Přihlásit seZaregistrovat se

OSTATNÍ

AMOS - Věštecké kostky
288Kč
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky fantasy a věšteckého umění...
Věštecké kostky jsou variantou oblíbené hry AMOS pro fanoušky...
Dřevěné domino 28ks
38Kč
Tradiční dřevěné domino 28 ks - dřevěná hračka.Kreativní a učenlivé domino rozvíjí logické myšlení, je bezpečné a ekologické. Hračka je vhodná pro děti od 3 let...
Tradiční dřevěné domino 28 ks - dřevěná hračka.Kreativní a uč...
Fotbal
348Kč
Fotbal pro dva hráče - systém pinball - s počítadlem skóre...
Fotbal pro dva hráče - systém pinball - s počítadlem skóre......
Hokej s táhly
453Kč
Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimnívečery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé.Obsahuje dva kompletní týmy s brankáři, náhradní hráče, díly a také ukazatel skóre.Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 53 x 3..
Hokej je nadčasová stolní hra určena pro dva hráče nejen pro ...
Hra - zvířátka světa
191Kč
Didaktická hračka, která umožňuje samozkoušení vědomostí zvířat světa. Zvolíte libovolný název, jeden kontakt přiložíte k názvu a druhý k správnémuobrázku. V případě správného výsledku se rozsvítí dioda...
Didaktická hračka, která umožňuje samozkoušení vědomostí zvíř...
Hra Afrika
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her AFRIKA obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsud..
Soubor naučně-logických společenských her AFRIKA obsahuje sou...
Hra AZ kvíz
368Kč
Společenská hra vychází z pravidel úspěšné televizní soutěže. Svojioblíbenou hru tak můžete hrát kdykoliv a porovnat si své znalosti se svýmipřáteli. Cílem hry je propojit tři strany herního plánu žetony své barvy.Žetony získáváte za správné odpově..
Společenská hra vychází z pravidel úspěšné televizní soutěže....
Hra domečky
96Kč
Sada obsahuje dvě společenské hry pro děti, které ještě neumí počítat. Obě hry jsou variací na klasické Člověče nezlob se!..
Sada obsahuje dvě společenské hry pro děti, které ještě neumí...
Hra Domino násobilkové
171Kč
Domino obsahuje :60 kartiček popsaných na jedné polovině příklademna násobení a na druhé výsledkem. Hráči pokládají na stůl kartičky vedlesebe tak aby výsledek odpovídal zadanému příkladu...
Domino obsahuje :60 kartiček popsaných na jedné polovině přík...
Hra Domino sčítání a odčítání do 10
171Kč
Domino obsahuje :60 kartiček popsaných na jedné polovině příkladem nasčítání nebo odečítání a na druhé výsledkem.Hráči pokládají na stůl kartičky vedle sebe tak aby výsledek odpovídalzadanému příkladu...
Domino obsahuje :60 kartiček popsaných na jedné polovině přík...
Hra Farma
73Kč
Hra farma. 4 logické hry včetně pexesa..
Hra farma. 4 logické hry včetně pexesa.....
Hra Hygiena
73Kč
Soubor naučně - logických společenských her HYGIENA obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace očistotě a hygieně. Hry rozšíří..
Soubor naučně - logických společenských her HYGIENA obsahuje ...
Hra JANTARIS
575Kč
Jantaris - město obchodu, plné malých krámků i velkých tržišť. Dva soupeřící mocné obchodní cechy zde diktují podmínky trhu a činí si nárok na všechny výnosné obchody. Ostatní menší obchodníci jen živoří v jejich stínu.V této hře představuješ cechm..
Jantaris - město obchodu, plné malých krámků i velkých tržišť...
Hra kamarádi
253Kč
Soubor společenských her pro nejmenší bez znalostí počtů, hráči postupujípodle barviček které jsou na kostce a herním plánu ...
Soubor společenských her pro nejmenší bez znalostí počtů, hrá...
Hra Kloboučku hop!
109Kč
Tradiční zábavná hra, při níž je dobré mít přesnou mušku. Dostaňte kloboučky do děr a získejte co nejvíce bodů!..
Tradiční zábavná hra, při níž je dobré mít přesnou mušku. Dos...
Hra křížovky
40Kč
Tato společenská hra je pro dva až šest hráčů. Hráči ukládají na políčkahracího plánu písmena a tvoří z nich slova za které dostávají body. Hruvyhrává hráč který získá nejvyšší počet bodů...
Tato společenská hra je pro dva až šest hráčů. Hráči ukládají...
Hra matematika
73Kč
Hra matematika. 4 logické hry včetně pexesa..
Hra matematika. 4 logické hry včetně pexesa.....
Hra Mikádo - plast - mix barev
103Kč
Hra, jež přežívá desetiletí. Přináší napětí a zábavu a zároveň je lehce sbalitelná pro přenos.Mikádo je plastové.Obsahuje 41 hracích tyčinek...
Hra, jež přežívá desetiletí. Přináší napětí a zábavu a zárove...
Hra Oceán
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her OCEÁN obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o životě v moři. Hry rozšíří dětem vědomosti o přírodě a ..
Soubor naučně-logických společenských her OCEÁN obsahuje souč...
Hra Odborníci
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her ODBORNÍCI obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace orůzných profesích a činnostech..
Soubor naučně-logických společenských her ODBORNÍCI obsahuje ...
Hra Potraviny
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her POTRAVINY obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace orůzných potravinách z nichž se..
Soubor naučně-logických společenských her POTRAVINY obsahuje ...
Hra Rybník
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her RYBNÍK obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem různé nové poznatky o rostlinách a zvířátkách žijících v rybníce a jeh..
Soubor naučně-logických společenských her RYBNÍK obsahuje sou...
Hra Safari
505Kč
Vítej na safari v Africe! Průvodce ti ukáže zvířátka, která žijí v džungli. Procházej džunglí tak dlouho, až se ti podaří nasbírat šest různých divokých zvířátek. Nebude to však tak snadné, protože některá zvířátka se schovávají v křoví...
Vítej na safari v Africe! Průvodce ti ukáže zvířátka, která ž...
Hra Školáci
73Kč
Soubor naučně - logických společenských her ŠKOLÁCI obsahuje součásti pročtyři základní hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchtoher získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace orůzných věcech a činnostech so..
Soubor naučně - logických společenských her ŠKOLÁCI obsahuje ...
Hra veverky
40Kč
Soubor tří klasických společenských her: pexeso - domino - černý petr...
Soubor tří klasických společenských her: pexeso - domino - če...
Hra věž jenga přírodní 48 ks
232Kč
Jenga je společenská hra, ve které šikovnost, předvídavost a pevná ruka mají rozhodující slovo. Z věže, postavené z dřevěných kostek, se postupně vytahují kostky a skládají se na vrchol věže dokud věž celá nespadne. Obsahuje 48 ks dílků v přírodní ..
Jenga je společenská hra, ve které šikovnost, předvídavost a ...
Hra Zoo
73Kč
Soubor naučně-logických společenských her ZOO obsahuje součásti pro čtyřihry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem různé nové poznatky o rostlinách a zvířátkách žijících v ZOO. Hry rozšíří ..
Soubor naučně-logických společenských her ZOO obsahuje součás...
Hra zvířátka
96Kč
Děj her ZVÍŘÁTKA a ZVÍŘÁTKA NA VÝLETĚ spočívá v postupu figurek po hracímplánu znázorňujícím les. Hráči se setkávají s různými překážkami ale i se zvířátky která jim pomáhají...
Děj her ZVÍŘÁTKA a ZVÍŘÁTKA NA VÝLETĚ spočívá v postupu figur...
Kulečník
304Kč
..
.....
LIGRETTO červené
230Kč
Ligretto je akční - rychle se vyvíjející karetní hra pro ty - kteříhledajízábavu a vzrušení. Cílem hry je vyložit co nejvíce karet stejnébarvy v pořadí od 1 do 10 doprostřed stolu a vypotřebovat jako prvníhromádku Ligretto. Podstatná je rychlost vy..
Ligretto je akční - rychle se vyvíjející karetní hra pro ty -...
LIGRETTO modré
230Kč
Ligretto je akční - rychle se vyvíjející karetní hra pro ty - kteříhledajízábavu a vzrušení. Cílem hry je vyložit co nejvíce karet stejnébarvy v pořadí od 1 do 10 doprostřed stolu a vypotřebovat jako prvníhromádku Ligretto. Podstatná je rychlost vy..
Ligretto je akční - rychle se vyvíjející karetní hra pro ty -...
Zobrazuji 1 až 32 z 36 (celkem stran 2)