaktická zábava s kladive...
Zobrazuji 1 až 24 z 24 (celkem stran 1)